Keystone logo
Pensacola State College Online

Pensacola State College Online

Pensacola State College Online

مقدمه

کالج ایالتی پنساکولا اصطلاح گسترده ای را با عنوان "یادگیری الکترونیکی" به فعالیت های یادگیری استفاده می کند که از فن آوری های الکترونیکی به طور کلی و به طور خاص از اینترنت استفاده می کنند. وب سایت eLearning نقطه کانونی فعالیت های eLearning کالج ایالتی Pensacola است و به عنوان دروازه ورود به سیستم eLearning کالج ایالتی Pensacola به نام Canvas عمل می کند. کالج ایالتی Pensacola دوره های مختلفی را ارائه می دهد که همگی از یک م componentلفه آموزش الکترونیکی استفاده می کنند و در زیر توضیح داده شده اند.

دوره های آموزش از راه دور (که به آنها دوره های "آنلاین" نیز گفته می شود) نیازی به بازدید از محوطه دانشگاه ندارند و همزمان نیستند ، این بدان معناست که دانشجویان ملزم به ملاقات با مربی خود به صورت آنلاین در تاریخ یا زمان مشخص در طول ترم نیستند. دوره های آموزش از راه دور در Canvas برگزار می شود که سیستم مدیریت دوره آنلاین ماست. آنها دارای برنامه های هفتگی ، شرایط ورود به سیستم و تاریخ های تعیین تکلیف هستند که باید به آنها عمل شود. بسیاری از مدرسان به آزمایش آزمایشی نیاز دارند که ممکن است توسط یک مرورگر خاص ، یک شخص زنده در یک مرکز آزمایش یا گزینه دیگری کنترل شود. مربی شما به شما اطلاع می دهد که چگونه آزمون های آنلاین سنجیده می شود. هنگام جستجو در برنامه دوره Pensacola State College توجه داشته باشید که نوع کلاس برای یک دوره آموزش از راه دور "دوره مبتنی بر وب" است.

دوره های آنلاین زنده نیز دوره های آنلاین هستند ، اما همزمان هستند ، به این معنی که دانش آموزان باید برای ورود به سایت دوره در Canvas برای ملاقات با کلاس در تاریخ ها و زمان های خاص در طول ترم ، وارد شوند. این کلاس ها از فناوری کنفرانس ویدیویی Zoom برای ایجاد یک فضای یادگیری در زمان واقعی برای دانشجویان و مربیان استفاده می کنند. دانش آموزان برای شرکت در کلاس در این کلاس مجازی در دوره ها و ساعتهای منظم برنامه ریزی شده در طول ترم به دوره می روند. کلاسهای آنلاین زنده برای دانش آموزانی که تماس بلادرنگ با مربی را ترجیح می دهند اما همچنین مایل به ادامه تحصیل از یک مکان دور هستند مناسب است. دسترسی مطمئن به اینترنت ، وب کم و میکروفون مورد نیاز است. هنگام جستجو در برنامه دوره Pensacola State College توجه داشته باشید که نوع کلاس برای یک دوره آنلاین بصورت آنلاین "Live Online" است.

مکان ها

  • Pensacola

    College Boulevard,1000, 32504, Pensacola

    سوالات