Keystone logo
London School of Design and Marketing (PT)

London School of Design and Marketing (PT)

London School of Design and Marketing (PT)

مقدمه

خوش آمدید به دوره جدید تدریس در لندن.

ما یک موسسه آموزشی آنلاین هستیم که در 3 زبان (انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی) در لندن موجود است، اما با دوره های آنلاین در سراسر جهان قابل دسترسی است.

چی؟

مدرسه طراحی و بازاریابی لندن - LSDM، یک مدرسه تخصصی طراحی و بازاریابی است که پیشنهاد می دهد که پارادایم آموزش را از طریق آموزش نوآورانه و خلاقانه، 100٪ آنلاین و به زبان انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی در دسترس قرار دهد. ما یک تجربه یادگیری با نتایج عملی را از طریق یک گرایش سیستماتیک، ترکیبی از ویژگی های حرفه ای دانش آموزان با طراحی پیشرفته مهارت های فنی ارائه می دهیم. ما متعهد به ارائه دوره های منحصر به فرد آنلاین شده توسط دانشگاه برای هنرهای خلاق، از طریق کسب دانش جدید سازگار با چالش های بازار کار است که به طور فزاینده خواستار است.

مدرسه طراحی و بازاریابی لندن

جایی که اشتیاق حرفه ای می شود

سازمان بهداشت جهانی؟

دوره های LSDM برای دانش آموزان، حرفه ای ها و کارآفرینان به منظور دستیابی به دانش و مهارت های فنی در زمینه های خلاق طراحی یا بازاریابی، شرکت در آخرین فن آوری ها و نوآوری در رابطه با آموزش یادگیری الکترونیکی طراحی شده است. همه دوره ها به زبان انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی در دسترس هستند.

ماموریت ما

دانشکده طراحی و بازاریابی لندن خلاقیت و سختگیرانه شما را با تجربه حرفه ای ترکیب می کند، 100٪ دوره های آنلاین و آنلاین را در زمینه طراحی و بازاریابی ارائه می دهد و به نیازهای بازار کار فعلی پاسخ می دهد. دوره های تدریس شده در LSDM شامل محتوای بسیار تخصصی با استفاده از برنامه های یادگیری پیشرفته و ارزیابی می باشد.

چشم انداز

مدرسه راهنمایی در سطح اروپا در آموزش آنلاین در زمینه طراحی و بازاریابی.

ارزش ها

ما بر این باوریم که خلاقیت، نوآوری و توسعه مهارت های فنی مبنای موفقیت حرفه ای است. در LSDM ما دانشجویان را برای چالش هایی که خواستار چالش در بازار کار هستند، آماده می کنیم، که نه تنها دانش را به دست می آورد، بلکه شور و شوق برای آنچه که انجام می دهند.

ویژگی های پردیس

چگونه؟

تدریس الکترونیکی LSDM با محتوای دانشگاهی با کیفیت بالا ، که توسط اساتید دکترا همراه با منابع دیگر مانند فیلم ها ، اینفوگرافیک ها ، مقالات علمی ، کتابخانه های دیجیتالی و سایر موارد ایجاد شده است ، مشخص می شود. همه دانش آموزان بصورت هفتگی از طریق مرکز آموزشی متشکل از تیمی از مربیان متخصص تحت نظارت قرار می گیرند که جذب مطالب را تضمین می کنند و تعامل ، علاقه و کنجکاوی خود را ارتقا می دهند. همه دوره های LSDM منحصراً آنلاین و انعطاف پذیر هستند ، بنابراین دانش آموزان می توانند در هر کجا و در هر زمان کلاس ها را بگذرانند.

توجه: LSDM - مدرسه طراحی و بازاریابی لندن بخشی از Talent - Individuality Through Education ، شبکه ای از مدارس با حرفه بین المللی با بیش از 20 سال تجربه در زمینه آموزش است. این دانشگاه دارای تعدادی مربی و کارمند است که برای کمک به توسعه استعدادها در مدارس آموزش عالی در اروپا و آمریکای لاتین آماده شده است.

  رتبه بندی

  اعتباربخشی توسط UCA

  همه دوره های LSDM توسط دانشگاه هنرهای خلاق (UCA) تأیید شده است: لیسانس بازاریابی - (BA Hons) ، لیسانس طراحی - (BA Hons) ، کارشناسی ارشد بازاریابی (MA) و کارشناسی ارشد طراحی (MA).

  UCA نزدیک به 160 سال سابقه دارد و در راهنمای کامل دانشگاه 2018 بهترین دانشگاه متخصص در هنرهای خلاق در بریتانیا شناخته شد.

  در حال حاضر ، این دانشگاه همچنین در رتبه بندی 40 دانشگاه برتر انگلستان و در رتبه بندی دانشگاه های مدرن یازدهم است ، رتبه ای که 70 موسسه را پوشش می دهد. در میان فارغ التحصیلان این دانشگاه برندگان اسکار بین المللی ، فیلمسازان ، انیماتورها و طراحان مد شناخته می شوند.

  مکان ها

  • London

   9 Devonshire Square, London, EC2M 4YF, London

  سوالات