Keystone logo
Robert Kennedy College

Robert Kennedy College

Robert Kennedy College

مقدمه

مأموریت ما این است که از طریق استفاده از فن آوری های پیشرفته، آموزش عالی در زمینه آموزش از راه دور برای دانش آموزان در سراسر جهان ارائه دهیم.

Robert Kennedy College یک موسسه خصوصی در زوریخ، سوئیس است که در سال 1998 تأسیس شد. کالج پیشگام آموزش الکترونیکی آنلاین با کیفیت سوئیس شد. ما برنامه های آموزشی دقیق اما انعطاف پذیر ارائه می دهیم، که توسط فناوری آموزش الکترونیک آنلاین پیشرفته ای پیشرفت یافته است که به طور کامل در خانه توسعه یافته است.

دانشگاه کامبریا، دانشگاه سلفورد و دانشگاه یونایتد سنت جان. مربیان ما فارغ التحصیلان برخی از بهترین دانشگاه ها در سراسر جهان هستند و بیش از 5000 دانشجو از 130 کشور مختلف، ما واقعا یک سازمان بین المللی هستیم. برنامه های ما ترکیبی از آموزش با کیفیت سوئیس در فاصله ای با اقامت در محل کالج در زوریخ، سوئیس و در انگلستان در دانشگاه از همکاران منحصر به فرد ما. اقامت یک هفته ای نشان دهنده یک فرصت منحصر به فرد برای دانش آموزان برای ترکیب تجربه یادگیری آنلاین خود را با یک محیط کلاس درس سنتی است.

فلسفه دانشجو محور

در RKC شما فقط یک شماره دانشجویی نیستید. شما بخشی از جامعه یادگیری آنلاین ما در ارتباط با اعضای هیات علمی و دیگر دانشجویان است.

با هم، ما یک تیم هستیم

یکی از اهداف مهم این تیم این است که ما بتوانیم به طور مداوم کیفیت آموزش و پرورش را بهبود بخشیم - آموزش و پرورش شما.

وضعیت تکنولوژی هنر

ما در تعهد خود برای ارائه خدمات پیشرفته به دانشجویان ، از نرم افزار پیشرفته ای استفاده می کنیم که برای ارائه دوره آنلاین بصورت اختصاصی ساخته شده است. OnlineCampus یک نرم افزار همه جانبه تعاملی و با کاربرد آسان است که مطالعه آنلاین را به یک تجربه واقعا لذت بخش تبدیل می کند.

دانشکده کلاس جهانی

RKC با استفاده از مدرسان بسیار متخصص که فارغ التحصیلان از دانشگاه های برجسته مانند مدرسه کسب و کار هاروارد ، دانشگاه استنفورد ، دانشگاه آکسفورد ، دانشگاه نیویورک و وارتون است ، به نام تنها چند.

شناخت در سراسر جهان

پس از فارغ التحصیلی، شما همانند دانشجویانی که در دانشگاه در دانشگاه کامبریا، دانشگاه سالفورد یا York St. John University تحصیل می کنند، دریافت خواهید کرد. درجه ها در سراسر جهان شناخته شده اند.

مکان ها

 • Zürich

  Robert Kennedy College Technoparkstrasse 1 , 8005, Zürich

  • Switzerland Online

   Switzerland Online, سویس

   • York

    York St John University Lord Mayor's Walk , YO31 7EX , York

    • Salford

     The University of Salford The Crescent, Salford, M5 4WT, Salford

     • UK Online

      UK Online, بریتانیا

      • City of Carlisle

       University of Cumbria, Fusehill Street, , CA1 2HH, City of Carlisle

       برنامه ها

       موسسه همچنین ارائه می دهد:

       سوالات