Keystone logo
Lincoln University Of Business & Management MBA - کارشناسی ارشد در بانکداری و امور مالی جهانی
Lincoln University Of Business & Management

MBA - کارشناسی ارشد در بانکداری و امور مالی جهانی

Sharjah, امارات متحده عربی

14 Months

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

AED ۳۹٬۲۰۰

مخلوط شده

مقدمه

MBA بانکداری و مالی جهانی برای متخصصانی طراحی شده است که آرزوی شغلی در بانکداری و امور مالی جهانی را دارند. این شما را از طریق مهارت‌های مدیریتی و فنی راهنمایی می‌کند و شما را به یک حرفه‌ای کاملاً آگاه تبدیل می‌کند که قادر به انجام کار در صدر صنعت بانکداری و مالی بین‌المللی است.

آیا در مورد امور مالی تصویر بزرگ را می بینید؟ امور مالی شرکتی مستلزم درک عمیق روش‌ها و تکنیک‌های مالی است - از ارزش‌گذاری دارایی‌ها تا ارائه بینش در مورد تصمیم‌های مهم توسعه کسب‌وکار. هدف اصلی MBA جهانی بانکداری و امور مالی ، توسعه مدیران آگاه و توانا برای حرکت سریع به سمت‌های کلیدی در بخش خدمات مالی است.

سیستم‌های مالی و استراتژی‌های شرکت‌های خدمات مالی اکنون درگیر یک فرآیند اساسی و گسترده از هم‌سویی و تغییر هستند. اولویت استراتژیک بانک ها و سایر مؤسسات مالی از رشد و اندازه به تنهایی به سمت تأکید بیشتر بر سودآوری، عملکرد و ایجاد ارزش سهامداران تغییر یافته است. اهمیت اقتصادی فزاینده بخش‌های مالی نیز مجدداً تأکید کرده است که بانکداران، مدیران صندوق‌ها، شرکت‌های چند ملیتی، شرکت‌های اوراق بهادار، تنظیم‌کننده‌ها و مشاوران مالی باید درک روشنی از تئوری و عمل مربوط به بانکداری و مالی داشته باشند.

برنامه درسی

رتبه بندی

نتیجه برنامه

دانش آموزان ایده آل

بورسیه و بودجه

فرصت های شغلی

درباره مدرسه

سوالات