Keystone logo
London Academy of Trading روانشناسی تجارت
London Academy of Trading

روانشناسی تجارت

Online United Kingdom

5 Weeks

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP ۶۹۹

آموزش از راه دور

مقدمه

درباره ما

London Academy of Trading (LAT) یک ارائه دهنده برنده جایزه و دارای اعتبار دوگانه آموزش تجارت مالی است و اولین آکادمی در بریتانیا بود که مدارک معتبر و تنظیم شده در تجارت را ارائه کرد. ما مفتخریم که دوره‌های آموزشی عملی و حرفه‌ای را ارائه می‌کنیم، که برای کمک به افراد برای سرمایه‌گذاری یا تجارت در بازارهای مالی، یا برای کسانی که به دنبال افزایش فرصت‌های شغلی خود در بازارهای مالی هستند، ایجاد شده‌اند.

ما به فراگیران خود کمک می کنیم تا دانش خود را در دنیای واقعی و محیطی بلادرنگ به کار ببرند و جنبه های اساسی و عملی تجارت را درک کنند. از زمان ایجاد خود در سال 2010، ما بر چهار ستون خاص دانش برای کمک به دانش آموزان برای بهبود مهارت ها و درک خود تمرکز کرده ایم: تجزیه و تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال، روانشناسی تجارت و مدیریت ریسک.

درباره دوره

روانشناسی تجارت یک عامل کلیدی برای تجارت موفق است. معامله گرانی که بر هنر روانشناسی تجارت تسلط دارند، بر اساس تعصب یا احساسات عمل نمی کنند، و شانس بیشتری برای کسب سود و به حداقل رساندن ضرر در بازارها به آنها می دهد. دوره 5 هفته ای ما به شما کمک می کند دانش خود را در مورد روانشناسی تجارت و تکنیک های تصمیم گیری دقیق توسعه دهید تا به شما کمک کند موفقیت های خود را در بازار افزایش دهید.

از طریق ترکیبی از جلسات آنلاین تعاملی زنده، مربی متخصص LATs از 18 سال تخصص خود برای ارزیابی شخصیت معامله گر شما استفاده می کند و به شما این فرصت را می دهد که با یادگیری اشتباهات رایج معاملاتی از بازی جلوتر باشید.

روانشناسی تجارت خود را تقویت کنید و امروز به پتانسیل واقعی خود به عنوان یک معامله گر پی ببرید! قبل از 31 نوامبر ثبت نام کنید و با تخفیف جمعه سیاه ما 20٪ تخفیف دریافت کنید!

گزینه های مطالعه انعطاف پذیر

با در نظر گرفتن دانش آموزان، ما در تمام دوره های خود انعطاف پذیری ارائه می دهیم. ما روش‌های تحویل آنلاین خود را توسعه داده‌ایم تا تعامل مستمر را برای همه دانش‌آموزان فراهم کنیم تا شما را قادر سازد از هر دوره‌ای که انتخاب می‌کنید، حداکثر سود را کسب کنید.

 • از طریق یک سری جلسات آنلاین تعاملی زنده به صورت آنلاین مطالعه کنید.
 • می‌توانید در هر زمانی دوره خود را مکث کرده و مجدداً شروع کنید.
 • شما می توانید فقط با پرداخت مابه التفاوت هزینه های دوره، نه کل هزینه های هر دو دوره، از یک دوره به دوره دیگر ارتقا دهید.

معلمان متخصص ما

ران ویلیام، CMT، MSTA، یک استراتژیست، تاجر و مربی / مربی ماهر، با 18 سال تجربه در بازار مالی، کار برای تحقیقات اقتصادی و شرکت های نهادی پیشرو است. تولید استراتژی های کلان تحقیقاتی و تجاری. بینش‌های او در بازار با جوایز فینالیست‌های متعدد به رسمیت شناخته شد و به طور منظم در نشریات و برنامه‌های رسانه‌ای برجسته به نمایش گذاشته می‌شود.

رون به عنوان یک مربی فعال معاملاتی، متخصص در روانشناسی تجارت، با استفاده از مدل NLP و آخرین آموزش عملکرد اوج خدمت می کند. رون که از حامیان بزرگ گروه‌های پیشرو در صنعت و آموزش است، عضو هیئت مدیره فدراسیون بین‌المللی تحلیلگران فنی (IFTA)، انجمن تکنسین‌های بازار سوئیس (SAMT) و عضو افتخاری انجمن تحلیلگران فنی مصر (ESTA) است.

الزامات ورود برای همه برنامه های LAT:

 • فرم درخواست تکمیل و امضا شده
 • یک کپی از پاسپورت / مدرک شناسایی / گواهی تولد

شرایط ورود برای همه برنامه های LAT دو هفته یا بیشتر:

 • یک کپی اسکن شده از یک عکس رنگی اخیر در اندازه پاسپورت
 • اثبات صلاحیت تحصیلی
 • مدرک تسلط به زبان انگلیسی در صورت نیاز

توجه: تمامی مدارک باید به زبان انگلیسی ارائه شوند. در مواردی که اسناد به زبان انگلیسی نیستند، باید ترجمه تایید شده ای از این اسناد را نیز ارائه دهید.

دانش آموزان بین المللی:

 • کپی های اسکن شده از مدارک تحصیلی و ترجمه تایید شده شما
 • کپی های اسکن شده رونوشت های تایید شده شما
 • مدرک مهارت زبان انگلیسی آیلتس 5.5 یا معادل آن
 • داوطلبانی که در مقطع کارشناسی در رشته زبان انگلیسی در اکثر کشورهای انگلیسی زبان تحصیل کرده اند، می توانند نامه ای از دانشگاه خود ارائه دهند که این امر را به عنوان مدرکی دال بر تسلط خود به زبان انگلیسی ارائه کند.

همه دانش آموزان دیگر:

 • حداقل مدرک سطح 3 یا مصاحبه با رئیس دانشگاه، پدی آزبورن، فرم درخواست LAT را به طور کامل تکمیل کرد.

درباره مدرسه

سوالات