Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Quantic School of Business and Technology

Quantic School of Business and Technology

Quantic School of Business and Technology

مقدمه

Quantic یک مدرسه جدید تجارت آنلاین است که یک آموزش دقیق MBA را مستقیماً به نتایج مثبت شغلی و یک شبکه فارغ التحصیل جهانی متصل می کند.

برنامه های تجاری

Quantic دو برنامه مدرک تحصیلی بسیار انتخابی ارائه می دهد - MBA رایگان و MBA اجرایی کاملاً ارزان قیمت. دوره ها در برنامه Quantic در دستگاه تلفن همراه یا رایانه شخصی شما در کلاس هایی با اندازه نیش ، تعاملی و یک بستر یادگیری همسالان ارائه می شود. مدل کسب و کار نوآورانه آن بار شهریه بالا را به کارفرمایانی که برای جذب دانشجویان استثنایی ما پرداخت می کنند ، منتقل می کند.

هوشمندانه استعداد

شبکه شغلی داخلی Quantic ، Smartly Talent ، دانش آموزان و فارغ التحصیلان را قادر می سازد تا مواضع آزاد را جستجو کنند و مستقیماً با شرکتهای برتر ارتباط برقرار کنند. دانش کسب و کار خود را به کار ببندید و شغلی را که شایسته آن هستید کسب کنید تحصیل کنید استخدام کنید

تیم Quantic

از کارشناسان محتوای کسب و کار گرفته تا برنامه نویسان و مهندسان ما ، تا تیم رهبری اجرایی ما - ما تیمی از پیشگامان را جمع کرده ایم. ما همان تیم اصلی هستیم که روزتا استون را از ریشه های راه اندازی خود به بزرگترین ، ابتکاری ترین شرکت یادگیری زبان در جهان سوق داد.

مأموریت

مأموریت Quantic School of Business and Technology ارائه خلاقانه ترین ، باکیفیت ترین برنامه های آموزش آنلاین است که به طور مستقیم با نتایج مثبت شغلی در تجارت و فناوری در ارتباط هستند.

چشم انداز

کوانتیک در صدد است تا دوباره تحصیلات تکمیلی را برای قرن بیست و یکم بازگرداند ، و به عنوان الگویی برای نوع جدیدی از مدرسه خدمت می کند: اعمال نوآوری آموزشی و تکنولوژیکی و درک دقیق از قدرت شبکه های حرفه ای برای ارائه بهترین تجربیات یادگیری در کلاس و پیامدهای شغلی برای دانش آموزان ما

داستان ما

Quantic با سه سؤال آغاز شد: اگر بتوانید هر موضوعی را در هر مکانی و در هر وسیله دیگری بیاموزید؟ چه می شود اگر آن سیستم یادگیری به یک شبکه حرفه ای قدرتمند متصل شود؟ و اگر یک مدل کسب و کار جدید بتواند آن را ارزان قیمت یا حتی رایگان کند؟

از این دیدگاه اولیه، بنیانگذاران ما برای ایجاد یک نوع جدید از مدرسه فارغ التحصیل شدند.

این تیم با اختراع روش آموزشی نوپای آغاز شد و سپس آن را در ایجاد برنامه درسی پیشرفته کشورمان مورد استفاده قرار داد. پس از اثبات سرعت و کارایی آن در مقایسه با برنامه های سنتی، تیم یک مدل کسب و کار منحصر به فرد را ایجاد کرد که هزینه آموزش را به گروهی از کارفرمایان که به دنبال استخدام دانشجویان از طریق پلاتفرم استعدادهای یکپارچه خود هستند، تغییر می دهد. و در نهایت، از طریق یک روند پذیرش دقیق و بررسی کارفرمایان، این تیم، پایه ای برای یک شبکه ارزشمند و منحصر به فرد فارغ التحصیلان و شرکای تجاری ایجاد کرد.

امروز ، Quantic مفتخر است با ارائه یک MBA رایگان و یک MBA اجرایی مقرون به صرفه به دانشجویان جاه طلب از سراسر جهان.

این یک مسیر هیجان انگیز است. ما امیدواریم که شما بخشی از سفر باشید.

یادگیری فعال. تعریف آینده آموزش و پرورش.

آموزش پویا

هیچ فیلم سخنرانی خسته کننده نیست. بدون کتاب های آموزشی خسته کننده. فقط آموزش تعاملی لذت بخش طراحی شده برای یادگیری به طرز چشمگیری آسان تر و سریعتر است.

یادگیری فعال

111665_iphone-coffee-illustration-a7f47487.jpg

Smartly با دهها سال تجربه در فن آوری آموزشی و همچنین اعتقاد به تعلیم و تربیت در یادگیری تجربی ، Smartly آموزش بزرگسالان را با یادگیری تعاملی و همراه اول دوباره به ما یاد داده است و ما آن را "یادگیری فعال" می نامیم.

تسلط مبتنی بر پیشرفت

111666_mastery-based-progression-illustration-ac343cef.jpg

رفته رفته رویکردهای منفعلانه سران صحبت کننده مبتنی بر فیلم و نثر طولانی است. در عوض ، دروس هوشمندانه دائماً زبان آموزان را به چالش می کشد و هر هشت ثانیه به تعامل نیاز دارد. همانطور که هر درس 5-10 دقیقه ای که بر روی دروس قبلی ایجاد می شود ، دانش آموزان ضمن مقابله با مطالب درسی جدید در یک پیشرفت استاد مبتنی بر یادگیری که تضمین پیشرفت دانش آموزان است ، درک خود را آزمایش می کنند.

تدریس و تست نکن

111667_dont-teach-and-test-illustration-995a30c5.jpg

برای بیش از حد طولانی، آموزش آنلاین، روشهای مؤثرتر آموزش در کلاس درس، اطلاعات پخش شده، و سپس تست برای درک دانش آموزان را ساماندهی کرده است. با وجود این که تعارض و کارآیی ضعیف است، کارکنان آموزش آنلاین با این پارادایم منفعل مواجه هستند.

... تست برای آموزش!

111668_test-to-teach-illustration-b007accf.jpg

با یادگیری فعال، برنامه های آموزشی ما بلافاصله دانش آموز را به عنوان شخصیت اصلی فکر می کند. ما یک مدرس نیستیم، بلکه یک مربی و معلم است، فعالیت هایی را فراهم می کنیم که دانش آموزان درگیر آن هستند، و تصمیمات را با بازخورد فوری دریافت می کنند. ما تست نمی کنیم تا درک کنیم، بلکه به عنوان فرصتی برای آموزش می باشد.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Washington

    3000 K Street NW, Suite 275, 20007, Washington

برنامه ها

سوالات