Keystone logo
Point Park University Online

Point Park University Online

Point Park University Online

مقدمه

دانشگاه پوینت پارک که در قلب مرکز شهر پیتسبورگ جای گرفته است ، دانشگاهی غیرانتفاعی ، شهری و غیرانتفاعی است که دارای یک سنت هنرهای لیبرال قوی است. پوینت پارک در بیش از 100 دوره کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا نزدیک به 4000 دانشجوی تمام وقت و نیمه وقت ثبت نام می کند.

شما به عنوان دانشجو در یکی از برنامه های آنلاین پوینت پارک ، در حالی که مشغول تحصیلات متمرکز بر شغل هستید ، از کلاسهای کوچک ، برنامه ریزی مناسب و شهریه مقرون به صرفه بهره مند خواهید شد. شما می توانید حرفه خود را در حالی که از اساتیدی که از تجربه واقعی خود تدریس می کنند یاد بگیرید. شما به متخصصان موفق و فعال دسترسی خواهید داشت و از فرصت های کارآموزی و شغلی در شرکت ها و سازمان های پیشرو بهره مند خواهید شد.

دانشگاه پوینت پارک دانشجویان را در یک محیط متنوع شهری آموزش می دهد و فارغ التحصیلان را برای استفاده از دانش برای رسیدن به اهداف خود ، پیشبرد حرفه های خود و خدمت به جوامع خود آماده می کند.

دانشگاه پوینت پارک یکی از اعضای سازمانی کنسرسیوم آموزش آنلاین است. OLC جامعه ای مشترک از رهبران و مبتکران آموزش عالی است که به پیشرفت و آموزش با کیفیت دیجیتال و تجارب یادگیری طراحی شده برای دستیابی و تعامل با زبان آموز مدرن - هر کسی ، هر مکان ، هر زمان اختصاص داده شده است.

مکان ها

  • Pittsburgh

    Wood Street,201, 15222, Pittsburgh

    سوالات