Keystone logo
Pratt Institute گواهی در دکوراسیون داخلی خلاق
Pratt Institute

گواهی در دکوراسیون داخلی خلاق

New York, آمریکا

3 Semesters

زبان انگلیسی

پاره وقت

Sep 2024

USD ۴٬۶۳۵ *

آموزش از راه دور

* هزینه تقریبی

مقدمه

شما یک متخصص هنر و طراحی هستید یا همیشه آرزو داشته اید که یکی باشید و به طراحی داخلی علاقه دارید. گام بردارید و کشف کنید که آیا اکنون زمان انتقال به یک حرفه جدید است یا خیر.

برای پیشبرد پروژه های طراحی شخصی خود و ایجاد یک نمونه کار حرفه ای، مهارت ها و دانش لازم را کسب کنید. همه دوره ها در حال حاضر به صورت آنلاین ارائه می شوند. اکثر دانش آموزان برنامه را در 3 ترم کامل می کنند. دوره ها را می توان به صورت انفرادی گذراند. دانش آموزان پس از اتمام موفقیت آمیز شش درس مورد نیاز (چهار درس اصلی و دو درس انتخابی) گواهینامه دریافت خواهند کرد.

تمایل خود را برای انتقال به یک حرفه جدید با دنبال کردن اعتبار دیجیتال بنیاد طراحی داخلی انجام دهید.

کسب شایستگی در مفاهیم اساسی مرتبط با طراحی داخلی و کسب مهارت در مجموعه مهارت های لازم برای تحقق پروژه های مستقل. دریافت کنندگان نشان می توانند به طور موثر مفاهیم طراحی را از ابتدا تا انتها توسعه دهند و آن مفاهیم را از طریق یک نمونه کار مناسب برای مشتریان و برنامه های شغلی به اشتراک بگذارند. معیارهای اعتبار دیجیتال بنیاد طراحی داخلی شامل شش درس، چهار درس اصلی و دو دوره انتخابی است. هر دوره یک بار در هفته به مدت 10 هفته تشکیل می شود و هر کارگاه فشرده دو ساعت است.

لطفا توجه داشته باشید: سه کارگاه گل به عنوان یک انتخابی محاسبه می شود.

سلب مسئولیت: این یک برنامه غیر اعتباری است و اعتبارات NYIAD یا NCIDQ را برای صدور گواهی ارائه نمی کند.

هزینه تقریبی گواهی 4635 دلار است.

برنامه درسی

درباره مدرسه

سوالات