Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Oakland City University

Oakland City University

Oakland City University

مقدمه

برنامه های آنلاین

دانشگاه شهر اوکلند می سازد آن را آسان تر از همیشه برای کسب درجه شما می خواهید، بدون توجه به جایی زندگی می کنید. انتخاب گسترده ای از فارغ التحصیل و برنامه های مدرک آنلاین کارشناسی ما نه تنها به شما می دهد گزینه های شغلی بی حد و حصر، بلکه اجازه می دهد تا شما را برای رسیدن به اهداف شخصی و حرفه ای خود را در زمان کمتر با هزینه مقرون به صرفه. در دفتر تحکیم وحدت، ما قبول تا دو برابر مقدار اعتبار انتقال پذیرفته شده در دیگر کالج ها و دانشگاه، و همچنین ارزیابی کامل تجربه قبلی، برای کاهش هزینه خود را حتی بیشتر.

مشاهده لیست جامع ما از درجه آنلاین، و ببینید که چگونه 5 هفته راحت چرخش کلاس ما و تحویل آنلاین انعطاف پذیر می تواند شما را به سطح بعدی حرفه ای خود را.

سر در هسته بنیاد دفتر تحکیم وحدت یک تعهد به ارائه آموزش بی نظیر در علوم انسانی و علوم است. این تجربه گسترده آموزشی دانش آموزان ما با دانش لازم برای اعمال اصول به دست در کلاس درس به مشکلات و مسائل امروز آماده می شود.

قلب آماده سازی از سر بدون اتصال به قلب برگ یک خلاء فرد از هدف. دانشگاه معتقد است که تشکیل معنوی فرد در موفقیت یک دانش آموز بسیار مهم است. غنی در سنت فرقه عمومی دفتر تحکیم وحدت باپتیست ارائه می دهد دانش آموزان، استادان و کارکنان این فرصت را به بررسی اعتقادات خود و به منظور توسعه درک درستی از آنچه آنها واقعا باور و توانایی ابراز ایمان خود شفاهی.

دست ها دانش را بدون توانایی اعمال کمی بیش از یک ورزش دانشگاهی است. بنیاد دفتر تحکیم وحدت به دانش آموزان فرصت به سابق مطبوعاتی ایمان خود و دستاوردهای علمی از طریق پاسخ هدایت مانند سفرهای ماموریت بین المللی و خدمات اجتماعی.

چرا انتخاب دفتر تحکیم وحدت آنلاین؟

شتاب دوره های دانشگاه شهر اوکلند هستند یا 5 یا 8 هفته طولانی باشد. با تاریخ های شروع متعدد شما به راحتی می توانید آموزش خود را به تناسب تنظیم برنامه خود را.

راحت مطالعه در هر نقطه، در هر زمان. برنامه های آنلاین ما آن را آسان برای به دست آوردن بهترین آموزش مبتنی بر ایمان بدون توجه به جایی که شما هستند.

کیفیت بالا عضویت در انجمن های مذهبی گرم ما و دسترسی به یک شبکه حرفه ای در سراسر جهان است.

مقرون به صرفه دفتر تحکیم وحدت ارائه می دهد یک مسیحی آموزش و پرورش مقرون به صرفه. با برنامه های آنلاین ما به شما در هزینه های سفر را نجات دهد و می تواند زمان شما را از کار را کاهش می دهد.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Oakland City

    138 North Lucretia Street Oakland City, Indiana 47660, 47660, Oakland City

سوالات