Keystone logo
© The University of Fredericton
Rotman School of Management at the University of Toronto

Rotman School of Management at the University of Toronto

Rotman School of Management at the University of Toronto

مقدمه

دانشگاه تورنتو که در سال 1827 تأسیس شد، به مؤسسه پیشرو در یادگیری، کشف و ایجاد دانش در کانادا تبدیل شده است. این دانشگاه به‌عنوان یکی از برترین دانشگاه‌های جهان با پژوهش فشرده، که به سمت اختراع و نوآوری هدایت می‌شود، به پرورش جامعه‌ای دانشگاهی اختصاص دارد که در آن یادگیری و بورس تحصیلی هر عضو می‌تواند شکوفا شود.

با مدرسه مدیریت روتمن به صورت آنلاین بیاموزید

مدرسه روتمن بخشی از دانشگاه تورنتو است، مرکز جهانی تحقیقات و تعالی دانشگاهی در قلب پایتخت تجاری چندفرهنگی کانادا.

درباره مدرسه مدیریت روتمن

روتمن کاتالیزوری برای یادگیری تحول آفرین، بینش و مشارکت عمومی است که دیدگاه ها و ابتکارات متنوع را حول یک هدف مشخص گرد هم می آورد: ایجاد ارزش برای تجارت و جامعه.

برنامه های آنلاین مدرسه روتمن

فهرست برنامه های پیشرفته Rotman برای افرادی است که به دنبال کسب مهارت های جدید، دستیابی به اهداف حرفه ای خود و کسب مزیت رقابتی هستند. این برنامه‌ها طیف وسیعی از متخصصان را هدف قرار می‌دهند و یادگیری انعطاف‌پذیر، پشتیبانی شده و روش‌های جدید تفکر را برای رسیدگی به چالش‌ها و فرصت‌های تجاری امروز ارائه می‌دهند.

چرا به صورت آنلاین با مدرسه روتمن یاد بگیرید؟

Rotman از طریق همکاری خود با GetSmarter، یک نام تجاری 2U، Inc متعهد به توسعه رویکردی نوآورانه و قابل دسترس برای یادگیری آنلاین است. این مرکز برخی از نوآورانه‌ترین مؤسسات تحقیقاتی در سطح جهان است و دارای شبکه‌ای چشمگیر از مشارکت‌های بین‌المللی در بخش‌های دانشگاهی، شرکتی و اجتماعی است. با همکاری با GetSmarter، مدرسه استاندارد جدیدی از آموزش آنلاین ایجاد می‌کند و یک سفر آموزشی با لمس بالا، صمیمی و کاملاً پشتیبانی شده را ارائه می‌کند که همچنین فرصت‌هایی را برای برقراری ارتباط با متخصصان و هم‌فکران هم‌فکر ارائه می‌دهد.

مکان ها

  • Toronto

    Saint George Street,105, M5S 3E6, Toronto

    سوالات