Keystone logo
London School Of Design And Marketing

London School Of Design And Marketing

London School Of Design And Marketing

مقدمه

به عصر جدید تدریس در لندن خوش آمدید

ما یک ارائه دهنده آموزش آنلاین مستقر در بریتانیا هستیم که در سراسر جهان به 3 زبان مختلف قابل دسترسی است.


چی؟

London School Of Design And Marketing - LSDM - یک مدرسه تخصصی در طراحی و بازاریابی است که هدف آن تغییر پارادایم تدریس با آموزش خلاقانه و 100% آنلاین و به زبان های انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی است. ما یک تجربه یادگیری با نتایج عملی را از طریق جهت گیری سیستماتیک ارائه می دهیم که ویژگی های حرفه ای دانش آموزان را با طراحی پیشرفته مهارت های فنی ترکیب می کند. ما متعهد به ارائه دوره های آنلاین انحصاری، معتبر توسط دانشگاه هنرهای خلاق، از طریق کسب دانش جدید متناسب با چالش های بازار کار به طور فزاینده ای هستیم.


London School Of Design And Marketing

جایی که شور به یک حرفه تبدیل می شود

چگونه؟

تجربه یادگیری الکترونیکی LSDM با محتوای آکادمیک با کیفیت بالا که توسط معلمان دکتری توسعه یافته است، همراه با منابع دیگر، مانند ویدئوها، اینفوگرافیک ها، مقالات علمی، کتابخانه های دیجیتال و غیره مشخص می شود. هر دانش آموز به صورت هفتگی از طریق یک مرکز آموزشی متشکل از تیمی از معلمان تخصصی که از طریق ترویج تعامل، علاقه و کنجکاوی، جذب محتوا را تضمین می کنند، نظارت می شود. هر دوره LSDM منحصراً آنلاین و قابل انعطاف است. از این رو دانش آموزان می توانند در هر زمان و در هر مکان در کلاس شرکت کنند.


توجه: LSDM – London School Of Design And Marketing بخشی از استعداد – فردیت از طریق آموزش است، شبکه ای بین المللی از مدارس با بیش از 20 سال تجربه در زمینه آموزش. مجموعه ای از مربیان و کارمندان آماده کمک و رشد استعدادها در مدارس آموزش عالی در اروپا و آمریکای لاتین است.


که؟

دوره‌های LSDM برای دانش‌آموزان، متخصصان و کارآفرینانی که به دنبال کسب دانش و مهارت‌های فنی در هنرهای خلاقانه طراحی یا بازاریابی هستند، با در نظر گرفتن آخرین فناوری‌ها و نوآوری‌های مربوط به یادگیری الکترونیکی توسعه داده شده است. هر دوره به زبان های انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی در دسترس است.

ماموریت

London School Of Design And Marketing خلاقیت و دقت فنی خود را با تجربه کاری مرتبط می‌کند و دوره‌های 100% آنلاین عملی و پویا را در زمینه طراحی و بازاریابی برای شما به ارمغان می‌آورد که نیازهای بازار کار فعلی را برآورده می‌کند. دوره های تدریس شده توسط LSDM از محتوای بسیار تخصصی با استفاده از برنامه های یادگیری و ارزیابی پیشرفته تشکیل شده است.


چشم انداز

مدرسه پیشرو در سطح اروپایی، در زمینه آموزش آنلاین، در زمینه طراحی و بازاریابی.


ارزش های

ما بر این باوریم که خلاقیت، نوآوری و توسعه مهارت های فنی، محرک های یک حرفه موفق هستند. در LSDM، ما دانشجویان را برای سخت‌ترین چالش‌ها در بازار کار آماده می‌کنیم و نه تنها دانش کسب‌شده را ترکیب می‌کنیم، بلکه اشتیاق به کاری که انجام می‌دهند را نیز با هم ترکیب می‌کنیم.


اعتبار توسط UCA

دانشگاه هنرهای خلاق (UCA) دوره های LSDM را تأیید می کند: لیسانس در بازاریابی - (BA Hons)، لیسانس در طراحی - (BA Hons)، کارشناسی ارشد در بازاریابی (MA) و کارشناسی ارشد در طراحی (MA).

UCA حدود 160 سال سابقه دارد و بر اساس راهنمای دانشگاه کامل 2018، دانشگاه تخصصی شماره 1 برای صنایع خلاق در بریتانیا در نظر گرفته شده است.

در حال حاضر، همچنین در رتبه 40 دانشگاه برتر انگلستان و در رتبه یازدهم در رتبه بندی دانشگاه های مدرن که شامل 70 موسسه است، قرار دارد. در میان فارغ التحصیلان این دانشگاه می توان به برندگان جایزه اسکار، فیلمسازان، سرگرمی ها و طراحان مد در سراسر جهان اشاره کرد.

توصیفات دانشجویی

مکان ها

  • London

    9 Devonshire Square, EC2M 4YF, London

سوالات