Keystone logo
Saïd Business School, University of Oxford برنامه نوآوری استراتژیک آکسفورد
Saïd Business School, University of Oxford

برنامه نوآوری استراتژیک آکسفورد

Oxford, بریتانیا

6 Weeks

زبان انگلیسی

پاره وقت

USD ۲٬۸۶۸

آموزش از راه دور

مقدمه

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

طراحی و اجرای استراتژی های نوآوری برای آینده.

آموزش آنلاین که شما را متمایز می کند

این برنامه نوآوری استراتژیک آکسفورد با همکاری رهبران آموزش دیجیتال GetSmarter ارائه می شود. به یک جامعه جهانی از متخصصان بپیوندید که قبلاً این فرصت را داشته اند:

  • همانطور که در مورد برنامه خود یاد می گیرید، یک رویکرد انعطاف پذیر اما ساختار یافته برای آموزش آنلاین را تجربه کنید.
  • از یک تجربه یادگیری آنلاین شخصی و پشتیبانی شده لذت ببرید.
  • گواهی حضور از Saïd Business School, University of Oxford دریافت کنید.

سوالات متداول

این برنامه به طور کامل به صورت آنلاین و با همکاری رهبران آموزش آنلاین GetSmarter ارائه شده است. این برنامه نوآوری استراتژیک آکسفورد را در وب سایت GetSmarter مشاهده کنید تا از تاریخ برنامه های آینده، قیمت برنامه و موارد دیگر مطلع شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه، دفترچه خود را دانلود کنید.

آیا وقت خواهم داشت؟

مدل یادگیری GetSmarter طراحی شده است تا به شما کمک کند، به عنوان یک حرفه ای کار، مهارت های خود را بدون به خطر انداختن مسئولیت های کاری و خانوادگی بهبود بخشید. کار برنامه به ماژول‌های هفتگی و قابل مدیریت، با ضرب‌الاجل‌های افزایشی تقسیم می‌شود، که به شما کمک می‌کند تا در طول مدت برنامه سرعت خود را حفظ کنید، و به شما امکان می‌دهد در زمانی که مناسب شماست، کار کنید.

در ابتدای هر هفته، تمام سخنرانی ها، یادداشت ها و تکالیف لازم برای تکمیل به شما ارائه می شود. پس از ثبت نام، یک مدیر موفقیت شخصی به شما منصوب می شود. شما به مدیر موفقیت خود دسترسی خواهید داشت، که به شما در تعیین اهداف و ردیابی نقاط عطف کلیدی، مدیریت زمان و هرگونه درخواست مدیریتی که ممکن است داشته باشید، کمک خواهد کرد.

پردیس آنلاین چیست؟

پردیس آنلاین (OLC) کلاس درس مجازی شما در طول مدت برنامه شما خواهد بود. از طریق رابط کاربری آسان آن، به انواع مختلفی از قالب‌های محتوای برنامه، از جمله سخنرانی‌های ویدئویی تعاملی، یادداشت‌های ماژول، آزمون‌های تمرینی، Prezis، خلاصه تکالیف و منابع وب اضافی دسترسی خواهید داشت.

در پردیس آنلاین، شما همچنین می‌توانید از طریق انجمن‌های گفتگوی OLC سؤالات بپرسید و با هم‌دانش‌آموزان و معلم اصلی خود ارتباط برقرار کنید. اگر با مشکلات فنی مواجه هستید یا نیاز به مشاوره از مدیر موفقیت شخصی خود دارید، می توانید از OLC برای تماس استفاده کنید.

دانش آموزان ایده آل

نتیجه برنامه

برنامه درسی

پذیرش ها

شهریه برنامه

بورسیه و بودجه

درباره مدرسه

سوالات