Keystone logo
MBU - Montreux Business University

MBU - Montreux Business University

MBU - Montreux Business University

مقدمه

ما به رشد نوآوری - MBU آمیزد آموزش کسب و کار سنتی با یک رویکرد جامع، مسلح کردن دانش آموزان ما با هر دو "سخت" و مهارت "نرم". ما همچنین با استفاده از تکنولوژی لبه برش. دانش آموزان ما دسترسی به سگوی و Gigabit اینترنت، بی سیم. طیف دانشگاه با Smartboards نصب شده، و ما ریخته گری دستگاه های (DLNA، تلویزیون اپل، کروم کست) در هر اتاق.

این مهم برای آموزش دانش آموزان ما این است که چگونه تکنولوژی کار می کند، بلکه ارزش های اخلاقی، به عنوان مثال، به احترام، اخلاقی و مسئول. در جهان کسب و کار مدرن، آن کیفیت بسیار نادر برای پیدا کردن در حرفه ای کسب و کار، در نتیجه دانش همراه با مهارت های نرم افزاری واقعا ارزشمند است. به این ترتیب، ما به شما استخدام، و سفر به اشتغال خود را سرگرم کننده است، هنگامی که آماده سازی دیدار فرصت.

چه چیزی باعث MBU ویژه این واقعیت است که دانش آموزان از همان ابتدا از سفر خود را در MBU تا پایان توسط کارکنان و اعضای هیات علمی اعضای ما حمایت است. حتی پس از فارغ التحصیلی، ما در تماس با فارغ التحصیلان ما حفظ کنید و سعی کنید به آنها کمک کند در هر جنبه از زندگی بزرگسال خود. هنگامی که یک دانش آموز MBU، همیشه یک دانشجوی MBU!

با توجه به کلاس های کوچک ما، هیچ یک از دانش آموزان ما احساس می کند در MBU از دست داده - هر دانش آموز می شود توجه کافی به مطمئن شوید که آنها را درک هر موضوع تحت پوشش در کلاس.

واقعیت این است که استادان ما همه حرفه ای کسب و کار نیز بسیار قدردانی - آنها تجربه خود را به کلاس درس را، اجازه می دهد دانش آموزان برای یادگیری نه تنها از کتاب ها و مطالعات موردی، بلکه از تجربه خود و اشتباهات خود.

ما دیپلم شناخته شده بین المللی، علاوه بر یک محیط چند ملیتی و چند فرهنگی، دانش آموزان ما را قادر به یافتن شغل رویایی خود و یا باز کردن شرکت خود را دارند. دانش آموزان ما کاملا کارآفرینان هستند.

ما باور داریم که MBU یک مکان بسیار خاص به در و یک شبکه بسیار جالب خواهد بود به بخشی از است.

موفقیت است تنها یک کلیک فاصله - تماس با ما و تبدیل شدن به یک حرفه ای کسب و کار موفق شما همیشه می خواستم برای تبدیل شدن به.

تفاوت MBU

uniquelocation

مشرف به دریاچه زیبا ژنو، دانشگاه کسب و کار مونترو یادگیری کامل و محیط الهام بخش است. دانش آموزان امتیاز به تحصیل در یک دانشگاه واقع فقط یک پیاده روی کوتاه از دریاچه و اطراف آن فرانسه و کوه های آلپ سوئیس است. سوئیس است در قلب اروپا واقع شده، ساخت آن بسیار مناسب برای دانش آموزان ما به سفر در سراسر این قاره در تعطیلات آخر هفته و کشف چنین شهرستانها یاد اروپا به عنوان پاریس، رم، بارسلونا، برلین، میلان.

diplomaheader

سرمایه گذاری خود را به کیفیت. علاوه بر وابستگی و عضویت های مختلف ما، MBU است اعتبارنامه جهانی شناخته شده است.

دانشگاه کسب و کار مونترو است معتبر و یک عضو از:

 • ACBSP - شورای اعتباربخشی برای مدارس کسب و کار و برنامه
 • ISO 9001: 2008 / ISO 29990: 2010 - سازمان بین المللی استاندارد
 • EFMD - بنیاد اروپایی برای توسعه مدیریت
 • CEEMAN - مرکزی و توسعه مدیریت شرق اروپا
 • AVDEP - انجمن مدارس خصوصی از ایالت وو
 • CVCI - اتاق بازرگانی و صنایع استان وو
 • FSEP - فدراسیون سوئیس از مدارس خصوصی
classheader

کلاس های کوچک ما دانش آموزان را قادر به نزدیک با استادان تعامل، و همچنین به دست آوردن بینش از زمینه های کسب و کار جهانی مختلف خود را.
با توجه به توجه فردی، کلاس های کوچک یک محیط یادگیری موثر فراهم می کند.

environmentheader

جامعه بین المللی از دانشگاه کسب و کار مونترو در حال رشد است. ما بیش از 15 ملیت در حال مطالعه در MBU.
دانش آموزان محیط چند ملیتی و از مهمان نوازی مشهور سوئیسی تجربه، کمک به افزایش آگاهی جهانی و تبادل فرهنگی، همه در حالی که تحصیلات خود.

