Keystone logo
Open University

Open University

Open University

مقدمه

جاه طلبی خود را آزاد کنید

آیا می خواهید به جاه طلبی خود برسید؟ با ما مطالعه کنید تا به بیش از 2 میلیون دانش آموزی بپیوندید که با The Open University اهداف شغلی و شخصی خود دست یافته اند.

ما بیش از 50 سال است که پیشگام آموزش از راه دور بوده‌ایم و دانشگاه را در هر کجا که هستید به شما می‌آوریم تا بتوانید در طول زندگی خود مطالعه کنید، با پشتیبانی معلمان متخصص در هر مرحله. در واقع، دانشجویان ما برای رضایت کلی دانشجویان به ما 88٪ امتیاز دادند و ما در نظرسنجی ملی دانشجویان سال 2021 رتبه سوم را کسب کردیم. به این معنی که وقتی نوبت به تحقق جاه طلبی می رسد، نمی توانید در دستان بهتری باشید.

جاه طلبی شما ماموریت ما.

مأموریت

Open University این است که به روی افراد، مکان ها، روش ها و ایده ها باز باشد.

ما فرصت های آموزشی و عدالت اجتماعی را با ارائه آموزش دانشگاهی با کیفیت بالا به همه کسانی که مایل به تحقق جاه طلبی های خود و تحقق پتانسیل های خود هستند، ارتقا می دهیم.

از طریق تحقیقات آکادمیک، نوآوری آموزشی و مشارکت مشترک، ما به دنبال این هستیم که در طراحی، محتوا و ارائه آموزش باز پشتیبانی شده، یک رهبر جهانی باشیم.

چشم انداز

چشم انداز ما دستیابی به دانش آموزان بیشتری با یادگیری متحول کننده زندگی است که نیازهای آنها را برآورده می کند و جامعه را غنی می کند.

ارزش های

در دستیابی به ماموریت خود، ما متعهد هستیم و به Open University شامل فراگیری، نوآوری و پاسخگویی هدایت می‌شویم.

آموزش از راه دور چیست؟

منابع مطالعه در دسترس و آموزش معلمان متخصص به این معنی است که شما انعطاف پذیری لازم برای مطالعه در هر زمان و مکانی را خواهید داشت. در هر شرایطی که هستید، مدرک دانشگاهی معتبری کسب کنید.

از طریق مطالعه پاره وقت یا تمام وقت با Open University به اهداف خود برسید.

یادگیری از راه دور با مطالعه ای که قبلا انجام داده اید متفاوت خواهد بود - مدرسه، کالج، حتی دانشگاه. اما از بسیاری جهات نیز مشابه خواهد بود.

با آموزش از راه دور OU، شما مواد مطالعه، و پورتال مطالعه آنلاین، یک معلم خصوصی، انجمن های دانشجویی، رویدادهای آموزشی و موارد دیگر خواهید داشت.

به عنوان تنها دانشگاه بریتانیا که به آموزش از راه دور اختصاص دارد، می‌خواهیم مطمئن شویم که شما به عنوان یک دانشجوی دانشگاه آزاد چه انتظاری دارید. بنابراین ما مجموعه ای از راهنماهای کوتاه در مورد برخی از جنبه های مطالعه را با خود جمع آوری کرده ایم.

میتونم من انجامش بدم؟

جایی که در زندگی شروع می کنید نباید جایی که می روید را محدود کند! جاه طلبی شما هر چه باشد، اگر مصمم به موفقیت هستید و آماده کار سخت هستید، ادامه دهید، تماس بگیرید و شروع کنید.

بیش از 170000 دانش آموز با مطالعه با ما به اهداف خود می رسند. حالا نوبت شماست که به آنها بپیوندید.

پشتیبانی از یادگیری باز

OU از طریق روش منحصر به فرد خود برای یادگیری از راه دور، به نام "آموزش باز پشتیبانی شده" آموزش می دهد، که عبارت است از:

انعطاف پذیر - دانش آموزان در هر مکانی و زمانی کار می کنند که با شغل، خانواده و سایر تعهدات مطابقت داشته باشند

فراگیر - دانش آموزان تمام مواد با کیفیت بالا را که برای مطالعه نیاز دارند دریافت می کنند

حمایتی - معلمان شخصی، تخصص آکادمیک، راهنمایی و بازخورد را ارائه می دهند و آموزش های گروهی را اجرا می کنند. و مشاوران متخصص برای کمک به سایر جنبه های مطالعه OU در دسترس هستند

اجتماعی – دانش آموزان در دوره های آموزشی، مدارس روزانه و گروه های مطالعه غیررسمی گرد هم می آیند. و از طریق کنفرانس آنلاین، شبکه های مطالعه و انجمن های دوره.

