Keystone logo
Pebble Hills University

Pebble Hills University

Pebble Hills University

مقدمه

دانشگاه نقش ونگار ریگی دادن هیلز

دانشگاه نقش ونگار ریگی دادن هیلز یک دانشگاه بین المللی و حرفه ای متمرکز ارائه می دهد که کارشناسی آنلاین، کارشناسی ارشد و برنامه های دکترا، برای زبان آموزان بزرگسال است. برنامه های مبتنی بر کلاس درس نیز از طریق شبکه ما را از همکاران در سراسر جهان در دسترس هستند.

دانشگاه بین المللی

دانشگاه نقش ونگار ریگی دادن هیلز یک تیم از حرفه ای اختصاص داده شده، دانشگاهیان و روشنفکرانی که دقیق در زمینه های خود هستند و سرسختانه کار کرده اند به PHU یک دانشگاه واقعا فراملی است.

آموزش از راه دور و جهانی کلاس های درس

دانشگاه نقش ونگار ریگی دادن هیلز ویژگی های هر دو باز، اردوگاه مجازی و بوت با راه اندازی همکاری موفق با سازمان های آموزشی محترم در آسیا و آفریقا که مشکل دارند با برقراری ارتباط با مراکز تحقیق و توسعه در کشورهای توسعه یافته ترکیب کرده است.

علاوه بر این، آن را یکی از دانشگاه های پیشرو در جهان به ارائه برنامه بسیار مفید برای دانش آموزان و حرفه ای است. دانشگاه معتقد است در ارائه آموزش با کیفیت با استفاده از آخرین فن آوری با استانداردهای بالای علمی. ما اعضای تیم بسیار عالی برای حمایت از دانش آموزان به منظور ارائه بهترین آموزش در جهان است. در سراسر جهان، ما باید شرکای آموزشی و شناسایی ما در سراسر جهان ثابت کند که ما رهبر در زمینه آموزش و پرورش.

تجربه یادگیری در PHU

از شما می خواهند تجربه شیوه های مختلف آموزش از راه دور دانشگاه نقش ونگار ریگی دادن هیلز که با توجه به نیازهای شما، برای مثال: آسنکرون تحویل، تحویل همزمان، سلامت آموزش الکترونیک فناوری با صدا، اعتباری برای تست و دیگر آموزش الکترونیک / آموزش از راه دور ارائه شده توسط شرکای استراتژیک ما.

شبکه جهانی

دانشگاه نقش ونگار ریگی دادن تپه تا مراکز آموزشی و یا عوامل در قلب برخی از بازارهای با نفوذ ترین در جهان برای برنامه های مختلف:

  • هنگ کنگ - کسب و کار، مدیریت، روانشناسی، مربیگری، برنامه های مهندسی
  • هند - TESOL، TEFL، مدیریت آموزشی، آموزش های اولیه، پیش دبستانی و آموزش و پرورش ابتدایی
  • انگلستان و شرق میانه - مدیریت بهداشت و درمان، زنجیره ای و بین المللی مدیریت تامین

در PHU، شما قادر خواهید بود برای کشف فرصت به دست آوردن درجه مقرون به صرفه، معتبر و به رسمیت شناخته شده از طریق PHU بر اساس همکاری با دانشگاه های مختلف معتبر توسط شعبه های معتبر متفاوت خواهد بود.

ارزیابی آموزش قبل

PHU قبول اعتبار انتقال سخاوتمندانه و ما مقدار زیادی از دوره های آنلاین به طور عمده در کسب و کار، مدیریت، امور مالی، علوم اجتماعی، فناوری اطلاعات و مدیریت پروژه. قیمت نگرانی اصلی ما است. دوره های آنلاین ما مقرون به صرفه مطمئن شوید اکثر مردم می توان از گرفتن آموزش و پرورش بهره مند هستند. ما جایزه اعتباری برای تجربه زندگی / کار خود را و همچنین دوره های حرفه ای. بورس تحصیلی و قسط انعطاف پذیر گزینه های در دسترس به مطمئن شوید که شما نمی دریغ به مطالعه هستند به دلیل نگرانی های مالی خود را

.

دانش آموزان و فارغ التحصیلان جهانی

فارغ التحصیلان ما در شرکت های برجسته محلی و شرکتهای چند ملیتی مانند HSBC، احتیاطی، تعطیلات مسافرخانه، خورشید زندگی مالی، دانشگاه متفقین آمریکا، شلومبرگر، فایزر، Hotwire های بیمه، SITA، KG گروه، منیولایف فایننشل، شرکت فیلیپ تضمین زندگی عمومی محدود است، G4S نقدی کار راه حل، دانشگاه آمریکایی بیروت، و غیره

راه پیش رو

به منظور مقابله با بازار رقابتی، بزرگسالان کار مشتاق به مطالعه هستند. شما باید سعی کنید به تلقین مهارت های انتخاب و نگهداری از هدف در زندگی است. در حالی که اختصاص انرژی خود را در دستیابی به تعالی علمی، تلاش های قابل توجهی باید به توسعه معنوی ساخته شده است. از آنجا که، در زمان استرس، این به شما قدرت بسیار مورد نیاز درونی برای انجام ماموریت خود را ارائه. بهترین حالت مطالعه برای بزرگسالان کار می شود آموزش از راه دور است که عملی را برای آنها به تعادل کار و خانواده و مطالعه است.

کسب و کار جهانی در حال گسترش است، به همین دلیل شما نیاز به یک نهاد جهانی با یک چشم انداز افراطی نسبت به آموزش. با توجه به نظام آموزش و پرورش بر اساس ارزش های دنیای واقعی، دانش به دست آورد می تواند به راحتی و عملا بیشتر در زمینه مورد نظر گنجانیده شده است.

مکان ها

  • USA Online

    USA Online, آمریکا

    سوالات