Keystone logo
MIA Digital University

MIA Digital University

MIA Digital University

مقدمه

MIA - دانشگاه دیجیتال دانشگاه دیجیتال یک دانشکده تجارت بین المللی است که براساس استفاده از ابزارهای نوین آموزشی و فناوری مبتنی بر برنامه های کارشناسی ارشد ، گواهی و اجرایی است. ماموریت دانشگاه با ارائه برنامه های نوآورانه و مقرون به صرفه و فرصت های یادگیری برای دانشجویان داخلی و بین المللی کشف ، حفظ و انتشار دانش و آموزش نسل بعدی شهروندان جهانی است. برنامه های دانشگاه با در نظر گرفتن الزامات نوظهور در بازارهای شغلی طراحی شده و مهارت ها و مهارت های لازم برای ایجاد حرفه ای موفق در سطح بین المللی را در اختیار دانشجویان قرار می دهد. برنامه های کارشناسی ارشد ، گواهی و اجرایی به متخصصان و رهبران جوان و بزرگسال اختصاص داده شده است و دارای یک مؤلفه قوی بین المللی است که دیدگاهی جامع در مورد تجارت جهانی ، بخشهای اصلی اقتصادی در حال ظهور و فناوریها و سیستمهای دیجیتال ارائه می دهد.

چرا MIA Digital University را انتخاب می کنید

  • ایجاد یک دیدگاه جهانی از بخشهای اصلی تجارت در حال توسعه.
  • به صورت آنلاین با یک سیستم انعطاف پذیر و تعاملی مطالعه کنید.
  • بخشی از جامعه دانشجویان و متخصصان بین المللی باشید.
  • مهارت های پیشرفته تکنولوژیکی را ایجاد کنید که به شما امکان می دهد در محیط کار موفق شوید.
  • دریافت دانش جامع و آموزش عملی به شما در پیشبرد شغلی کمک می کند.

133553_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg
Brooke Cagle / unsplash

مدل مطالعه

MIA - دانشگاه دیجیتال موسسه ای است اختصاص داده شده به تحقیق و توسعه روش های نوآوری یادگیری که غنی سازی تجربه آموزشی دانش آموزان ، اجازه می دهد تا آنها را به طور موثر به اهداف حرفه ای و شخصی خود برسند. کلیه معلمان و مدیران مدارس در طراحی برنامه های آموزشی ، انتخاب ابزارهای فعال تدریس و یادگیری ، ارتقاء کاربرد عملی دانش خود و در دامنه نتایج با یکدیگر همکاری می کنند. این دانشگاه به دانشجویان خود امکان تحصیل آنلاین را در یک محیط انعطاف پذیر ارائه می دهد و یک آموزش جامع را تضمین می کند که به آنها اجازه می دهد تا به شیوه ای منعطف به اهداف شخصی و حرفه ای خود برسند. از طریق MIA - دانشجویان دیجیتال در محیط یادگیری مجازی دانشگاه از طریق روش تعامل و یادگیری تعاملی با مشاوره و پشتیبانی مداوم از آموزگاران و اساتید خود آموزش خواهند دید. دستیابی به شایستگی های کلیدی شخصی و حرفه ای مبتنی بر سیستمی برای ارزیابی مداوم است که از طریق حل موارد عملی ، شبیه سازی ها ، تکالیف و پروژه هایی انجام می شود که امکان استفاده از دانش اکتسابی را در موقعیت های واقعی فراهم می آورد.

MIA - به لطف ارتباط خود با دنیای تجارت ، آموزش عالی ارائه می دهد که به دستیابی به شایستگی های کلیدی برای دستیابی به سمت های مدیریتی در شرکت های اروپایی و بین المللی امکان پذیر است.

برنامه مناسب را برای خود پیدا کنید

نیازها و خواسته های خود را مطابقت دهید و مسیر درست را طی کنید.

MIA Digital University برنامه های متنوعی را ارائه می دهد که با محوریت تکامل فن آوری های دیجیتال برای مقابله با تقاضای جهانی و در حال تغییر بازار روبرو هستند. چه فارغ التحصیل جوان باشید و چه یک حرفه ای ، می توانید برنامه ای را پیدا کنید که شما را در مسیر صحیح برای ایجاد یا بهبود شغل خود قرار دهد.

توصیفات دانشجویان

Fabrizio Rodio

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد MBA Master Global

" MIA Digital University یک موسسه عالی برای پیشرفت مهارت های تحصیلی و شخصی شما است. دوره هایی که در دوره کارشناسی ارشد شرکت کردم ، انتظارات شغلی من را برآورده می کند و دانش و مهارت هایی که به دست آوردم به من اجازه داد تا در اشتیاق و اهداف خود پتانسیل های خود را بیشتر کنم."

نیکولا کاریا

فارغ التحصیل مجوز در بازاریابی دیجیتال

"من مفتخرم که برنامه گواهینامه کارشناسی ارشد بازاریابی دیجیتال را در MIA Digital University به پایان رسانده ام. دوره های آنلاین این فرصت را به من دادند تا از طریق برنامه ای که برای برنامه من انعطاف پذیر و مناسب باشد ، رویاهای خود را دنبال کنم. "

سوالات