Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Sabio

Sabio

Sabio

مقدمه

با Bootcamp برنامه نویسی Sabio ، حرفه فنی خود را راه اندازی کنید!

چه چیزی Sabio Coding Bootcamp را منحصر به فرد می کند؟

این که آیا شما دارای سابقه فناوری هستید یا می خواهید از حرفه ای متفاوت عبور کنید ، یادگیری همهجانبه ای که از مربیان ما که متخصصان مهندسی موفق هستند دریافت خواهید کرد ، شما را قادر می سازد تا به عنوان یک مهندس نرم افزار در هر شرکتی پیشرفت کنید. دانش آموزان ما می توانند در Node.js یا .NET تخصص بیشتری داشته باشند و به آنها آموزش داده می شود تا مفاهیمی را که در همه زبان های برنامه نویسی وجود دارد درک کنند.

برنامه درسی bootcamp با برنامه نویسی کامل ما جامع است و مهارت های مهندسی نرم افزار را به همراه مهارت های نرم به شما آموزش می دهد که شما را تحت تأثیر قرار می دهد تا جذب کنندگان را تحت تأثیر قرار دهد ، رهبر تیم باشد و تجارت خود را اداره کند.

ما به طور خستگی ناپذیری تلاش کرده ایم تا برنامه های خود را با ارائه کلاس های تمام وقت ، پاره وقت و آنلاین و همچنین بودجه سربازان قدیمی و گزینه های پرداخت معوق ، تا حد امکان برای همه افرادی که واجد شرایط دوره هستند ، در دسترس قرار دهیم.

 • آموزش مصاحبه
 • جامعه مربیان
 • شبکه جهانی فعال Sabio که کارآفرینان ، مدیران محصول و توسعه دهندگان هستند.

163646_Capturadepantalla35_edited.jpg

گزینه های آموزش Bootcamp برای برنامه نویسی کامل Stack

 • Bootcamp برنامه نویسی تمام وقت

با ثبت نام در bootcamp برنامه نویسی تمام وقت ، به سرعت به یک حرفه جدید در مهندسی نرم افزار بروید.

 • Bootcamp برنامه نویسی پاره وقت

bootcamp برنامه نویسی پاره وقت ما افراد در حال انتقال از صنعت خدمات و یا هر کسی که در ساعات کاری غیر سنتی کار می کند را در خود جای می دهد.

 • Bootcamp برنامه نویسی شبانه

در bootcamp همه روزه و برنامه نویسی شبانه ما ثبت نام کنید که متناسب با برنامه کسانی است که معمولاً 9 تا 5 کار می کنند.

مانیفست Sabio

1. ما معتقدیم که حرفه شما نه تنها بر شما بلکه بر افرادی که دوستشان دارید تأثیر می گذارد.

به همین دلیل است که Sabio جامعه ای است که از شما به صورت ضعیف و ضعیف حمایت می کند ، خواه وظایف خانوادگی ، محدودیت های زمانی یا تصمیمات زندگی باشد.

2. ما به شما شغل بدهکار هستیم.

Sabio نمی تواند ضمانت قرار دادن شغل را به شما ارائه دهد زیرا در CA غیرقانونی است و توسط تعدادی از شرکای مالی مجاز نیست. با این حال ، برنامه ما طوری طراحی شده است که تا آنجا که ممکن است از شما حمایت می کند تا به شما در دستیابی به اولین شغل خود به عنوان توسعه دهنده کمک کند و ما فارغ از فارغ التحصیلی از دانش آموزان خود ، پشتیبانی حرفه ای درجه یک ارائه می دهیم.

3. ما همیشه در حال پیشرفت و پیشرفت هستیم.

برنامه درسی ما دائماً با نظرات شرکای شرکت ما مجدداً ارزیابی و به روز می شود و از 100٪ مطالب اصلی و تأیید شده ایجاد شده است. مربیان ما هر هفته گرد هم می آیند تا در مورد بهترین شیوه ها صحبت کرده و مهارت های آموزشی خود را حتی بیشتر توسعه دهند.

