Keystone logo
North Dakota State University - Graduate School

North Dakota State University - Graduate School

North Dakota State University - Graduate School

مقدمه

دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی متمرکز بر دانشجو ، اعطای زمین ، متمایز است.

NDSU بر اساس هزینه های تحقیقاتی NDSU گزارش شده به بنیاد ملی علوم ، در میان دانشگاه های تحقیقاتی دولتی رتبه 94 را دارد. علاوه بر این ، NDSU در 100 زمینه برتر بنیاد ملی علوم در چندین زمینه از جمله علوم کشاورزی ذکر شده است. مدیریت بازرگانی و تجارت؛ ارتباطات علوم کامپیوتر؛ منابع طبیعی و علم حفاظت ؛ علوم سیاسی و دولت؛ علوم اجتماعی؛ جامعه شناسی ، جمعیت شناسی و مطالعات جمعیتی ؛ و هنرهای تجسمی و نمایشی.

محوطه اصلی دانشگاه در فارگو ، داکوتای شمالی است و مکانهای ایستگاه آزمایشگاه تحقیق و توسعه در سراسر ایالت وجود دارد.

مأموریت ، چشم انداز ، ارزشهای اصلی

مأموریت

دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی با انرژی و شتاب ، با استفاده از بنیاد اعطای زمین ، نیازها و آرزوهای مردم در دنیای در حال تغییر را برطرف می کند.

چشم انداز

ما یک دانشگاه پر جنب و جوش را میبینیم که در سطح جهانی به عنوان نهاد شهری معاصر شناخته میشود.

ارزشهای اصلی

NDSU از طریق مقادیر و اصول کلیدی زیر هدایت می شود:

سرزمین گرانت

ما منعکس و خدمت به جمعیت های مختلف جغرافیایی و فرهنگی می پردازیم. ما موفقیت های نهادی را در سراسر دانشگاه به اشتراک می گذاریم. ما پیش بینی و رشد و خدماتی را که پیش بینی می شود، پیش بینی می کنیم. ما پیچیدگی های منحصر به فرد خود را به عنوان یک دانشگاه زمین در grant در شمال Plains شمالی در نظر می گیریم. ما همچنان متعهد به خدمت به مردم در سراسر جهان هستیم.

مردم

ما توانایی و نیرومندی را از یکدیگر و از جوامعی که در خدمت آنها هستیم، به دست می آوریم. ما یک محیط علمی و اجتماعی را پیش بینی می کنیم که به توسعه و پیشرفت فکری و شخصی منجر می شود که از ایمنی و رفاه همه اعضای جامعه دانشگاهی حمایت می کند. ما از طریق افرادی که در تصمیم گیری ها و همکاری های ارزشمند برای به اشتراک گذاشتن مشترک هستند، تعالی را ارتقا می دهیم.

آموزش دادن و یادگیری

ما یک محیط برتر آموزش و یادگیری را در داخل و خارج از کلاس سنتی فراهم می کنیم. ما آموزش لیبرال ، فارغ التحصیل و حرفه ای را در یک محیط دانشگاهی که می توان ایده های مختلف را به اشتراک گذاشت ، ارتقا و ارزش می دهیم. ما محیطی را تقویت می کنیم که یادگیری مادام العمر را با اهداف جداگانه تعیین می کند.

اخلاق

ما یکپارچگی خود را از طریق عمل اصولی و تصمیم گیری اخلاقی حفظ می کنیم.

فرهنگ

ما دانشگاه ایالتی است که خواهان پذیرش و احترام به تفاوت های افراد و ایده ها هستیم. ما از اهداف نظام دانشگاهی داکوتای شمالی حمایت می کنیم و ارزش همکاری با کالج ها و دانشگاه های سراسر جهان را داریم. ما دسترسی به برنامه ها و خدمات ما را تقویت می کنیم.

مسئوليت

ما با مردم داکوتای شمالی رابطه ویژه ای داریم و نسبت به آنها پاسخگو هستیم. ما فعالانه تلاش می کنیم تا به رونق اقتصادی منطقه خود کمک کرده و کیفیت زندگی را ارتقا دهیم.

بورسیه و بودجه

بورس تحصیلی

ما یک دانشگاه فعال هستیم و بورسیه تحصیلی در همه اشکال، از جمله کشف، تدریس، ادغام و کاربرد را تایید و دنبال می کنیم. ما از حقوق و مسئولیت های آزادی آکادمیک دفاع می کنیم.

مکان ها

  • Fargo

    1340 Administration Ave., Fargo, 58102, Fargo

سوالات