FrenchEngHeader

مرکز MBU مطالعات زبان ارائه می دهد دوره ارتباطات کسب و کار پیشرفته در زبان انگلیسی، و همچنین دوره های فشرده در فرانسه، طراحی شده اند که برای کمک به دانش آموزان و حرفه کسب و کار به سرعت به دست آوردن مهارت های ارتباطی شفاهی و کتبی آنها نیاز به موفقیت تحصیلی و حرفه ای.

SemesterHeader

دانشگاه کسب و کار مونترو دارای تعداد انتخاب شده از دانشگاه های مشهور به عنوان شرکای ما در سراسر جهان.
ما دانش آموزان ما را تشویق به یک ترم در خارج به منظور لذت بردن از فضای مختلف، در اکتشاف از فرهنگ ها و سنت جدید افراط و دوستان جدید از سراسر جهان است. لیست دانشگاه طرف ما را می توان یافت.

CuttingEdgeHeader

MBU است با استفاده از تکنولوژی لبه برش برای طی دوره و در عمل. دانشگاه ما است، احتمالا، یکی از سریع ترین اتصال به اینترنت در مقایسه با دیگر دانشگاه های سوئیس.
هر دانش آموز دسترسی به 4 گیگابیت / های شبکه دوم و 1 گیگابایت / S WiFi و پایین / آپلود است. کلاس های ما با تعاملی از راه دور هوشمند، و همچنین جریان های تعاملی (کروم کست / اپل، DLNA) در هر کلاس درس مجهز شده است.
دوره های آنلاین ما با 360 درجه و جریان ویدئو ابزار واقعیت مجازی تکمیل و به ما با افتخار سرمایه گذاری در آخرین فن آوری برای منافع نسل های آینده. MBU یک عضو از ابتکار عمل IED است. یادگیری همهجانبه در اینجا می گیرد.

ExecutivesHeader

ما یک برنامه EIR منحصر به فرد. مدیران ما در محل اقامت کارشناسان از شرکت هایی مانند اپل، شرکت Deloitte، UBS، کردیت سوئیس و یا کاترپیلار شناخته شده است. آنها را به عنوان مدیر عامل شرکت، CTO یا مدیر ارشد مالی کار کرده است. آنها / در حال اجرا بودند IT، منابع انسانی، بخش های حقوقی و یا امور مالی؛ زمینه خود را از تجربه و تخصص بانکداری، حمل و نقل هوایی، صنایع سنگین، سازمان های بین المللی، حسابرسی، مالیات و یا حقوقی است.
برش داستان کوتاه مدت، مدیران ما در محل اقامت مدیران موفق و کارآفرینان که باز برای دادن مشاوره به دانش آموزان ما هستند. آنها را نشان دهد که چگونه به موفقیت در چالش های پیش رو از مطالعات خود را.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدیران ما در محل اقامت اینجا را کلیک کنید.

چشم انداز و ماموریت

مطلع کردن نوآوری، تلافی آموزش و پرورش - که شعار ما است. در دانشگاه کسب و کار مونترو، ما می خواهیم به ارائه آموزش کسب و کار با یک تفاوت با اجرای یک برنامه درسی نوآورانه است که الهام بخش دانش آموزان برای توسعه مهارت های سخت و نرم آنها نیاز به تبدیل شدن به رهبران کسب و کار موفق که به سرعت انطباق با بازار در حال تغییر است. ماموریت ما این است که دانش آموزان ما استخدام.

اعضای هیات علمی بین المللی ما آماده سازی دانش آموزان MBU به رهبران کسب و کار جهانی از فردا از طریق توسعه شخصی جامع و آموزش کسب و کار با کیفیت بالا است که شامل هشت زمینه های یادگیری:

VisionMission

مکان ها

 • Montreux

  Avenue de Chillon 74 , 1820 , Montreux

  سوالات