Keystone logo
Lincoln University Of Business & Management MBA - عمده در پروژه و مدیریت عملیات
Lincoln University Of Business & Management

MBA - عمده در پروژه و مدیریت عملیات

Sharjah, امارات متحده عربی

14 Months

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

AED ۳۹٬۲۰۰

مخلوط شده

مقدمه

مدرک کارشناسی مدیریت - عمده در پروژه و مدیریت عملیات برنامه طراحی شده است به شما مهارت های عملی و مفاهیم نظری که شما نیاز به منجر پروژه های پیچیده است. این برنامه با ارائه مطالعات موردی در دنیای واقعی، این مدرک مدیریت پروژه تکنیک ها و ابزارهای مدیریت پروژه های بلند مدت و کوتاه مدت را با موفقیت و هزینه ای موثر ارائه می دهد.

تقویت دوره های مدیریت پروژه اصلی، غلظت هایی است که شما را با تخصص خاص محتوا فراهم می کند که شما را قادر می سازد تا دانش خود را در زمینه مورد علاقه تان تقویت کنید. علاوه بر این شما را به یک پایه کامل در نظریه و استفاده از مفاهیم مختلف که مبتنی بر مدیریت عملیات (OM) فراهم می کند. استاد مدیریت کسب و کار - عمده در پروژه و عملیات مدیریت برنامه یک برنامه منحصر به فرد توسعه یافته بر اساس دانش مربوط به مدیریت کیفیت شامل زمینه های پروژه ها، عملیات و ابزارهای بهبود کیفیت و روش ها.

اهرم در مدیریت پروژه و عملیات، ضعف هایی را که در مدیریت و سیستم عامل یک سازمان وجود دارد، تقویت می کند. مهارت ها و دانش در مدیریت پروژه و عملیات کمک می کند تا اقدامات مقابله ای را که مربوط به از بین بردن ضعف در هر سازمان است، تدوین کنند.

این برنامه برای تهیه مشاوران کیفیت معقول، تحلیلگران، مدیران محصول یا خدمات، رهبران پروژه، توسعه دهندگان کسب و کار، یا عملیات، فناوری اطلاعات و مدیران زنجیره تامین در بازار کار توسعه داده شده است. در GBS، این برنامه با همکاری دانشگاه لینکلن در زمینه کسب و کار و مدیریت، که در آن مخلوط دانشگاهیان و کارشناسان صنعتی در فرایند یادگیری و یادگیری تقویت خواهد شد. مشارکت کارشناسان عملیاتی با کیفیت از صنعت مربوطه در توسعه مواد آموزشی و در فرایند تدریس این منطقه را به ویژه در عرصه آموزش عالی در حال حاضر افزایش می دهد که فارغ التحصیلان مربوط به صلاحیت های مورد انتظار کارفرمایان را آماده می کند.

برنامه درسی

رتبه بندی

نتیجه برنامه

دانش آموزان ایده آل

بورسیه و بودجه

فرصت های شغلی

درباره مدرسه

سوالات