Keystone logo
Pendragon Educational Publishers

Pendragon Educational Publishers

Pendragon Educational Publishers

مقدمه

اگر به کسی که در زبان مادری خود است، به 10 برابر بیشتر از شما خریداری می شود - هر چه که در زبان انگلیسی است.

- گری مودیمن ، Financial Times، 2015 سپتامبر 23

چرا زبان عربی را یاد بگیریم؟

عربی یک زبان جهانی مهم است و دلایل یادگیری زبان بی شماری است.

  • عربی یکی از شش زبان رسمی سازمان ملل است.
  • این زبان مادرانه حدود 325 میلیون نفر است.
  • جهان عرب زبان و به ویژه کشورهای خلیج پنجمین بزرگترین شرکای تجاری برای اتحادیه اروپا است.
  • عربی یک زبان محسوب می شود که از سوی سازمان های دولتی مختلف در سراسر جهان اهمیت حیاتی دارد.

کشت فرهنگ با زبان

دنیای عرب به عنوان یک فرهنگ "بافت بالا" (ET Hall) شناخته می شود. روابط شخصی بسیار مهم است. شرکای تجاری عرب قدردانی و احترام به کسی را دارند که برای یادگیری بعضی از زبان های عربی دچار مشکل شده است. و در عین حال بسیاری از مردم در داخل کسب و کار - در سطح زمین - اغلب مهارت های زبانی و درک فرهنگی لازم برای مقابله با چالش کسب و کار در جهان عرب ندارند.

ArabicOnline مشاوره کسب و کار ارزشمند، یادداشت ها در مورد آداب کسب و کار و اطلاعات فرهنگی در مورد انجام کسب و کار در جهان عرب را فراهم می کند. ArabicOnline به آموزگاران کمک می کند تا از اشتباهات اساسی و غیر ضروری جلوگیری کنند.

یادگیری عربی - وضعیت کنونی

در سال های اخیر علاقه به یادگیری زبان عربی به طور چشمگیری افزایش یافته است. با این حال، بسیاری از افرادی که مایل به یادگیری زبان عربی هستند و کمبود حاد در دوره های با کیفیت بالا، قابل اعتماد و معتبر وجود دارد که زبان عربی را به عنوان زبان خارجی آموزش می دهند و برای زبان آموزان اروپایی یا غربی طراحی شده اند.

بسیاری از دوره های عربی عربی به اهمیت اولویت برای واژگان، ساختارها و دستور زبان توجه دارند. به عبارت دیگر، آنها از مفاهیم سنتی پیروی می کنند و از روش های یادگیری زبان قدیم استفاده می کنند. آنها اغلب عربی را به عنوان یک زبان مرده مانند زبان لاتین اداره می کنند. آنها همچنین غالبا از جنبه مهمتر آگاهی از آگاهی فرهنگی نادیده گرفته و نمیتوانند به این نکته پی ببرند که یادگیرنده نیاز دارد که از لحاظ فرهنگی صلاحیت داشته باشد تا زبان را درک کند و به اندازه کافی تعامل داشته باشد.

این نیاز به نوع دیگری از البته به کسانی که در ارائه است.

بسیاری از دوره های آنلاین آموزش الکترونیک به ندرت فراتر از "کتاب روی صفحه" پیشرفت می کنند. این دوره ها اغلب نمایشی هستند. یادگیرنده باید مهارتهای شناختی و تحلیلی قابل توجهی را برای یادگیری یک زبان به ارمغان بیاورد. تعداد کمی از افراد زمان و یا مهارت های علمی برای یادگیری با موفقیت با چنین محصولاتی دارند.

علاوه بر این، این دوره ها، چه بصورت چاپی و چه آنلاین، به ندرت بر پایه چارچوب مرجع اروپایی مشترک است و دوره آموزشی معمولا به سطوح عمومی مانند "مبتدی"
ArabicOnline عربی را به عنوان یک زبان پویا و زنده زندگی می کند. تمرکز روی برقراری ارتباط در شرایط روزمره است.

رویکرد ما به یادگیری زبان عربی

رویکرد آموزشی ArabicOnline را می توان به عنوان یک رویکرد سازنده گرا شناختی برای یادگیری، به ویژه یادگیری زبان، که با تکنولوژی در حال حاضر در دسترس رایانه های رومیزی / لپ تاپ، رایانه لوحی و گوشی های هوشمند ترکیب شده است، توصیف کرد. این رویکرد یادگیری را در نظر می گیرد، همانطور که چارچوب مرجع اروپایی مشترک را به عنوان یک فرایند فعال و یادگیرندگان به عنوان سازندگان معنای فعال شناخته است.

دانش آموزان از طریق یک سری واحدها، ماژول ها و مراحل برای به دست آوردن عربی و آگاهی از فرهنگ عربی، یک رویکرد مبتنی بر کار را هدایت می کنند.

رویکرد ArabicOnline به ویژه برای متقاضیان غیر آکادمیک و یادگیرندگان حرفه ای که در تمام وقت تحصیل نمی کنند، مناسب است. یادگیرندگان می توانند با اسکریپت عربی یا با اسکریپت غربی (ترجمه) یاد بگیرند. ArabicOnline بر اساس سطوح A1 / A2 چارچوب مشترک اروپایی برای مرجع زبان های مدرن است: معیار بین المللی برای تعریف سطح مهارت زبان و که در سراسر اروپا شناخته شده است.

کل غوطه وری - e-ImmersionPlus

با ارائه دوره عربی در سراسر سیستم عامل ها و دستگاه های مختلف، تیم ArabicOnline وضعیتی را ایجاد کرده است که تلاش می کند وضعیت کامل غوطه ور شدن یادگیری زبان را تقلید کند. این وضعیت به عنوان e-immersionplus® تعریف شده است، یک مفهوم توسعه یافته و یک اصطلاح که توسط تیم پروژه طراحی شده است.

محیط e-immersionplus تضمین می کند که محتوای دوره به طوری که دوره کامل و یا بخشی از دوره به ترتیب بر روی کامپیوترهای رومیزی / لپ تاپ، رایانه های قرص و همچنین گوشی های هوشمند قابل دسترسی باشد، هر یک از این تکنولوژی ها دستگاه های تکمیلی دیگران. این به آموزگاران امکان می دهد تا زمان مکالمه با زبان عربی برای یادگیری پایدار مورد نیاز باشد.

تیم

ArabicOnline توسط یک تیم از متخصصان علمی، مربیان معلم، برنامه نویسان و ناشران از چهار کشور اروپایی توسعه یافته است.

مکان ها

  • Torquay

    Pendragon Education Cary Chambers 1 Palk Street, , Torquay

سوالات