Keystone logo
Masters Design Lab

Masters Design Lab

Masters Design Lab

مقدمه

MDL - رویکردی نوآورانه برای آموزش طراحی.

Masters Design Lab یک مدرسه طراحی است که از یک رویکرد نوآورانه برای آموزش طراحی طراحی شده است. ما از قدرت فن آوری و دسترسی جهانی استفاده می کنیم تا به مردم از سراسر جهان فرصتی برای یادگیری و همکاری با برخی از بهترین طراحان جهان در یک جامعه طراحی پر جنب و جوش بپردازیم.

برنامه های گواهینامه ما متمرکز ، دست ساز و به روز با روند و تغییر در صنعت هستند. برنامه درسی منحصر به فرد ما حاوی بیش از 25 دوره است که شما را با آنچه به اعتقاد ما مهمترین مهارت های یک طراح مدرن است ، تجهیز می کند.

اگر آماده باشید تا وارد دنیای طراحی شوید ، Masters Design Lab تمام راهنمایی های لازم را به شما می دهد.

برخلاف برنامه های دیگر ، ما نه تنها طراحی را آموزش می دهد بلکه دانشجویان را نیز در دنیای طراحی غوطه می زند و از طریق آموزش طراحان نخبه ، آنها را به شغلی آماده می کند.

138272_138219_Artboard2copy4.png

چرا MDL؟

رویکرد ما برای آموزش طراحی با سایر مدارس طراحی متفاوت است. ما نه تنها مهارت های طراحی اساسی را آموزش می دهیم ، بلکه نحوه اعمال آنها را در پروژه های دنیای واقعی ، تنظیمات تجاری ، تکالیف تیم و موارد دیگر نیز آموزش می دهیم. برنامه ما بالاتر و فراتر از تجهیز شما به موارد ضروری است. ما به شما مهارتهایی را می آموزیم که مکمل یک حرفه طراحی هستند و به شما نتیجه می دهند ، مانند ایجاد یک نسخه موثر. با راهنمایی طراحان کلاس جهانی ، شما برای موفقیت زمان فارغ التحصیلی آماده تر خواهید بود.

 • از برخی از بهترین طراحان دنیا بیاموزید - دانشکده ما حاوی طراحان برنده جوایز ، باتجربه و فعال است. اعضای هیئت علمی ما با هدایت طراح مشهور جهان دیوید کارسون ، طراحان کلیدی در شرکت هایی مانند گوگل ، فیس بوک و موارد دیگر هستند.
 • اختصاصی دانشکده برای هر گروه - هر گروه دارای مربی سر هستند که می توانید روزانه با آنها در تماس باشید. مربی طراحی در هر سؤالی که دارید به شما کمک می کند و از هر دوره بیشترین بهره را می برد.
 • از هرجایی بیاموزید - Masters Design Lab محل اقامت است و ما دانشجویان خارج از کانادا یا ایالات متحده را اضافی نمی پردازیم. هزینه ها همه یکسان است همه کلاسهای ما بصورت آنلاین است و ترکیبی از درسهای زنده و از پیش ضبط شده را نشان می دهد.
 • محیط یادگیری حرفه ای - برنامه ما خواستار است. این در یک جدول زمانی منسجم تنظیم شده و مهلت تعیین شده است. شرکت در کلاسهای زنده که برای بازخورد واقعی معلمان و همسالان بسیار مهم است ، برای دانش آموزان الزامی است.
 • بازخورد و مشاوره مداوم - یادگیری طراحی از طریق نقد جدی و بازخورد بسیار مفید است. طراحی فرایندی است که باید آموخته و پالایش شود.
 • کلاسهای زنده - ما می خواهیم شما را در تجربه واقعی طراحی مشارکتی غوطه ور کنید. کلاسهای زنده ما به شما امکان می دهند گوش فرا دهید و شنیده می شوید و در این راه درسهای ارزشمندی را از معلم و همسالان یاد می گیرید.
 • پروژه های دنیای واقعی (و تعداد زیادی از آنها) - برنامه ما دارای یک دوره / کلاس استودیوی منحصر به فرد است که در طول سال اجرا می شود. در این دوره یک ساله ، خلاصه ها و پروژه هایی به شما کمک می کند تا آنچه را که آموخته اید به کار بگیرید.
 • کمک و پشتیبانی از قرارگیری در دست - ما به هیچ شغلی قول نمی دهیم ، اما مشاور محل کار ما تمام تلاش خود را برای انجام کار شغلی شما انجام می دهد ، از نمونه کارها گرفته تا آموزش مصاحبه ، و دسترسی به کارآموزی ها و شغل های مختلف را فراهم می کند.

