Keystone logo
London School of Design and Marketing (ES)

London School of Design and Marketing (ES)

London School of Design and Marketing (ES)

مقدمه

خوش آمدید به دوره جدید تدریس در لندن

ماموریت

مدرسه طراح و بازاریابی لندن خلاقیت و سختی فنی خود را با تجربه کار، با ارائه دوره های آنلاین و عملی 100٪ آنلاین و حرفه ای در طراحی و بازاریابی، که مطابق با الزامات بازار کار فعلی است. دوره های آموزش داده شده توسط LSDM از محتویات بسیار تخصصی با استفاده از برنامه های پیشرفته یادگیری و ارزیابی تشکیل شده است.

VISION

مدرسه مرجع در سطح اروپا، با توجه به آموزش آنلاین، در طراحی و بازاریابی.

ارزش ها

ما بر این باوریم که خلاقیت، نوآوری و توسعه مهارت های فنی رانندگان حرفه ای موفق می باشد. در LSDM، ما دانشجویان را برای چالش های پرخطر در بازار کار آماده می کنیم، نه تنها دانش را به دست می آوریم، بلکه شور و شوق برای آنچه که انجام می دهند.

ویژگی های پردیس

آن؟

مدرسه طراحی و بازاریابی لندن - LSDM - یک مدرسه تخصصی در زمینه طراحی و بازاریابی است که به دنبال تغییر الگوی آموزشی با آموزش ابتکاری و خلاقانه ، 100 online آنلاین و در دسترس به انگلیسی ، اسپانیایی و پرتغالی است. ما یک تجربه یادگیری با نتایج عملی را از طریق جهت گیری سیستماتیک ارائه می دهیم که ویژگی های حرفه ای دانش آموزان و درک پیشرفته توانایی های فنی را ترکیب می کند. ما به ارائه دوره های آنلاین منحصر به فرد ، معتبر توسط دانشگاه هنرهای خلاق ، از طریق کسب دانش جدید ، متناسب با چالش های بازار کار روزافزون ، اختصاص داده ایم.

چگونه؟

تجربه یادگیری الکترونیکی LSDM با محتوای دانشگاهی با کیفیت بالا که توسط اساتید دکتری ، همراه با منابع دیگر ، مانند فیلم ها ، اینفوگرافیک ها ، مقالات علمی ، کتابخانه های دیجیتال و سایر موارد ایجاد شده است ، مشخص می شود. هر دانش آموز به طور هفتگی از طریق مرکز آموزشی ، متشکل از معلمان تخصصی ، که با جذب تعامل ، علاقه و کنجکاوی ، جذب مطالب را تضمین می کنند ، همراه می شود. هر دوره LSDM منحصراً آنلاین و انعطاف پذیر است ، بنابراین دانش آموزان می توانند در هر نقطه و در هر ارتفاع در کلاس ها شرکت کنند.

توجه: LSDM - مدرسه طراحی و بازاریابی لندن بخشی از Talent - Individuality Through Education ، شبکه ای از مدارس با بیش از 20 سال سابقه در زمینه تدریس با حرفه بین المللی است. این دانشگاه دارای تعدادی مربی و کارمند است که برای کمک و توسعه استعدادها در مدارس آموزش عالی در اروپا و آمریکای لاتین آماده شده است.

  پذیرش ها

  دوره های LSDM برای دانش آموزان ، متخصصان و کارآفرینانی که به دنبال کسب دانش و مهارت های فنی در هنرهای خلاقانه طراحی یا بازاریابی هستند ، با در نظر گرفتن جدیدترین فناوری ها و نوآوری ها در رابطه با آموزش الکترونیکی توسعه یافته است. همه دوره ها به زبانهای انگلیسی ، اسپانیایی و پرتغالی در دسترس است.

  رتبه بندی

  اعتباربخشی توسط UCA

  دانشگاه هنرهای خلاق (UCA) کلیه دوره های LSDM را تأیید می کند: کارشناسی بازاریابی - (BA Hons) ، کارشناسی طراحی - (BA Hons) ، کارشناسی ارشد بازاریابی (MA) و کارشناسی ارشد طراحی (MA).

  UCA نزدیک به 160 سال سابقه دارد و در راهنمای کامل دانشگاه 2018 بهترین دانشگاه تخصصی هنرهای خلاق در انگلستان محسوب می شود.

  در حال حاضر ، این دانشگاه همچنین در رتبه بندی 40 دانشگاه برتر انگلستان و در رتبه بندی دانشگاه های مدرن یازدهم است که شامل 70 موسسه است. در میان فارغ التحصیلان این دانشگاه برندگان اسکار ، فیلمسازان ، هنرمندان و طراحان مد معرفی می شوند.

  مکان ها

  • London

   9 Devonshire Square, EC2M 4YF, London

  سوالات