Keystone logo
The New England School of English On-Line

The New England School of English On-Line

The New England School of English On-Line

مقدمه

فلسفه ما

فلسفه مدرسه انگلیسی نیوانگلند ارائه بهترین آموزش زبان و فرهنگ انگلیسی است: ارائه یک برنامه فکری چالش برانگیز با بالاترین کیفیت در محیطی گرم و حمایتی. به طور خلاصه، هدف ما ارائه یک فرصت فوق العاده برای یادگیری زبان انگلیسی است.

چرا NESE ؟

غوطه وری کامل زبانی و فرهنگی

در NESE ، دانش آموزان بیشتر از زبان را یاد می گیرند. آنها فرهنگ آمریکایی را نیز یاد می گیرند. دانش آموزان ما به سرعت موفق می شوند زیرا آموزش فشرده زبان انگلیسی همراه با غوطه وری کامل فرهنگی ثابت کرده است که یادگیری زبان را به حداکثر می رساند. در NESE ، دانش‌آموزان در طول روز در کلاس‌های فشرده شرکت می‌کنند و این فرصت را دارند که عصرها به خانه خود در یک خانه خانوادگی آمریکایی یا یک خوابگاه بروند. در تمام طول روز، هر روز، برنامه فشرده ما دانش آموزان را با زبان و فرهنگ آمریکایی آشنا می کند و فرصتی را برای سریع ترین یادگیری زبان فراهم می کند.

معلمان عالی

به دلیل شهرت فوق‌العاده‌اش، NESE معلمانی را جذب می‌کند که دارای مدرک لیسانس یا پیشرفته از برخی از دانشگاه‌های برتر ایالات متحده، از جمله هاروارد، ییل، و کلمبیا هستند. صرف نظر از اینکه معلمان ما مدرک خود را از کجا گرفته اند، NESE معلمان حرفه ای پویا با تجربه تدریس استثنایی هستند که به دلیل سطح بالای تخصص و تعهد خود برای تدریس در NESE انتخاب شده اند.

کلاس های کوچک

میانگین کلاس ما 12 دانش آموز است. کلاس های کوچک بحث های پر جنب و جوش، مشارکت مکرر دانش آموزان و تعامل فشرده دانش آموز و معلم را تضمین می کند.

برنامه های فشرده و نیمه فشرده پنج روز در هفته

دانش آموزان می توانند هر روز از ساعت 9:00 تا 3:15 در برنامه فشرده NESE یا در برنامه نیمه فشرده NESE از ساعت 9:00 تا 12:00 هر روز شرکت کنند. هر دو برنامه 10 سطح آموزش زبان و فرهنگ، دسترسی کامل به تمام امکانات NESE ، و انتخاب خوابگاه یا اقامتگاه را ارائه می دهند.

دروس انتخابی و بعد از مدرسه

علاوه بر کلاس های آموزشی فشرده ما، دانش آموزان می توانند دروس انتخابی و پس از مدرسه را انتخاب کنند تا به آنها کمک کند تا با سرعت بیشتری به اهداف خود برسند. دوره های انتخابی و بعد از مدرسه شامل آمادگی تافل®، انگلیسی تجاری، انگلیسی حقوقی، تلفظ، و آمادگی دانشگاهی است. دانش‌آموزان پیشرفته NESE همچنین می‌توانند دوره‌هایی را در حوزه مورد علاقه خود در مدرسه توسعه هاروارد و سایر کالج‌های منطقه بگذرانند. (لطفاً توجه داشته باشید که پنج دانش آموز باید ثبت نام کنند تا یک دوره بعد از مدرسه NESE برگزار شود.)

رونوشت ها و گواهی های رسمی

در پایان هر جلسه، یک رونوشت NESE دریافت خواهید کرد که اطلاعاتی در مورد مهارت انگلیسی و پیشرفت تحصیلی شما در هر زمینه مهارت ارائه می دهد. همچنین برای شرکت در برنامه ما یک گواهی حضور NESE دریافت خواهید کرد و پس از تکمیل موفقیت آمیز پیشرفته ترین سطح NESE ، دیپلم NESE به شما تعلق می گیرد. علاوه بر این، اگر به برتری علمی دست یابید، به عنوان یک "دانشجوی ممتاز" شناخته خواهید شد. نمادی از این در رونوشت رسمی NESE شما ظاهر می شود.

یک شهر ایده آل، یک محیط دانشگاه ایده آل

NESE در مجاورت دانشگاه هاروارد در مرکز میدان هاروارد در کمبریج واقع شده است. میدان هاروارد نقطه کانونی فعالیت های دانشجویی و یکی از جالب ترین و پویاترین مراکز دانشجویی در ایالات متحده است. NESE تنها 100 متر تا ایستگاه قطار و اتوبوس و 10 دقیقه تا مرکز شهر بوستون فاصله دارد. همچنین کمتر از دو ساعت تا اسکی عالی، قایقرانی اقیانوس و زیبا و تاریخی کیپ کاد فاصله داریم.

زمانبندی انعطافپذیر

ما جلسات فشرده 4 هفته ای را در 12 زمان مختلف در طول سال ارائه می دهیم. این بدان معنی است که شما می توانید آموزش زبان انگلیسی خود را در زمانی که به بهترین وجه با برنامه شما مطابقت دارد شروع کنید.

مقدمات اسکان

در طول سال، دانشجویان می توانند در یک خانه خانوادگی آمریکایی یا در یک خوابگاه زندگی کنند. از آنجایی که NESE قبل از اینکه دانشجویان کشور خود را ترک کنند، همه ترتیبات مسکن را انجام می دهد، چه دانشجویان برای اقامت در خانه یا در خوابگاه زندگی کنند، می توانند مستقیماً از فرودگاه به خانه جدید خود بروند. NESE هیچ کارمزدی برای انجام هرگونه ترتیبات مسکن دریافت نمی کند.

برنامه ای برای حرفه ای ها

به دلیل انعطاف‌پذیری برنامه درسی NESE ، متخصصان می‌توانند کلاس‌هایی را که می‌خواهند شرکت کنند انتخاب کنند. این برای حرفه ای هایی که کارشان به آنها اجازه نمی دهد برنامه درسی فشرده ما را دنبال کنند ایده آل است. علاوه بر برنامه فشرده منظم ما، آموزش خصوصی و NESE دوره های انتخابی برخی از گزینه های موجود در NESE برای حرفه ای ها هستند.

برنامه ای برای دانش آموزان

برنامه درسی فشرده ما به ویژه برای کمک به دانش آموزان در دستیابی به اهداف تحصیلی خود در سریع ترین زمان ممکن طراحی شده است. علاوه بر کلاس‌های فشرده، ما یک دوره آمادگی تافل، آزمون تافل® نهادی هر ماه، و یک دوره آمادگی دانشگاهی را ارائه می‌دهیم. ما همچنین مشاوره تحصیلی گسترده و خدمات استخدام دانشگاهی، کتابخانه منابع دانشگاهی را برای کمک به دانشجویان برای برنامه ریزی تحصیلات آینده در ایالات متحده و پذیرش در دانشگاه های منطقه بدون شرکت در تافل ارائه می دهیم.

مشاوره و خدمات رایگان

گستره خدمات رایگان ما گسترده است: قرار دادن مسکن قبل از ورود، مشاوره و استقرار در دانشگاه، استفاده از NESE امکانات رایانه، استفاده نامحدود از NESE ایمیل و اینترنت، NESE رونوشت و گواهینامه، و مشاوره از نمایندگان با تجربه ما در سراسر جهان

مکان ها

  • Cambridge

    Harvard Square 36 John F. Kennedy Street

سوالات