Keystone logo
Maitripa College

Maitripa College

Maitripa College

مقدمه

کالج Maitripa اولین کالج بودایی تبت در شمال غربی اقیانوس آرام است، و میزبان اجلاس محیط زیست دالایی لاما مه 2013 بود. کالج Maitripa بر این اعتقاد استوار است که بودایی اندیشه و عمل دارند سهم قابل توجهی را به جامعه و فرهنگ آمریکایی است. رهبری گشه Lharampa، Yangsi رینپوچه، مدل آموزشی Maitripa است در سه رکن بورس تحصیلی، مدیتیشن، و خدمات بر اساس، ارائه یک تجربه آموزشی غور و تعمق و دگرگون شونده است. کمک هزینه تحصیلی و کمک هزینه های تحصیلی سنگه مقدر، برنامه انعطاف پذیر، و از جاذبه های پورتلند، اورگان، قرار دادن فارغ التحصیل مقرون به صرفه خود را و یا آموزش مداوم در دسترس است. Maitripa هر دو دانشگاه و مرکز مراقبه بودایی است.

کالج Maitripa

فلسفه ما را از آموزش و پرورش: سه رکن

ما در قدرت از آموزش و پرورش به پرورش بالقوه ما برای ایجاد یک زندگی معنی دار اعتقاد دارند. در هسته آموزش و پرورش کالج Maitripa سه رکن بورس تحصیلی، مدیتیشن، و خدمات.

سه رکن آموزش و پرورش در کالج Maitripa

برای هر دو استاد هنر در مطالعات بودایی و کارشناسی ارشد الهیات، سه رکن بورس تحصیلی، مدیتیشن، و خدمات بنیادی هستند. ما درک میکنیم که هر یک از این سه رکن در تعدادی از راه های مختلف در ما آموزش زندگی-تمرکز حواس، مراکز دارما، کالج ها، و غیر انتفاعی در دسترس است همه جا هستند. فقط در کالج Maitripa آنها ترکیب برای ایجاد یک آموزش و پرورش تحول و یکپارچه است، که در سنت استوار است.

منحصر به فرد برای کالج Maitripa این واقعیت است که دوره های مدیتیشن و فلسفه ما هر دو توسط دانشمندان غربی آموزش دیده و استادان تبت به طور سنتی آموزش دیده، از جمله هسته از دانشکده ما در حال حاضر آموزش داده است، گشه Lharampa Yangsi Rinpoche، که مسلط به زبان انگلیسی صحبت می کند و آموزش می دهد به شیوه ای که آرام است، با محبت، و به طور مستقیم از تجربه خود را.

بورس تحصیلی

از طریق تحقیقات علمی دقیق، از جمله دوره های در Lamrim، Madhyamaka، درگیر بودیسم، تاریخچه بودایی فلسفه، نظریه ها و روش، و بیشتر، ما دسترسی به هر دو وسعت بورس تحصیلی موجود در دانشگاه های غربی و عمق دانش و خرد منتقل کرده اند از طریق سنت Gelug بودیسم تبتی است. از طریق کلاس های گفتگوی باز و سمینار سبک، استادان و دانشجویان ما را کمک هزینه تحصیلی بودایی زنده.

تفکر

بر خلاف بسیاری از مکان هایی که می توان تمرکز حواس تمرین و یا تفکر امروز، دوره مدیتیشن ما با مطالعه ترکیب و ارائه یک مسیر روشن و مستقیم را مطالعه ذهن فرد. از طریق مواجهه اولیه به مسیر از طریق ادبیات کلاسیک و مدرن، بلافاصله با نشستن عمل در همان دنبال، ما یک نقشه برای درک تجارب ما در مراقبه ایجاد کنید. به عنوان یک نتیجه از ستون مراقبه، ما یاد بگیرند پادزهر به اضطراب و کسل کننده ذهن هم در تئوری و عمل است. کلاس های ما در یک بار مدرن، با تمرکز بر مسائل مشترک و تصورات غلط از عمل معاصر، و باستان، ضربه زدن به روش های سنتی و زمان آزمایش برای آشنایی خود با ذهن.

خدمت رسانی

ستون خدمات است که در آن "لاستیک با جاده" در آموزش و پرورش کالج Maitripa. بررسی روابط خارج از زمین دانشگاه، دانش آموزان با یک شریک جامعه با آنها زمان و تلاش در خدمات خود را وقف جفت می شود. کار در آسایشگاه، در زندان ها، در مدارس، با جامعه بی خانمان، در محیط های مذهبی، و یا در هر تعداد از دیگر ظرفیت های داوطلب در داخل و اطراف پورتلند، دانش آموزان در حال هدایت به توسعه تشکیل معنوی شخصی به عنوان پایه ای که از آن به مطالعه و تمرین کردن کوسن و به جهان به نفع دیگران است.

در ترم اول خود را از آموزش و پرورش خدمات آموزش، دانش آموزان در یک مطالعه نیازهای تجزیه و تحلیل گروههای خدمات اجتماعی را هدف قرار در پورتلند تمرکز می کنند. در ترم بعد، دانش آموزان آموزش و در نهایت با سازمان های شریک انتخاب خدمت می کنند، و شرکت در جلسات به طور منظم از انعکاس و تجزیه و تحلیل ساختار در گروه های کوچک با Yangsi رینپوچه و دیگر کارکنان Maitripa. به طور همزمان، دانش آموزان از تجربه تعدادی از سخنرانان مهمان از سازمان های خدمات محلی، که به کلاس ملحق برای به اشتراک گذاشتن دانش و الهام بخش خود بهره مند شوند.

برنامه خدمات آموزش به اوج می رسد در پایان دو سال با ارائه شفاهی و کتبی که به دنبال ادغام تجارب داخلی و خارجی دانش آموزان در خدمات، و همچنین بافت تجربه خدمات خود را در درون پارادایم بزرگتر از آموزش و پرورش خود را در Maitripa.این به اندازه کافی برای تبدیل شدن به پرشور است. شما باید به قانون. دو جنبه به عمل وجود دارد. یکی این است که غلبه بر تحریف و مصیبت ذهن خود را، این است که، از نظر آرام و در نهایت رفع خشم. این اقدام از شفقت است. دیگر اجتماعی، عمومی تر است. هنگامی که چیزی نیاز به در جهان انجام شود به اصلاح اشتباهات، اگر یکی واقعا با بهره دیگران نگران است، نیاز به درگیر می شود، درگیر است. -His حضرت دالایی لاما

مکان ها

مکان ها
  • 1119 SE Market St. Portland, Oregon 97214, , Portland

سوالات