* فقط برای دانشجویان برنامه کامل در دسترس است

 • برنامه درسی منحصر به فرد - برنامه درسی ما برجسته است. ما برنامه هایی طراحی کرده ایم که آنچه را که معتقدیم مهمترین مهارت یک طراح مدرن است را آموزش می دهد. این امر را با کلاسهای مربیگری شخصی ، کلاس های کارشناسی ارشد و کلاس های استودیویی سالانه خود ترکیب کنید و ما اطمینان داریم که می توانید رویاهای طراحی خود را تحقق بخشید. با این حال ، به خاطر داشته باشید که این برنامه مخصوص همه نیست. برای ادامه کار باید به سختی کار کنید.
 • بیش از 25 دوره - ما هنوز عقب نمانده ایم ، ایجاد یک برنامه 25 دورهه که شامل دوره هایی است که فقط در برنامه طراحی ما آموزش داده می شوند ، مانند Business of Design.

* فقط برای دانشجویان برنامه کامل در دسترس است

138259_photo-1498075702571-ecb018f3752d.jpg
Kelly Sikkema / unsplash

بازخورد شخصی و بازخورد مداوم

برنامه های ما شامل یک دوره کامل مربیگری و بازخورد حرفه ای از روز اول است. ما معتقدیم که با دیدن طراحی شخص دیگری نمی توان مهارت طراحی را آموزش داد. باید گفتگوی مداوم بین طراح و معلم و همسالان آنها باشد.

محیط زندگی پر جنب و جوش

ما همچنین به اهمیت یک محیط مطالعه پر جنب و جوش اعتقاد داریم ، به همین دلیل ما نیز در کلاسهای زنده ، وبینارها ، کانالهای خاموش فعال ، کارگروهها و جلسات بازخورد با همسالان متمرکز هستیم. برنامه ما آسان نیست ، زیرا طراحی نیاز به توجه کامل به جزئیات و مفاهیم دارد. با این حال ، سرگرم کننده و جذاب است.

دانشکده

علاقه مند به طراحی. علاقه مند به آموزش.

ما به اعضای هیئت علمی برجسته خود ، به رهبری طراحان مشهور جهان و مشاور علمی مایکل لبانک ، بسیار افتخار می کنیم. اعضای هیئت علمی ما توسط طراحان حرفه ای بین المللی طراحی شده اند ، برخی از آنها کار می کنند یا در شرکت های برتر Fortune 500 مانند BBC ، NEXT و Intel کار کرده اند.

مایکل لوبلانک

مشاور علمی.

مایکل LeBlanc دارای یک افتخار است. لیسانس دانشگاه گلف و یک وزارت امور خارجه از دانشگاه یورک.

او یک طراح میان رشته ای است که علاقه ای به وب ، طراحی رابط کاربری ، محاسبات بدنی و طراحی محصول دارد.

وی علاوه بر 30 سال سابقه در دانشگاه NSCAD در حلیفاکس - که شامل بیش از ده سال به عنوان رئیس بخش طراحی در آنجا بود ، در دانشگاه های تورنتو ، واترلو ، گلف و فوشان چین نیز تدریس کرده است.

مکان ها

 • London

  85 Great Portland Street, , London

سوالات