Keystone logo
© ©Methodist University
Methodist University Online

Methodist University Online

Methodist University Online

مقدمه

دانشگاه متدیست که در سال 1956 به عنوان یک کالج هنرهای لیبرال تأسیس شد، اکنون به حدود 2000 دانشجو از نزدیک به 50 کشور جهان خدمات می دهد. دانشگاه متدیست بر تجربیات با کیفیت بالا متمرکز است که ارزش های اخلاقی و تصمیم گیری اخلاقی را پرورش می دهد تا دانشجویان را برای مشاغل و مشاغل مختلف آماده کند.

محیط یادگیری آنلاین آموزش با کیفیتی مشابه دوره های حضوری ارائه می دهد. تمام خدمات پشتیبانی تحصیلی برای دانشجویان آنلاین در دسترس است و به آنها کمک های شخصی مورد نیاز برای پیشرفت را ارائه می دهد. به عنوان مثال، دانش آموزان می توانند برای دریافت بازخورد در مورد کار خود، به مرکز آموزشی مدرسه و مرکز نوشتن دسترسی داشته باشند. این خدمات پشتیبانی با اعضای هیئت علمی اختصاص داده شده ترکیب می شوند تا یک محیط مراقبتی و دوستانه کلی برای همه دانشجویان ایجاد کنند.

دانشگاه متدیست یک مدرسه روبان زرد است که توسط انجمن کالج‌ها و مدارس جنوبی (SACS) معتبر است و دانشکده بازرگانی ریوز توسط شورای اعتباربخشی برای مدارس و برنامه‌های تجاری (ACBSP) معتبر است. نود و هفت درصد دانش آموزان واجد شرایط دریافت کمک مالی هستند. و به لطف تاریخ های شروع متعدد و گزینه های پاره وقت و تمام وقت برای بسیاری از برنامه ها، انعطاف پذیری برای پیشرفت تحصیلی دانش آموزان و در عین حال ایجاد تعادل بین تعهدات کاری و شخصی فراهم شده است.

با طیف گسترده ای از برنامه های آنلاین انعطاف پذیر و با کیفیت بالا، دانشگاه متدیست می تواند به شما در شروع یا پیشرفت حرفه خود کمک کند. یک تجربه آموزشی متمایز را تجربه کنید که رشد حرفه ای و شخصی را تشویق می کند.

مکان ها

  • Fayetteville

    Ramsey Street,5400, 28311, Fayetteville

    برنامه ها

    سوالات