Keystone logo
Methodist University Online لیسانس مدیریت مراقبت های بهداشتی
Methodist University Online

لیسانس مدیریت مراقبت های بهداشتی

Online USA

30 Months

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

آموزش از راه دور

مقدمه

لیسانس آنلاین دانشگاه متودیست در مدیریت مراقبت های بهداشتی، شما را برای گرفتن موقعیت های رهبری در یک صنعت پویا و رو به رشد آماده می کند. مهارت های مورد نیاز برای تأثیرگذاری بر زندگی مردم را مستقیماً از یکی از معدود برنامه های معتبر AUPHA در ایالت به دست آورید، همه در قالب آنلاین مناسب و مقرون به صرفه. در عرض سه سال و نیم، می توانید از این برنامه فارغ التحصیل شوید و آماده پیشرفت شغلی خود باشید.

برنامه درسی این برنامه مجموعه ای از موضوعات را پوشش می دهد تا شما را برای نقش های رهبری در صنعت بهتر آماده کند. شما از طریق موضوعات مهمی مانند مدیریت استراتژیک مراقبت های بهداشتی، رفتار سازمانی، انفورماتیک و روش های تحقیق، درک درستی از تئوری و عمل مراقبت های بهداشتی خواهید داشت. در طول یک فرصت کارآموزی در سال آخر خود، تجربه دنیای واقعی را به دست خواهید آورد.

اعضای هیئت علمی برنامه لیسانس آنلاین در مدیریت مراقبت های بهداشتی تجربه گسترده ای در تدریس و کار در این زمینه دارند. با دانش دنیای واقعی و پیوندهای قوی آنها با صنعت، ابزارهایی را که برای موفقیت نیاز دارید به دست خواهید آورد. از این منظر، شما یک رویکرد عملی و پیشرفته را برای پیشرو بودن در مراقبت های بهداشتی اتخاذ خواهید کرد. از طریق ارتباط با اعضای هیئت علمی به شبکه گسترده ای از متخصصان مراقبت های بهداشتی دسترسی پیدا کنید تا به ایمن سازی دوره کارآموزی مورد نظر خود کمک کنید.

امروز درباره این برنامه بیشتر بدانید و سفر خود را برای تبدیل شدن به یک رهبر مراقبت های بهداشتی آغاز کنید.

درباره مدرسه

سوالات