Keystone logo
MIBM Global

MIBM Global

MIBM Global

مقدمه

MIBM چندین سال است که یک رهبر متمایز بی چون و چرا در دوره های مدیریت آنلاین در سراسر هند بوده است که آموزش با کیفیت را ارائه می دهد و استانداردهای بین المللی را رعایت می کند.

ما در MIBM لیستی از برنامه‌های با کیفیت ارائه می‌دهیم که برنامه‌های MBA و Fast Track را ارائه می‌کنند که برای دانشجویان و حرفه‌ای‌ها مناسب‌تر است تا شغل خود را مطابق با روند فعلی جهانی شکل دهند. ما به تعالی آموزش و پرورش اعتقاد داریم تا دانش آموزان ما از رقابت جلوتر باشند. ماموریت ما این است که قد و قامت فعلی یک فرد را برای او ارتقا دهیم تا با کمال به اهداف خود دست یابد.

MIBM برنامه های MBA آنلاین مختلفی را ارائه می دهد که به محیط بازار در حال تغییر عادت دارند. این برنامه‌ها برای دانشجویان و متخصصان شاغل که محدودیت‌های زمانی خود را درک می‌کنند، مناسب‌تر هستند. این دوره ها توسط کارشناسان برجسته آموزش از سراسر جهان طراحی و توسعه یافته است. کارشناسان آموزش ما بهترین روش شناسی و الگوهای آموزشی آموزش را برای ایجاد متخصصان پیشرو در صنعت طراحی کرده اند. دانشکده آموزش ما به عنوان بهترین صنعت در ارائه آموزش آنلاین رتبه بندی شده است.

ویژگی های پردیس

  مکان ها

  • Antananarivo

   Antananarivo, ماداگاسکار

   برنامه ها

   سوالات