Keystone logo
Quasar Institute for Advanced Design

Quasar Institute for Advanced Design

Quasar Institute for Advanced Design

مقدمه

برای بیش از 30 سال، بهترین دوره های گرافیک و طراحی

دنیای طراحی دنیایی جذاب است، در حال گسترش اشتغال قوی، جایی که سنت و نوآوری اتحاد کامل را پیدا می کنند و گذشته و آینده به هم می رسند.

اگر عاشق برنامه ریزی هستید، اگر به دنبال زیبایی در همه چیز هستید، اگر می دانید چگونه چیزی را تصور کنید که هنوز وجود ندارد، و اگر می خواهید خلاقیت خود را به یک شغل کاری تبدیل کنید… موسسه Quasar مکانی است که به دنبال آن هستید.

Quasar Institute for Advanced Design بیش از 30 سال است که یک مرکز پیشرفته برای آموزش آکادمیک، تحقیق و نوآوری در زمینه طراحی بوده است. آزمایشگاه مدرسه ای که بهترین طراحان آینده را آموزش می دهد، خانه هنرمندان دیجیتال، 2.0 صنعتگر، خلاقان رویایی و طراحان فردا.

کوازار ویژن

Quasar Institute for Advanced Design که در سال 1987 تاسیس شد، یک مرکز آموزش عالی است که هدف آن آموزش حرفه های جدید طراحی و ارتباطات بصری و چند رسانه ای است.

Quasar جایی است که قابلیت اطمینان و توجه با نوآوری و پیشرفت آوانگارد روبرو می شود. و اینجاست که پاسخ درست به درخواست های بازار کار در حال توسعه را پیدا خواهید کرد.

اینجا جایی است که ما همکاری مداوم بین شرکت های ایتالیایی و بین المللی را ترویج می کنیم. اینجا جایی است که پروژه‌های ما شما را در تمام جنبه‌های خود، از آغاز تا تحقق، درگیر خواهند کرد. دوره های ما مدارک تحصیلی سطح اول را که توسط وزارت آموزش ایتالیا به رسمیت شناخته شده است و مدارک تخصصی معتبر بین المللی اعطا می کنند.

مأموریت

Quasar Institute for Advanced Design افراد و شرکت‌ها را در سطح جهانی هدف قرار می‌دهد و پتانسیل و استعداد آنها را از طریق برنامه‌های آموزش عالی، خدمات سفارشی، مشارکت‌های محلی/بین‌المللی و پشتیبانی مستمر توسعه می‌دهد.

ما سیستم‌های رشد متقابل را ایجاد می‌کنیم، مهارت‌های تحلیلی و تبادل شخصی را تشویق می‌کنیم و شبکه‌هایی از جوامع ایجاد می‌کنیم که با دقت و اشتیاق عمل می‌کنند.

ما رویکردی انسان گرایانه را برای تحقیق و تولید به کار می بریم و خلاقیت و فناوری را با توسعه مشارکتی و پایدار ترکیب می کنیم.

فعالیت های فرهنگی و پژوهشی

Quasar Institute for Advanced Design به موازات فعالیت آموزشی، رویدادهای پژوهشی و فرهنگی دائمی را با هدف آموزش عمومی در زمینه موضوعات در رشته های مختلف انجام می دهد.

ما فرهنگ ایتالیایی و برند Made in Italy را در جهان ترویج می کنیم. ما در فراخوان های ملی و بین المللی برای پیشنهاد شرکت می کنیم. ما نمایشگاه ها، سمینارها، کارگاه ها و نشریات را سازماندهی می کنیم.

Quasar Institute for Advanced Design از سال 1987 تاکنون در بیش از 300 رویداد قهرمان بوده است. همه آنها به رشد دانش و حساسیت در مورد موضوعات محیط های واقعی و مجازی کمک کردند.

مکان ها

  • Metropolitan City of Rome

    Via Crescenzio, 17/A, 00193, Metropolitan City of Rome

سوالات