پشتیبانی آموزشی

OU شبکه ای متشکل از بیش از 5000 معلم دارد - بزرگترین در بریتانیا. آموزگاران تکالیف را علامت گذاری می کنند، بازخورد کتبی دقیقی ارائه می دهند و از طریق تلفن، ایمیل یا کنفرانس کامپیوتری از دانش آموزان پشتیبانی می کنند. آنها همچنین آموزش های گروهی یا آنلاین و مدارس روزانه را اجرا می کنند. برخی از آنها اعضای تمام وقت کارکنان هستند، اما بیشتر آنها استادیار هستند: متخصصانی در موضوع خود که کار خود را به عنوان معلم خصوصی با سایر مشاغل دانشگاهی یا صنعتی ترکیب می کنند.

ارزیابی

دانش‌آموزان از طریق تکالیف با علامت‌گذاری شده توسط معلم، ارزیابی‌های شفاهی یا عملی، پروژه‌ها، امتحانات، پایان‌نامه‌ها و نمونه کارها ارزیابی می‌شوند. بررسی خارجی تضمین می کند که استانداردهای آکادمیک را حفظ کرده و دید مستقلی از فرآیند ارزیابی ارائه می دهیم.

شهرت جهانی ما

Open University توسط منشور سلطنتی در 23 آوریل 1969 تأسیس شد.

ما از آن زمان تاکنون راه درازی را پیموده‌ایم، و دائماً در هر مرحله نوآوری می‌کنیم تا مطمئن شویم که مأموریت بنیان‌گذار ما که امکان دسترسی به آموزش را برای همه فراهم می‌کند – در حال حاضر به همان اندازه که بیش از ۵۰ سال پیش بود، مرتبط باقی می‌ماند.

دانشگاه را برای شما می آورد، هر کجا که هستید

ما بزرگترین دانشگاه در انگلستان و محبوب ترین انتخاب برای دانشجویان پاره وقت هستیم.

 • ما برترین دانشگاه آموزش از راه دور در جهان هستیم (رتبه‌بندی دانشگاه جهانی تایمز).
 • یادگیری انعطاف پذیر ما به این معنی است که می توانیم نیازهای افراد و کارفرمایان بزرگ در سراسر جهان را برآورده کنیم.
 • شبکه ما متشکل از بیش از 5000 آموزگار متخصص، آموزش های خلاقانه و روشنگری ارائه می دهد و بسیاری از آنها کار خود را به عنوان معلم با نقش های دانشگاهی یا صنعتی ترکیب می کنند.
 • ما در سطح جهانی به عنوان متخصص در فن آوری های یادگیری شناخته شده ایم، که پیشرو تحقیقاتی است که باعث نوآوری در آموزش می شود.

تحقیقات برجسته

OU از جامعه متنوعی متشکل از بیش از 900 دانشجوی تحقیقاتی کارشناسی ارشد پشتیبانی می کند که پروژه های دکترا و دکترای حرفه ای را انجام می دهند.

 • ما با استفاده از امتیاز قدرت آموزش عالی تایمز در یک سوم برتر دانشگاه های بریتانیا در چارچوب تعالی پژوهشی (REF) 2014 قرار گرفتیم.
 • ما از نظر رضایت کلی در نظرسنجی تجربیات تحقیقاتی تحصیلات تکمیلی (PRES) 2019 پنجمین بودیم.

دوره های ما بر اساس تحقیقات ما هستند و تحت بررسی دقیق خارجی قرار دارند.

علاوه بر این، یک برنامه تحقیقاتی پیشرو در جهان در مورد استراتژی های آموزشی و فناوری های آموزشی تضمین می کند که مواد ما برای یادگیری از راه دور پشتیبانی شده در مقیاس بزرگ موثر و مناسب هستند.

شناخت بین المللی

Open University اعطا شده با مدارک اعطایی شده توسط سایر دانشگاه های بریتانیا قابل مقایسه است. در واقع، بسیاری از کارفرمایان و سازمان‌ها در سراسر جهان، Open University استخدام می‌کنند و می‌دانند که مدرک OU از نظر استاندارد آکادمیک با مدرک هر دانشگاه دیگر بریتانیا برابر است.

 • مدرسه کسب و کار ما یکی از گروه های نخبه است که اعتبار سه گانه را از هر سه انجمن معتبر معتبر مدیریت در جهان کسب کرده است.
 • OU یکی از تنها سه موسسه آموزش عالی بریتانیا است که در ایالات متحده اعتبار کسب کرده است که توسط کمیسیون آموزش عالی ایالات میانه (MSCHE) به رسمیت شناخته شده است. MSCHE یک انجمن عضویت داوطلبانه و غیردولتی است که تعالی آموزشی را در بین مؤسسات با مأموریت‌ها، جمعیت دانشجویی و منابع مختلف تعریف، حفظ و ارتقا می‌دهد. ما از سال 2005 عضو هستیم و اعتبار ما در سال 2020 مجدداً تأیید شد.

