Keystone logo
Open University Of Cyprus

Open University Of Cyprus

Open University Of Cyprus

مقدمه

دانشگاه آزاد قبرس (OUC) به عنوان دومین دانشگاه دولتی که در سال 2002 تأسیس شده است ، با ارائه مدارک معتبر آموزش از راه دور در همه سطوح (دوره کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا) قصد دارد یک خلا مهم را در سیستم آموزش عالی قبرس پر کند. با تکیه بر خاستگاه خود به عنوان تنها دانشگاه کشور که به آموزش از راه دور اختصاص داده شده است ، OUC به سرعت از نظر علمی و شهرت کلی رشد می کند. واقعیت های چالش برانگیز امروز ، افق OUC را گسترش داده و به نزدیك شدن قبرس به هدف استراتژیك خود كمك كرده است: ایجاد به عنوان یك مركز آموزشی و پژوهشی منطقه ای و یك قطب برای دانشمندان بین المللی و دانشجویان به طور مشابه در حوزه مدیترانه شرقی. در OUC ، محدودیت هایی مانند زمان ، محدودیت های محلی ، سن ، وضعیت شغلی یا مسئولیت های خانوادگی ، به عنوان یک عامل بازدارنده برای ایجاد یک فضای یادگیری مناسب ، کاهش یافته و از کار می افتند. تمام برنامه های تحصیلی ارائه شده توسط Open University Of Cyprus مبتنی بر سیستم های آموزشی مدرن ، پیشرفت های جدید فن آوری و زمینه های تصفیه شده برای شرکت کنندگان علاقه مند ، در تمام سطوح (دوره کارشناسی ، کارشناسی ارشد و آموزش در زمینه یادگیری مادام العمر) است. فارغ از متدولوژی آموزشی (آموزش متعارف یا از راه دور) OUC معادل هر دانشگاه شناخته شده دیگری در جهان است. Open University Of Cyprus به طور مضاعف به سمت جوامع آموزشی داخلی و بین المللی و فعالیت ها و اهداف آنها گرایش دارد. برنامه های دانشگاهی ارائه شده توسط OUC بین المللی ، به خوبی برنامه ریزی شده و شغل گرا هستند تا مطابق با نیازهای کشور و پاسخگویی به خواسته های دانشجویان آن باشد با ارتقا دانش و تخصص ، مطابق آرزوها و آرزوهای آنها. OUC افتخار می کند که دانشگاهی است که کاملاً با سیستم انتقال اعتبار ECTS هماهنگ شده و تحرک دانشجویان و ارتباط متقابل آن با سایر دانشگاههای مرسوم را افزایش می دهد. علاوه بر این ، OUC علاوه بر نقش آموزشی خود ، بر توسعه تحقیقات و تقویت برنامه های تحقیقاتی نیز تمرکز دارد. از طریق انتشارات خود در مورد نتایج نوآورانه که در زمینه های علمی مرتبط تأثیر دارند. از زمان تأسیس ، OUC بر اهمیت حیاتی تحقیق برای ارتقا the دانشگاه در جامعه علمی بین المللی تأکید کرده و در عین حال به طور فعال تعامل با سازمان های علمی و انجمن های حرفه ای را دنبال می کند. سرانجام ، OUC از طریق فعالیت های اجتماعی و تعهد خود برای ارتباط با جامعه ، نقش خود را به عنوان یک نهاد آموزشی الهام بخش تصور می کند. یک دانشگاه نوآور و باز که محیط تحریک کننده ای را برای دانشجویان ، کارمندان و فارغ التحصیلان ارائه شده برای ارتقا culture فرهنگ و همکاری با کشورهای همسایه خود - و حتی فراتر از آن فراهم می کند.

چشم انداز

Open University Of Cyprus (OUC) متعهد به گشودن آموزش برای همه ، تلاش برای یک تجربه برجسته آموزش و یادگیری و پیوندهای بی نظیر با دنیای تجارت است. OUC با هدف تاسیس خود به عنوان یک دانشگاه آموزش از راه دور پیشرو ، با حضور و شناخت بین المللی ، عمدتا در منطقه وسیع تر از جنوب شرقی اروپا و مدیترانه. یک م Educationسسه آموزش عالی ، که برنامه های متنوع با کیفیت بالا در زمینه های "کلاسیک" و معاصر علمی را به دو زبان یونانی و انگلیسی ارائه می دهد ، دانش آموزان را از سراسر جهان جذب می کند.

بیانیه مأموریت

تأسیس Open University Of Cyprus (OUC) ، دومین مitutionسسه آموزش عالی دولتی در سال 2002 ، افق های جدیدی را برای آموزش عالی از طریق آموزش از راه دور و آزاد گشود. انعطاف پذیری یادگیری از راه دور و کیفیت بالای برنامه های دانشگاهی ارائه شده توسط OUC ، اگر در گذشته قادر به انجام آن نبودند ، افراد را ترغیب می کند تا تحصیلات عالیه را دنبال کنند یا تحصیلات خود را به پایان برسانند. علاوه بر این ، فارغ التحصیلان دانشگاهی به عنوان وسیله ای برای ارتقا مشاغل حرفه ای خود ، این فرصت را دارند که مدارک تحصیلات تکمیلی را در زمینه های مختلف دریافت کنند. در واقع ، در OUC ، آموزش عالی یک روند مداوم است ، که هیچ محدودیت سنی ، پیش شرط مالی یا اجتماعی ندارد. مأموریت Open University Of Cyprus ادامه دادن فرصت برای یادگیری مادام العمر و به دست آوردن دانش و مهارت های جدید مورد نیاز برای شروع یا پیشرفت در حرفه حرفه ای خود ، بدون نیاز به برنامه های معمول کار دانشجویی ، به دانشجویان خود است. این دانشگاه با هدف استفاده از برنامه بین المللی و ساختار انعطاف پذیر خود از هر دو به عنوان ابزاری برای ایجاد قبرس به عنوان یک مرکز منطقه ای برای آموزش ، تحقیقات علمی و نوآوری استفاده می کند. در راستای این مسیر ، OUC تلاش می کند تا شبکه همکاری خود را گسترش دهد و با سایر دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی در منطقه گسترده تر و فراتر از آن همکاری های قوی برقرار کند ، همکاری و تبادل روش های خوب و ارتقا. زیرساخت های آموزش الکترونیکی خود را ارتقا دهد.

مکان ها

  • Cyprus Online

    PO Box 12794, Latsia, 2252, Cyprus Online

سوالات