4. ما به عنوان یک فرد روی پتانسیل شما سرمایه گذاری کرده ایم.

این فقط به معنی کار نیست. این بدان معناست که اعتماد به نفس ، چشم انداز و مهارتهای نرم شما فراتر از کدگذاری است. ما می خواهیم شما از Sabio به عنوان فرد و حرفه ای که می خواهید تبدیل شوید فارغ التحصیل شوید.

5. ما سیاست 100 no بدون BS را اجرا می کنیم.

ما هرگز اعداد یا حقوق موفقیت را افزایش نمی دهیم. ما هرگز فروش سختی را برای مشتریان احتمالی انجام نمی دهیم. شما هرگز نخواهید دید که ما از قلم افتاده یا مبالغه کنیم. شما همیشه قادر خواهید بود به حرف ما اعتماد کنید.

6. ما معتقدیم که یک bootcamp برنامه نویسی باید یک تجربه متحول کننده باشد.

دوستانی خواهید یافت که تا آخر عمر باقی خواهند ماند. خواهید فهمید که چقدر واقعاً باهوش و توانمند هستید. شما در مورد زندگی خود به عنوان "قبل" و "بعد" Sabio .

7. ما سخت کار می کنیم و زیاد می خندیم.

لازم نیست فناوری خسته کننده باشد. در Sabio ، بین کار و سرگرمی تعادل پیدا خواهید کرد.

8. ما برای لحظات "آه" زندگی می کنیم.

لحظه ای که به آن رسیدید لحظه ای که شما به درستی مشکل کدگذاری مشکل را حل می کنید. لحظه ای که از دانش آموز به حرفه ای می روید. ما برای آن لحظه ها زندگی می کنیم.

9. ما پشت شما هستیم.

مهم نیست چه چیزی مانع شما می شود ، ما به شما کمک می کنیم تا بر آن غلبه کنید. ما تیم شما هستیم

برنامه های برنامه نویسی Sabio

ما به افراد با سابقه فناوری ، پیشکسوتان ، بازاریابان ، فارغ التحصیلان دبیرستان و تمام سطوح مهارت آموخته ایم که در صنعت مهندسی نرم افزار برتری داشته باشند. برنامه Coding Bootcamp ما شما را با امکان تخصص در Node.js یا .NET در توسعه کامل وب پشته آموزش می دهد.

ما کلاس های تمام وقت ، پاره وقت و آنلاین ارائه می دهیم تا هیچ مانعی در راه شما برای دنبال کردن حرفه ای در زمینه فناوری وجود نداشته باشد.

پس از گذراندن دوره کامل bootcamp کدگذاری پشته ما ، صدها مسیر مختلف شغلی برای شما وجود دارد. هنگام ثبت نام نیازی نیست که از مسیری که می خواهید دنبال کنید مطمئن باشید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که فرایند درخواست ما را پشت سر بگذارید و مربیان و مربیان ما به شما کمک می کنند تا راهی را در طول و بعد از دوره ترسیم کنید.

با چه چیزی راه خواهید رفت؟

پس از اتمام آموزش ، موارد زیر را کسب کرده اید

 • شبکه جهانی

شبکه جهانی Sabio که کارآفرینان ، مدیران محصول و توسعه دهندگان هستند

 • روشن کردن مسیر شغلی

شما دارای تحرک رو به بالا و راهی روشن به سوی چشم اندازهای بزرگ آینده خواهید بود.

 • اعتماد به نفس

Sabio با تغییر و اعتماد به نفس پردیس ما را ترک می کنند. این به این دلیل است که کل تیم ما به طور یکپارچه کار می کند تا مطمئن شود که آنچه را که سزاوار آن هستید به دست می آورید.

آموزش استثنایی به نتایج استثنایی منجر می شود.

ما از سال 2013 مهندسان نرم افزار را با برنامه درسی bootcamp برنامه نویسی پشته کامل آموزش می دهیم.

فارغ التحصیلان ما در حال حاضر در این شرکت های شگفت انگیز کار می کنند:

163647_Capturadepantalla34_edited.jpg

آمار

نتایج واقعی، تاثیر واقعی!

