Keystone logo
Pepperdine Graziadio Business School

Pepperdine Graziadio Business School

Pepperdine Graziadio Business School

مقدمه
Pepperdine یک دانشگاه مسیحی است که متعهد به بالاترین استانداردهای برتری علمی و ارزش‌های مسیحی است، جایی که دانشجویان برای زندگی هدفمند، خدمات و رهبری تقویت می‌شوند. Pepperdine که به طور مداوم به عنوان یکی از زیباترین مکان‌ها برای مطالعه رتبه‌بندی می‌شود، جایی است که همزمان با یادگیری الهام‌بخشی، از یادگیری آن الهام می‌گیرید.

171813_PEP-MBA_BannerAd_Landscape_970x250.jpg

ماموریت مدرسه بازرگانی Graziadio از قلب بنیانگذار دانشگاه، جورج پپردین سرچشمه می گیرد. او خود یک تاجر و کارآفرین مسیحی بود که از همراهی آموزش تجارت با رشد شخصیت مسیحی حمایت می کرد.

هدف اصلی تحصیلات تکمیلی کسب و کار در مدرسه Graziadio این است که بیش از افراد حرفه ای کسب و کار شایسته ای تولید کند که سود و بازده سهامداران را دنبال کنند. علاوه بر این، مدرسه به دنبال ایجاد رهبران تجاری است که اخلاقی، کارآفرین و آگاه در سطح جهانی باشند و برای منافع جمعی کار کنند.

از زمان تأسیس خود در سال 1969، مدرسه Graziadio با تأکید بر برنامه‌هایی که تئوری را به کار می‌گیرند و یادگیری تجربی را در گروه‌های کوچک به کار می‌گیرند، دستیابی به یک مدرک تجاری پیشرفته را تا حد امکان راحت و عملی برای حرفه‌ای‌های شاغل فراهم کرده است. آموزش بسیار مشارکتی و تیم محور است. برخی از برنامه های نخبگان MBA مبتنی بر همگروهی هستند، که به موجب آن گروه های اجرایی-دانشجوی کوچک و بسیار مرتبط به عنوان یک واحد منسجم در سراسر برنامه تحصیلی پیشرفت می کنند. فارغ التحصیلان مدرسه Graziadio نیز از شبکه فارغ التحصیلان بیش از 30000 نفر بهره می برند. فارغ التحصیلان از برنامه ای قوی از کارگاه های مداوم، سخنرانی ها و رویدادهای ویژه برای به روز نگه داشتن مهارت ها و تجدید تماس های شبکه مدت ها پس از فارغ التحصیلی لذت می برند.

مکان ها

 • Malibu

  Pacific Coast Highway,24255, 90263, Malibu

  • Los Angeles

   Los Angeles, آمریکا

   سوالات