Keystone logo
© BIMM University
London School of Economics and Political Science (LSE)

London School of Economics and Political Science (LSE)

London School of Economics and Political Science (LSE)

مقدمه

London School of Economics and Political Science (LSE) (Get Smarter Creative)، یکی از برجسته ترین دانشگاه های علوم اجتماعی در جهان، به دنبال بهبود جامعه با پرداختن به مسائل دنیای واقعی و درک علل چیزها است. LSE با استفاده از یک رویکرد پویا و متنوع برای یادگیری، تحقیقات پیشرفته ای را ارائه می دهد و با کارشناسان مشهور دانشگاهی همکاری می کند.

به منظور گسترش مأموریت خود و یادگیری در دسترس مخاطبان جهانی ، این دوره های گواهینامه LSE کاملاً بصورت آنلاین و با همکاری رهبر آموزش دیجیتالی ، GetSmarter ، یک برند 2U ، Inc ارائه می شود. این برنامه ها با هدایت موضوع LSE کارشناسان و رهبران فکری ، توانمندسازی متخصصان مشاغل و مدیران برای ارتقاء مهارت های خود با استفاده از یک بستر بسیار پشتیبان و تعاملی. این فناوری از الگوی دقیق آکادمیک در مدل واسطه ای با افراد GetSmarter برخوردار است ، که به شما امکان دسترسی به مدیر موفقیت آمیز موفقیت و همچنین پشتیبانی فنی و دانشگاهی را بصورت شبانه روزی می دهد. این رویکرد شخصی و جذاب به شما امکان می دهد در زمان خود ، از هرجای دنیا تحصیل کنید.

"آموزش آنلاین به دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی لندن اجازه می دهد تا تحقیقات علوم اجتماعی پیشرفته ما را در دسترس گسترده مخاطبان ممکن قرار دهد ، با فرمی عملی و کاربردی و دارای کاربرد و تأثیر در دنیای واقعی است." - استاد سئول استرین ، مدیر علمی ، دوره های گواهینامه آنلاین ، LSE

در وب سایت LSE بیشتر بخوانید

تماس

+44 2038 568 850

[email protected]

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Holborn

    Houghton Street, WC2A 2AE, Holborn

    سوالات