جوایز

 • نامزد نهایی جایزه «مدرسه کسب و کار سال» تایمز، 2013، 2014، 2016 و 2017
 • پنج فینالیست و دو برنده در جوایز بین المللی AMBA 'دانشجوی سال
 • نامزد نهایی جایزه نوآوری انجمن MBAs (AMBA) 2015
 • برنده دو جایزه صنعت برای ابزار آنلاین MBA Business Case Builder ما (به دانشجویان آینده نگر کمک می کند تا یک مورد تجاری قانع کننده برای حمایت از کارفرما ایجاد کنند): طلا در دسته جوایز سالانه Heist "بهترین استفاده از نوآوری و تفکر خلاق") و نقره در حلقه CASE جوایز تعالی ("دسته وب سایت های فرعی فردی)
 • OUBS در نوآوری‌های AACSB که الهام‌بخش سرمایه‌گذاری قابل توجهی در منابع یادگیری آنلاین رایگان در سال 2016 هستند، نشان داده شد.
 • برنده بخش مشارکت تجاری در جوایز دانشگاه گاردین 2017 برای همکاری ما با شرکت خدمات مالی True Potential LLP
 • یکی از برندگان جوایز بین المللی AASCB Influential Leader در سال 2019

بورسیه و بودجه

Funding your studies

هیچ هزینه ای از قبل پرداخت نکنید - بیش از 80 درصد از دانشجویان ما در انگلیس تحصیلات خود را با وام شهریه پاره وقت (که گاهی اوقات وام دانشجویی نامیده می شود) هزینه می کنند، به این معنی که هیچ چیزی از قبل پرداخت نمی کنند.

وام شهریه پاره وقت

 • آنها تمام هزینه های ماژول شما را پوشش می دهند.
 • آنها برای همه باز هستند - واجد شرایط بودن بر اساس درآمد شما نیست و محدودیت سنی وجود ندارد.
 • تا زمانی که بیش از 27295 پوند در سال درآمد نداشته باشید، یک پنی را بازپرداخت نخواهید کرد.

وام OUSBA

هزینه های خود را به صورت اقساط با وام از Open University Student Budget Accounts Ltd پرداخت کنید.

حمایت از کارفرما

کارفرمای شما می تواند به طور جزئی یا کامل هزینه های ماژول شما را بپردازد.

بورسیه ها و سایر پشتیبانی ها

بسته به شرایط خود، می توانید واجد شرایط درخواست برای یک یا چند مورد از موارد زیر باشید:

ماژول دسترسی OU رایگان

اگر درآمد خانوار شما بیش از 25000 پوند نیست، می‌توانید یکی از ماژول‌های Access مقدماتی ما را به صورت رایگان دریافت کنید.

تامین مالی هزینه های مرتبط با مطالعه

پس از شروع تحصیل، اگر واجد شرایط هستید، می توانید به بازپرداخت برخی از هزینه های تحصیلی اضافی دسترسی داشته باشید.

صندوق کمک هزینه تحصیلی مراقبین

اگر شما یا اخیراً یک مراقب بدون حقوق بوده اید، ممکن است بتوانید یک مدرک کامل OU را به صورت رایگان مطالعه کنید.

بورسیه مراقبین

اگر به یکی از دوستان یا اعضای خانواده مراقبت بدون حقوق ارائه دهید، ممکن است برای هزینه های مربوط به تحصیل واجد شرایط دریافت 250 پوند باشید.

کمک هزینه تحصیلی با تجربه مراقبت

اگر تا به حال تحت مراقبت یک سازمان محلی بوده اید، ممکن است برای هزینه های مربوط به تحصیل واجد شرایط دریافت 250 پوند باشید.

کمک هزینه دانشجویان معلول (DSA)

شما می توانید به حمایت مالی برای هزینه های تحصیلی که در نتیجه ناتوانی شما متحمل شده است دسترسی داشته باشید.

صندوق کمک هزینه تحصیلی جانبازان معلول

اگر در طول خدمت سربازی یا در نتیجه خدمت سربازی مجروح شده اید، می توانید یک مدرک کامل OU را به صورت رایگان مطالعه کنید.

بورس های آتی باز

اگر خود را از یک پیشینه قومی سیاه‌پوست، آسیایی یا سایر اقلیت‌ها تشخیص دهید، می‌توانید 500 پوند برای هزینه‌های تحصیل یا زندگی دریافت کنید.

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

توصیفات دانشجویی

مکان ها

 • Milton Keynes

  Walton Hall, Kents Hill, MK7 6BJ, Milton Keynes

  • Milton Keynes

   Milton Keynes, بریتانیا

   • The City

    Walton Hall, Kents Hill, MK7 6AA, The City

    برنامه ها

    سوالات