Keystone logo
PCi Business School (PCIBS)

PCi Business School (PCIBS)

PCi Business School (PCIBS)

مقدمه

از طریق تشویق مثبت دولت ها و صنعت (شرکت های فورچون 500)، ما آموزش هایی را در مقاطع مختلف کسب و کار ارائه می دهیم و یک مدرسه تجارت بین المللی کاملا آنلاین هستیم.

ماموریت

یک پلت فرم دانش آموزشی در سطح جهانی برای متخصصان Project Controls فراهم کنید.

چشم انداز

ارائه دهنده آموزش کنترل پروژه انتخابی باشید و رهبران آینده را با احساس مسئولیت، صداقت و اشتیاق قوی توسعه دهید.

ارزش های

رفتار حرفه ای را هدایت کنید که اعتماد، صداقت و صداقت را تقویت می کند. مسئولیت پذیری، انصاف، احترام، اعتماد به نفس و مسئولیت پذیری را نشان می دهد.

هدف، واقعگرایانه

برای آموزش و تربیت نسل امروز. مهارت ها، نگرش و دانش را برای موفقیت در اختیار آنها قرار دهید. با چالش‌های صنعت فردا روبرو شوید و چشم‌اندازی مثبت برای کاهش مشکلات با ذهنیتی مستمر برای تبدیل شدن به رهبران مطمئن در حوزه خود ایجاد کنید.

منافع برای دانش آموزان

حضور جهانی

تجربه آموزش جهانی مدرسه ما به شما این مزیت را می دهد که با اطمینان برای هر پیشنهاد شغلی بین المللی درخواست دهید.

PCiBS آموزش چارچوب مدیریت پروژه شرکتی را به سازمان ها در سراسر جهان ارائه می دهد.

مربیان بسیار ماهر

معلمان اصلی دارای مدرک فوق لیسانس / Ph.D. و تجربه مدیریت پروژه گسترده در صنایع مختلف از جمله بهداشت، نفت و گاز، پتروشیمی، شیمیایی، فرآیندی، معدنی (بالا و زیرزمینی)، فناوری اطلاعات، ساختمان و غیره.

موثر و کاربردی

دوره های ما این فرصت را برای پیشرفت شغلی خود با پیشنهادات آنلاین مرتبط با شغل فراهم می کند که شما را با مهارت ها و دانشی مجهز می کند که می تواند بلافاصله در محل کار به کار رود.

کارشناسان برنامه ما

ما تعداد زیادی از کارشناسان مدیریت پروژه و کنترل پروژه داریم که بخشی از گروه ما هستند. مدرس با بیشترین تجربه بیش از 45 سال است که به طور فعال در صنعت پروژه ها کار می کند. همه مدرسان PCiBS دارای مدرک بازرگانی، ریاضیات، مهندسی یا مدیریت هستند. اکثر اساتید دارای مدرک فوق لیسانس / Ph.D.

چگونه می توانید بهره مند شوید

تمرکز آموزش کنترل پروژه آنلاین بر سهم عمده ای در مدیریت "سبز" و حرکت بین المللی به سمت این نگرانی های زیست محیطی بسیار مهم است. این امر از حمایت دولت برخوردار است، زیرا این فرآیندها پایداری هر پروژه را افزایش داده و آنها را مؤثرتر می کند.

توسعه جامعه

توسعه جوامع به نفع دولت است، زیرا PCiBS می‌خواهد توانمندسازی جامعه را تا حد زیادی افزایش دهد.

چرا در مدرسه بازرگانی بین المللی Project Controls (PCiBS) تحصیل کنید

چه چیزی ما را متفاوت می کند

تجربه جهانی

آموزش مبتنی بر شایستگی متکی بر صدور گواهینامه‌های شایستگی و دریافت شناخت مناسب برای مهارت‌های کسب‌شده برای کمک به دانش‌آموزان در برنامه‌های توسعه فردی (IDP) است، به‌علاوه دانش‌آموزان از اساتید درباره تکالیف و گزارش‌ها انتقادات تخصصی دریافت می‌کنند.

حضور جهانی

پروژه کنترل پروژه مدرسه کسب و کار بین المللی / مشاوره پروژه و خدمات یکپارچه کسب و کار cc (PCiBS) / دانشگاه ارنست لمان (ELU) آموزش بین المللی ارائه می دهد و حضوری جهانی دارد که در سراسر جهان است.

در حال حاضر، ما در ایالات متحده آمریکا، کانادا، و آفریقا هستیم، به علاوه اروپا و استرالیا را به حضور جهانی خود اضافه می کنیم.

مکان ها

 • Swakopmund

  7 Bismarck St, , Swakopmund

  • Johannesburg

   70 7th Street, , Johannesburg

   • Houston

    2600 South Shore Blvd, , Houston

    سوالات