Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Northwestern University - School of Professional Studies

Northwestern University - School of Professional Studies

Northwestern University - School of Professional Studies

مقدمه

با بیش از 4 میلیون زبان آموز در 170+ کشور، Great Learning، بخشی از گروه BYJU'S، یک شرکت جهانی پیشرو در زمینه فناوری edtech برای آموزش حرفه ای و عالی است که برنامه های مرتبط با صنعت را در حالت های ترکیبی، کلاس درس، و صرفا آنلاین در فناوری، داده ها ارائه می دهد. و حوزه های تجاری این برنامه ها با همکاری موسسات برتر مانند آموزش اجرایی استانفورد، آموزش حرفه ای MIT، دانشگاه تگزاس در آستین، NUS، IIT Madras، IIT بمبئی و غیره توسعه می یابند.

ماموریت ما

امکان موفقیت شغلی در اقتصاد دیجیتال

به‌عنوان بزرگ‌ترین شرکت آموزش حرفه‌ای هند و ردپای جهانی در بیش از 170 کشور، ما در حال انجام مأموریت هستیم تا متخصصان را در سراسر جهان ماهر و آماده آینده‌سازی کنیم.

در 7 سال گذشته، ما توانسته ایم یادگیری را به حرفه ای ها در سراسر جهان ارائه دهیم و هزاران نفر از آنها قادر به پیشرفت شغلی موفق در شرکت های پیشرو مانند مایکروسافت، آمازون، ادوبی، امریکن اکسپرس، دیلویت، آی بی ام، اکسنچر، مک کینزی و بیشتر.

داستان ما

2021 - پیوستن به گروه BYJU

پس از ثبت رشد و سود فوق‌العاده علیرغم بوت استرپ، امسال با BYJU'S، یکی از برترین سازمان‌های edtech در جهان دست دادیم. ما با دانشگاه دیکین، دانشگاه ملی سنگاپور، IIT-Roorkee، IIIT-دهلی، دانشگاه شیو نادار و سایرین همکاری کردیم و برنامه‌های جدیدی را راه‌اندازی کردیم و به رکوردی بی‌سابقه ارتقاء مهارت بیش از 4 میلیون دانش‌آموز در پلتفرم خود رسیدیم. همچنین توسط Entrepreneur India به ما جایزه "بهترین ارائه دهنده مهارت های آنلاین سال" داده شد.

2020 - همکاری دانشگاه نورث وسترن

این یک سال مهم برای ما بود. ما چندین برنامه بین المللی را راه اندازی کردیم و ردپای جهانی خود را به بیش از 140 کشور گسترش دادیم و ما را به یکی از بزرگترین شرکت های آموزش حرفه ای در سراسر جهان تبدیل کردیم. ما همچنین همکاری جدیدی را با دانشگاه نورث وسترن آغاز کردیم

2019 - همکاری دانشگاه بین المللی

امسال شاهد تنوع بخشیدن به مجموعه خود با برنامه هایی در امنیت سایبری و تفکر طراحی، از طریق همکاری با آموزش اجرایی استانفورد بودیم. ما همچنین پیشنهادات خود را برای رهبران ارشد با برنامه های اختصاصی ویژه در هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل گسترش دادیم. ما GL-Excelerate را راه‌اندازی کردیم، ابتکار حرفه‌ای گل سرسبد ما برای ارتباط فراگیران و فارغ‌التحصیلان با شرکت‌های برتر در کشور.

2018 - مشارکت با تگزاس مک کامبز

ما پنجاهمین دسته از برنامه شاخص خود را در Business Analytics راه‌اندازی کردیم، و همچنین با دانشگاه تگزاس در آستین، دانشکده تجارت مک‌کامبز برای راه‌اندازی بین‌المللی آن شریک شدیم. ما همچنین 6 برنامه جدید در محاسبات ابری، DevOps، توسعه کامل پشته، علم داده، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین راه اندازی کردیم. از طریق این ابتکارات بر زندگی و مشاغل بیش از 5000 حرفه ای از طریق برنامه های ما تأثیر گذاشت.

2017 - 2 میلیون ساعت یادگیری

Great Learning با موفقیت 2 میلیون ساعت یادگیری (و تعداد زیاد) را در تلاش ما برای آماده سازی هر حرفه ای برای آینده در دنیای بسیار داده محور ارائه کرد. جدیدترین برنامه ما، برنامه PG – Big Data (PGP-BDA)، در بنگلور، حیدرآباد و چنای راه اندازی شده است.

2016 - گسترش به 6 شهر جدید

Great Learning بال های خود را به 6 مرکز شهری از جمله چنای، بنگلور، گورگان، پونا، بمبئی و حیدرآباد گسترش می دهد. دو برنامه جدید راه اندازی شده است - برنامه PG در مدیریت و BACP (برنامه صدور گواهینامه تحلیل تجاری). ما از طریق برنامه های خود بر زندگی و شغل بیش از 1000 حرفه ای که کار می کنند تأثیر می گذاریم.

2015 - رتبه 1 برنامه

برنامه PG – Business Analytics (PGP-BABI) به عنوان برترین برنامه تجزیه و تحلیل در کشور توسط Analytics India Magazine، Outlook، Business Standard و غیره فهرست شده است. این برای دو سال متوالی ادامه دارد و ما سخت تلاش می کنیم تا وضعیت numerouno خود را حفظ کنیم.

2014 - اولین برنامه راه اندازی شد

برنامه شاخص ما در Business Analytics (PGP-BABI) در 3 شهر - چنای، بنگلور، گورگان راه اندازی شده است. این تیم از نزدیک با اساتید، رهبران صنعت، فارغ‌التحصیلان و دانشجویان همکاری می‌کند تا برنامه را بسیار مرتبط، جامع و دقیق به صنعت تبدیل کند.

2013 - آغاز به کار

Mohan Lakhamraju و Hari Nair شرکت Great Learning را برای تحقق رویای خود مبنی بر اینکه همه افراد حرفه‌ای در کشور دارای مهارت داده باشند، تأسیس کردند. توسعه برنامه و تحقیقات بازار به زودی پس از آن آغاز می شود.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Chicago

    East Chicago Avenue,339, 60611, Chicago

    سوالات