Keystone logo
Point Park University School of Education

Point Park University School of Education

Point Park University School of Education

مقدمه

در طول تاریخ خود ، دانشگاه پوینت پارک به ریشه های شهری خود افتخار می کند و به نشاط مرکز شهر پیتزبورگ کمک می کند.

یک فرد خاص لازم است تا یک مربی باشد. شما به یادگیری متعهد هستید و می خواهید تغییری ایجاد کنید. Point Park University School of Education برنامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا را ارائه می دهد ، از جمله بسیاری به صورت کاملا آنلاین.

در برنامه های تحصیلات دوره کارشناسی ما ، در سال اول تحصیل خود پا به کلاس می گذارید. ما برنامه های مدرک تحصیلی در آموزش ابتدایی و متوسطه را ارائه می دهیم - با گزینه ای برای صدور گواهینامه دوتایی آموزش ویژه و برنامه های ما در مطالعات آموزشی و آموزش دوران کودکی ، برای دیدن اینکه کجا می خواهید حرفه خود را در این زمینه بگیرید.

برنامه های دوره ای آموزش آنلاین فارغ التحصیلان کاملاً آنلاین ما برای معلمانی است که می خواهند در مدارس و اجتماعات خود مدیر ، متخصص برنامه درسی و رهبر شوند - و برای کسانی که برای اولین بار به دنبال صدور گواهینامه تدریس هستند. شما می توانید در یک زمینه جدید گواهینامه بگیرید یا یک معلم متخصص در زمینه خود شوید.

در دانشگاه پوینت پارک ، دانشجویان بیش از سایر رشته ها برای دریافت مدرک لیسانس دوم و گواهینامه فارغ التحصیلان به دانشگاه باز می گردند.

درک اینکه شما در مقابل کلاس درس تعلق دارید می تواند در اوایل یا اواخر کار شما اتفاق بیفتد ، اما ما هر زمان که برسد آماده هستیم.

برنامه های آموزش ما پس از لیسانس شامل مدارک کارشناسی ، گواهینامه های تحصیلات تکمیلی و یک برنامه ABCTE است که همه با برنامه های انعطاف پذیر و حساسیت به نیازهای دانشجویان کار می کنند. حتی با داشتن برنامه شلوغ ، کلاس ها و زمان تدریس دانش آموزان را برای تبدیل شدن به یک استاد معتبر به شما ارائه می دهیم.

دانشگاه پوینت پارک تنها وزارت آموزش و پرورش پنسیلوانیا (PDE) - موسسه شناخته شده در پنسیلوانیا است که یک برنامه آمریکایی برای صدور گواهینامه تعالی معلم (ABCTE) ارائه می دهد.

مکان ها

  • Pittsburgh

    Wood Street,201, 15222, Pittsburgh

    سوالات