یادگیری کدنویسی فقط شروع کار است. هدف نهایی ما این است که به شما کمک کنیم یک حرفه جدید راه اندازی کنید، به عنوان یک حرفه ای بسیار ماهر پیشرفت کنید و زندگی ای را بسازید که همیشه می خواستید.

 • 84 درصد از Sabio در حوزه فناوری اطلاعات شاغل هستند.

تیم شغلی ما، همراه با شبکه گسترده ای از فارغ التحصیلان موفق، Sabio به مجرای عالی برای یافتن شغل بعدی شما تبدیل می کند.

 • از پرسیدن نترسید.

ما به همه دانشجویان آینده نگر خود توصیه می کنیم که در مورد کیفیت و اعتبار برنامه های بوت کمپ برنامه نویسی که در آنجا وجود دارد تحقیق کنند. کاری که اکنون انجام می دهید زندگی شما را برای همیشه تغییر خواهد داد، و شما سزاوار یک برنامه صادقانه هستید که در آن مربیان برای خدمت به شما در آنجا باشند - نه برعکس.

 • پشتیبانی کامل حرفه ای

تیم حرفه ای اختصاصی ما به شما کمک می کند تا به آنجا برسید، اما هر مربی و کارمند نیز بخشی از گروه پشتیبانی است که به شما در رسیدن به موفقیت کمک می کند.

 • قدرت شبکه Sabio

شبکه بسیار فعال ما به شما کمک می کند تا ارتباطات مورد نیاز خود را ایجاد کرده و روابط مورد نظر خود را ایجاد کنید.

  ویژگی های پردیس

  به نزدیکترین بوت کمپ کدنویسی ما بپیوندید

  بیش از پنج سال پیش، ما در شهر کالور شروع کردیم و به اورنج کانتی و مرکز شهر لس آنجلس گسترش یافتیم. با توجه به افزایش تقاضا برای دوره های ما، ما همچنین به صورت مجازی از طریق برنامه بوت کمپ کدنویسی آنلاین خود تدریس می کنیم. کلاس های آنلاین ما به صورت زنده هستند و همه گزینه های پردیس می توانند تمام وقت یا پاره وقت باشند.

  در هر سه پردیس و بوت کمپ کدگذاری آنلاین ما، یک محیط کاری شبیه سازی شده را تجربه خواهید کرد، با یک گروه کار خواهید کرد، توسط کارشناسان صنعت آموزش می بینید و به مربیان دسترسی خواهید داشت. ما می خواهیم شما را برنده شوید.

  • شهر کالگر

  تنها چند دقیقه دورتر از سیلیکون بیچ، کالور سیتی و مناطق اطراف آن محل دفاتر گوروهای بزرگ فناوری مانند گوگل، فیس بوک، مایکروسافت، Hulu، یوتیوب و اسنپ چت است.

  • مرکز شهر لس آنجلس

  لس آنجلس به عنوان دومین مرکز بزرگ فناوری در جهان در نظر گرفته می شود و رقیب سیلیکون ولی در ایجاد شغل است.

  • ایروین

  ایروین که به عنوان «شهر نوآوری» شناخته می‌شود، مرکز فناوری اورنج کانتی است و میزبان شرکت‌های متعدد فناوری Fortune 1000، و استارت‌آپ‌های پررونقی مانند Cylance، Acorns، Mavenlink و Alteryx است.

  • از راه دور

  ایده آل برای دانش آموزان علاقه مند به توسعه وب که نمی توانند در برنامه های دانشگاه ما شرکت کنند و مشتاق یادگیری مهارت های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده خودکفا هستند.

   توصیفات دانشجویی

   مکان ها

   • Los Angeles

    The Row. 777 S Alameda Street 2nd Floor, 90021, Los Angeles

    • Irvine

     300 Spectrum Center Dr, 92618, Irvine

     • Culver City

      400 Corporate Pointe, , Culver City

      • California City

       California City, آمریکا

       برنامه ها

        موسسه همچنین ارائه می دهد:

        سوالات