Keystone logo
Neapolis University Pafos Distance Learning

Neapolis University Pafos Distance Learning

Neapolis University Pafos Distance Learning

مقدمه

 • پروفسور آناستازیا رپا ، مدیر واحد آموزش از راه دور
 • دکتر کیریاکولا جورجیو ، تکنسین آموزشی
 • خانم Ioulita Aggelopoulou ، طراح آموزشی
 • آگلینا آگاپیو ، مدیر واحد آموزش از راه دور

واحد آموزش از راه دور (DLU) در دانشگاه نپولیس از مدرن ترین فناوری الکترونیکی برای بستری استفاده می کند که برنامه های تحصیلات تکمیلی را در تخصص های معاصر به دانشجویان ارائه می دهد. هدف از DLU حمایت از دانشجویان و دانشگاهیان دانشگاه در آموزش از راه دور و کوتاه مدت است. فلسفه اساسی DLU این است که از برابری در دسترسی به اطلاعات و احترام به نیازهای هر دانشجوی دانشگاه ما اطمینان حاصل شود. چشم انداز ما ایجاد واحدی است که نمونه اولیه آموزش از راه دور برای همه دانشگاههایی باشد که برنامه های مشابه تحصیلی را ارائه می دهند.

اهداف DLU

ارائه آموزش از راه دور در پاسخ به نیازهای:

 • دانش آموزان ضمن اطمینان از دستیابی به اهداف و نتایج هر دوره.
 • کارکنان دانشگاهی درگیر آموزش از راه دور هستند تا بتوانند از منابع الکترونیکی و منابع موجود و قابل استفاده توسط فناوری DLU استفاده و غنی کنند.
 • استفاده از بستر الکترونیکی برای تقویت تحقیق و توسعه دانشگاه برای دانشجویان ، جامعه دانشگاهی و جامعه محلی قبرس.
 • پیوند DLU با بخشهای خصوصی و دولتی برای حفظ برتری رقابت در جامعه دانش و توسعه مداوم.

مدل آموزشی

مدل آموزشی اعمال شده توسط دانشگاه ناپولیس در DLU مبتنی بر ساختار آموزش الکترونیکی است. توسعه DLU براساس سالها تجربه و نتیجه گیری از موسسات آموزش عالی از سراسر جهان بود.

به طور خاص ، تجربه دانشگاه آزاد یونان و دانشگاه آزاد قبرس و دانشگاه آزاد اسرائیل مورد توجه قرار گرفت و مورد استفاده قرار گرفت. ساختار برنامه دوره ها و ابزارهای الکترونیکی ، انعطاف پذیری را برای تجربه آموزشی آموزشی از راه دور در طول تحصیل به دانشجویان می دهد.

آموزش آنلاین

هر برنامه تحصیلی ارائه شده توسط آموزش از راه دور ، ساختار یافته و به همراه یک راهنمای مطالعه کامل ارائه می شود. این به اهداف اساسی آموزش در محیط الکترونیکی آموزش از راه دور پایبند است.

مدل آموزشی به کار رفته (شکل 1) در هر برنامه درسی شامل یک بسته آموزشی شخصی است که به دانش آموزان امکان می دهد به مطالبی که در سیستم الکترونیکی ارائه شده و ارسال شده و با معلم به صورت حضوری یا با ملاقات با آنها در یک راه دور مدرن بحث شده است دسترسی داشته باشند. درس ارتباطات (از راه دور).

دانش آموزان همچنین می توانند از ابزارهای بهره وری در محیط های مختلف ارتباطی مانند تماس های همایش گروهی و وبینارها استفاده کنند که به دانش آموز در توسعه یادگیری آنلاین کمک می کند. دانشجویان از طیف وسیعی از اقدامات و وظایفی که با استفاده از بستر الکترونیکی دانشگاه ارائه می دهد ، به آنها می آموزند.

رفع شکاف فناوری

این بستر آموزشی الکترونیکی که توسط دانشگاه ناپولیس استفاده می شود برای دستیابی به بهترین نتایج یادگیری برای دانشجویان طراحی شده است. بستر آموزش از راه دور به دانش آموزان این امکان را می دهد تا به راحتی توانایی های خود و نحوه استفاده و انتخاب روشی را که برای آنها مناسب است برای یک سبک یادگیری انعطاف پذیر و شخصی یاد بگیرند.

آموزش چهره به چهره

علاوه بر سخنرانیها و دستورالعملهای فیلمبرداری که برای دانشجویان در دسترس است ، دانشگاه ناپولیس یک خط اختصاصی را برای استفاده از برنامه های آموزش از راه دور که از راه دور ارائه می شود اجاره کرده است. بنابراین شخصیت و ناشناس بودن آموزش از راه دور کاهش می یابد زیرا دانش آموزان می توانند در مناطق ویژه طراحی شده ، استاد یا یک متخصص را ببینند و سوالات خود را مطرح کنند و از نتایج مثبت حاصل از مشارکت دانشجویان مجازی از مناطق مختلف یونان و قبرس لذت ببرند.

منابع آنلاین

منابع آموزش الکترونیکی آنلاین شامل مطالب آموزشی موجود برای خواندن هر دوره ، پیوند به وب سایت ها ، ارتباطات آنلاین و چندرسانه ای است. ابزارهای این پلت فرم تعامل دانش آموزان و معلمان را با انواع مختلف مطالب آموزشی و مشارکت در یادگیری از طریق اشتراک دانش آسان می کند. این محیط چند عاملی شرایط مطلوبی را برای یادگیری انعطاف پذیر و شخصی سازی شده در دانش آموزان فراهم می کند ، که ترکیبی از مزایای روش های نوین آموزش از راه دور است.

مکان ها

 • Paphos

  Paphos, قبرس

  سوالات