Keystone logo
Online Marketing Institute

Online Marketing Institute

Online Marketing Institute

مقدمه

با تمرکز اختصاصی بر بازاریابی دیجیتال ، Online Marketing Institute ( OMI ) در موقعیتی منحصر به فرد قرار دارد تا آخرین دانش عملی و واقعی را برای پیشبرد شما از بازی به شما ارائه دهد. سرت شلوغه. به همین دلیل ما دروس 5-10 دقیقه ای بسیار متمرکز ایجاد می کنیم که می توانید طبق برنامه خود از محل کار ، خانه یا تلفن همراه به آنها دسترسی داشته باشید.

برنامه های درسی گسترده ما مهمترین مباحث دیجیتالی را که توسط کارشناسان موضوعی که معلمان استثنایی نیز هستند ، ارائه می دهند. بنابراین شما نه تنها در جریان می مانید ، بلکه الهام می گیرید.

Online Marketing Institute برای ارزیابی مهارت و شکاف دانش با شما کار می کند. ما یک برنامه آموزشی خواهیم ساخت تا به کارکنان کمک کند تا از تاکتیک ها و استراتژی های حیاتی که باعث رشد تجارت می شوند ، تسلط پیدا کنند.

با آموزش دیجیتال مارکتینگ ، می توانید تیم های خود را در مورد ابزارها ، تاکتیک ها و استراتژی های بازاریابی دیجیتال آموزش دهید. رهبران صنعت درمورد مهمترین و مرتبط ترین مباحث بازاریابی دیجیتال امروز ، دروس میکرو ویدیویی ارائه می دهند. پورتال کاملاً قابل تنظیم و مارک دار به شما امکان می دهد Pathways را برای محتوا و مطالب مناسب برای کسب و کار خود ، براساس منطقه ، بخش یا افراد انتخاب کنید. داشبورد گزارش دهی ، ضریب هوشی تشخیصی دیجیتال و سایر ابزارهای تعامل به شما امکان می دهد تا شکاف دانش را شناسایی کرده و پیشرفت تیم خود را پیگیری کنید.

آموزش سفارشی ، آموزش درخواستی ، ویدیویی را به نیروی کار یا مشتریانتان در یک درگاه یادگیری خصوصی ارائه می دهد که کاملاً متناسب با نیازهای کسب و کار شما تنظیم شده است. مشتریانی را حمل کنید و آنها را در مورد محصول خود آموزش دهید تا اطمینان حاصل شود که آنها واقعاً حداکثر پتانسیل آن را درک کرده و از آن استفاده می کنند ، وفاداری مشتری را افزایش می دهند. می توانید از محتوای خود استفاده کرده و یا اجازه دهید Online Marketing Institute کلاسهایی را با استفاده از جدیدترین روشهای طراحی آموزشی تولید کند. شما می توانید از ابزارهای مهمی مانند داشبورد ردیابی و گزارش دهی ، ارزیابی ها ، تکالیف و مسیرهای یادگیری استفاده کنید.

مکان ها

  • San Francisco

    San Francisco, آمریکا

    سوالات