Keystone logo
Lincoln University Of Business & Management کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)
Lincoln University Of Business & Management

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

Sharjah, امارات متحده عربی

14 Months

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

AED ۳۹٬۲۰۰

مخلوط شده

مقدمه

برنامه MBA با دانشگاه تجارت و مدیریت لینکلن

برنامه MBA ما دارای هشت رشته است. ما در دانشگاه لینکلن فرصت هایی را برای همه دانشجویان فراهم می کنیم تا افق های خود را چه از نظر شخصی، چه از نظر آکادمیک و چه به رشد فرهنگ متنوع کمک کنند. جدای از تعالی تحصیلی، ما همچنین بر تجهیز دانش آموزان به آخرین شایستگی های فنی مورد استفاده در دنیای شرکت ها تمرکز می کنیم. دانشگاه لینکلن در همکاری با دانشکده بازرگانی ژنو سوئیس و EDEXCEL پیرسون برنامه MBA و برنامه BBA را ارائه می‌کند، که ارزش یادگیری ایجاد تفاوت در نیروی کار بسیار ماهر امروزی را دارد. ما معتقدیم که دانش سالم جوهر مقطر ما است که با تجربه و یادگیری عملی تأیید شده است. از این رو برنامه درسی شدید دانشگاهی به گونه ای طراحی شده است که دانش آموزان را برای ارائه بهترین های خود آماده می کند. ما بر این باوریم که یادگیری و تحقیق باید تأثیر مثبتی داشته باشد، تصمیم‌گیری‌های خوب را اطلاع‌رسانی کند و عملکرد تجاری و مدیریتی را متحول کند. هدف ما تجهیز رهبران برای هدایت اولویت‌های متضاد، مقابله با عدم اطمینان و انتخاب‌های اخلاقی - به نفع افراد، شرکت‌ها و جوامع است. برای کمک به آنها برای تبدیل شدن به رهبران فردا، در تخصص مورد نظرشان.

برنامه ها و تخصص ها

برنامه MBA نیاز به تکمیل موفقیت آمیز 90 واحد دارد. این برنامه از 4 گروه دوره تشکیل شده است. دروس اصلی، دروس انتخابی، پایان نامه کارشناسی ارشد و دروس گرایشی که 2 گروه رایج است و دانشجویان می توانند 2 گروه دیگر را برای تکمیل رشته انتخابی انتخاب کنند.

  • مدیریت بین الملل
  • مدیریت پروژه و عملیات
  • مدیریت کیفیت
  • مدیریت بهداشت و درمان
  • بانکداری جهانی و مدیریت مالی
  • مدیریت منابع انسانی
  • مدیریت رهبری آموزشی
  • لجستیک جهانی و مدیریت زنجیره تامین

آمار سریع

مدت زمان: 14 تا 16 ماه

اعتبار: 90 ECTS

زبان انگلیسی

ورودی: چرخشی / هر واحد

مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

مکان: امارات متحده عربی

نحوه تحویل: ترکیبی / یادگیری هوشمند

معیارهای انتخاب

فرآیند انتخاب GBS به دنبال پتانسیل رهبری عالی، توانایی علمی قوی، ویژگی های شخصی کاریزماتیک و توانایی انطباق با بازار تجاری در حال تغییر است. ما به دنبال داوطلبانی با تجربه، مهارت های انسانی و سوابق تحصیلی اثبات شده هستیم.

پذیرش ها

برنامه درسی

رتبه بندی

نتیجه برنامه

دانش آموزان ایده آل

بورسیه و بودجه

درباره مدرسه

سوالات