Keystone logo
NYU Tisch School of the Arts

NYU Tisch School of the Arts

NYU Tisch School of the Arts

مقدمه

روشی جدید برای یادگیری فیلمسازی

دوره های مشترک ما آموزش آنلاین فیلم را دوباره تعریف می کند. با پشتیبانی از یک پلت فرم پویا و تعاملی، شما مهارت های جدیدی را یاد خواهید گرفت و بازخورد پروژه را از دانشکده NYU دریافت خواهید کرد.

دوره‌های 6 هفته‌ای تحت رهبری متخصصان متناسب با علایق شما - و برنامه شما

  • نمونه کار خود را شروع کنید: دوره‌های سرگرم‌کننده و متمرکز ما برای کمک به دانش‌آموزان طراحی شده‌اند تا فیلم‌های کوتاه و فیلم‌نامه‌های برجسته بسازند - ارائه راهنمایی، پشتیبانی و کارهای فنی.
  • ایجاد و اتصال: برای بحث در مورد اهداف خود، تکمیل بحث های کلاسی دقیق و دریافت بازخوردهای کلیدی در مورد پروژه های خود، به صورت انفرادی با اساتید ملاقات خواهید کرد.
  • یک پلتفرم یادگیری جدید: پلتفرم جدید ما به بازخورد بلادرنگ، جلسات ویدیویی زنده، همکاری همتایان و موارد دیگر قدرت می‌دهد. کارکنان آماده پاسخگویی به هرگونه سوال در مورد پلت فرم هستند.

دوره های پویا

با الگوبرداری از برنامه درسی مشهور مدرسه فیلم Tisch - و برای جلوگیری از تجربه غیر شخصی بسیاری از برنامه های آنلاین ساخته شده است - هر یک از دوره های ما شامل تکالیف هفتگی فردی و مشترک است.

برای ارائه انعطاف‌پذیری زمان‌بندی به شما طراحی شده است، به جلسات ویدیویی زنده با اساتید و همکلاسی‌هایتان می‌پیوندید.

سخنرانی‌های ویدیویی که توسط دانشکده Tisch ارائه می‌شود و توسط فیلمسازان واقعی تهیه می‌شود، به دانشجویان این امکان را می‌دهد تا با سرعت خودشان در مطالب تحقیق کنند.

شما الهام گرفته می شوید تا کارهای عالی خلق کنید و راهنمایی های زیادی دریافت کنید.

توجه: برخی از ویژگی‌ها برای Cinematography Fundamentals در دسترس نیستند

توصیفات دانشجویی

پذیرش ها

مکان ها

  • New York

    721 Broadway, , New York

سوالات