Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
San Diego Christian College

San Diego Christian College

San Diego Christian College

مقدمه

کالج مسیحی سن دیگو در جنوب کالیفرنیا، فارغ التحصیلان به تاثیر در جهان برای مسیح. علاوه بر debuting در هویت جدید خود به عنوان کالج سن دیگو مسیحی در سال 2005، SDC نیز به دانشگاه جدید خود را در سنتی، کارولینای، کالیفرنیا در ماه ژانویه سال 2014 نقل مکان کرد.

همراه با این تغییرات، کالج سن دیگو مسیحی درجه یک، برنامه های صنعت پیشرو متحول کرده است. در حالی که نهاد در حال حاضر رتبه بندی دانشگاهی قابل توجه به عنوان یکی از بهترین کالج ها در سن دیگو به دست آورده، آن را به چرخش در مدرسه با فن آوری است که جرقه رشد قابل توجه به عنوان یک کالج مسیحی آنلاین بالا کمک انجام است.

چرا سن دیگو کالج مسیحی؟

مقرون به صرفه

هزینه های پایین شهریه آموزش و پرورش مسیحی در دسترس هر کسی به نام به خدمت قرار داده است. SDC برای کمتر از بسیاری دیگر از موسسات خصوصی را فراهم می کند آموزش و پرورش با ارزش است.

برجسته

SDC شهرت برای آماده سازی رهبران استثنائی به دست آورده است. رهبران کسب و کار، شبان و حرفه ای دیگر موفقیت پس از SDC دست یافته اند.

مسیح متمرکز

تجربه علمی SDC است از یک جهان بینی کتاب مقدس تحویل داده است. مسیح را به هر برنامه آموزشی و کلاس درس تجربه تزریق شده است.

تاثير گذار

ازیک هیئت علمی مجرب توجه شخصی به هر دانش آموز به طوری که آنها می توانید به پتانسیل کامل خود برسد. محیط یادگیری مراقبت ایده آل برای رشد معنوی است.

مسیحی کالج سن دیگو // 90 نقطه دوم از تائو برادران در Vimeo و.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Santee

    San Diego Christian College 200 Riverview Pkwy, 92071, Santee

سوالات