Keystone logo
© SBCC
Santa Barbara City College

Santa Barbara City College

Santa Barbara City College

مقدمه

Santa Barbara City College (SBCC) دانشجویان بین المللی همیشه نقش اساسی در زندگی Santa Barbara City College داشته اند. Santa Barbara City College از دانشجویان بین المللی استقبال می کند و آنها را تشویق می کند تا از تمام خدمات ارائه شده توسط خدمات پشتیبانی دانشجویی و کارکنان برنامه حمایت از دانشجویان بین المللی (ISSP) استفاده کنند. Santa Barbara City College در سانتا باربارا، کالیفرنیا است که به نام ریویرا آمریکایی نیز شناخته می شود. Santa Barbara City College فقط 100 قدم از ساحل فاصله دارد و یکی از زیباترین پردیس های این کشور را ارائه می دهد. این مکان که بین اقیانوس آرام و کوه‌های سانتا ینز واقع شده است، به پایتخت صنعت سرگرمی جهان، لس آنجلس در جنوب، سانفرانسیسکو در شمال و لاس وگاس در شرق نزدیک است. 283 روز آفتابی و موقعیت منحصر به فرد آن فعالیت های زیادی را در طول سال ارائه می دهد. کارکنان دفتر برنامه حمایت از دانشجویان بین‌المللی تلاش می‌کنند تا فرصتی را برای دانشجویان بین‌المللی فراهم کنند تا از یک برنامه درسی دانشگاهی با کیفیت بالا و همچنین از فعالیت‌های اجتماعی و فوق‌درسی هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده بهره ببرند. دانشجویان بین المللی می توانند در Santa Barbara City College ثبت نام کنند تا مهارت های زبان انگلیسی خود را از طریق برنامه انگلیسی به عنوان زبان دوم (ESL) بهبود بخشند یا مدرک کاردانی، گواهی موفقیت یا دیپلم، یا شایستگی یا جایزه دپارتمان را از طریق برنامه آکادمیک تکمیل کنند. شرکت در یک سال گپ (برای یک سال یا یک ترم) یا ثبت نام در مؤسسه دیگری در ایالات متحده در حالی که در Santa Barbara City College انتخاب می شود نیز گزینه هایی برای دانشجویان بین المللی است. Santa Barbara City College برنامه های 250 درجه، 80 گواهینامه و 28 برنامه، مدرک و گواهینامه کاملاً آنلاین را ارائه می دهد. Santa Barbara City College که 3 سال متوالی به عنوان کالج جامعه ارزشی شماره 1 انتخاب شده و همچنین با دریافت جایزه آسپن برای تعالی کالج جامعه، انتخاب عالی برای دانشجویان بین المللی از نظر علمی و مالی است.

دیدگاه ما

Santa Barbara City College تلاش می کند تا یک جامعه اجتماعی آگاهانه را بسازد که در آن دانش و احترام افراد را قادر می سازد تا دنیای ما را تبدیل کنند.

ماموریت ما

به عنوان یک کالج اجتماعی عمومی اختصاص داده شده به موفقیت هر دانش آموز. . .

Santa Barbara City College پذیرای همه دانشجویان است. کالج یک محیط آموزشی متنوع و فرصت‌هایی را برای دانش‌آموزان فراهم می‌کند تا زندگی خود را غنی کنند، شغل خود را پیش ببرند، گواهینامه‌ها را تکمیل کنند، مدرک کاردانی را کسب کنند و به موسسات چهار ساله منتقل شوند.

کالج متعهد به پرورش یک جامعه عادلانه، فراگیر، محترمانه، مشارکتی و حمایتی است که به موفقیت هر دانش آموز اختصاص دارد.

اصول هسته ما

اصول کلیدی Santa Barbara City College راهنمای همه جنبه های آموزش، سازمان، و نوآوری است:

 • سیاست ها، شیوه ها و برنامه های متمرکز بر دانش آموزان
 • حکومت مشارکتی
 • یک محیط روانشناختی و فیزیكی حامی
 • تبادل رایگان ایده ها در سراسر تنوع زبان آموزان
 • پیگیری تعالی در تمام تلاش های کالج.

منشور ما

ماموریت و اصول اصلی Santa Barbara City College تعهد ما نسبت به روح و قصد چارچوب پایه ای کالج های محلی کاليفرنيا، همانطور که در کد آموزش کالیفرنیا بخش 66010.4 توضیح داده شده است:

 • مأموریت اصلی: آموزش علمی و حرفه ای در سطح پایین تر؛ پیشرفت رشد اقتصادی کالیفرنیا و رقابت جهانی از طریق آموزش، آموزش و خدمات.
 • توابع ضروری و مهم: دستورالعمل های تربیتی، ESL، آموزش غیرواقعی بزرگسال (در حوزه هایی که به عنوان منافع دولت تعریف شده اند) و خدمات پشتیبانی دانشجویی.
 • تابع مجاز: دوره های خدمات اجتماعی.

پذیرش ها

شرایط پذیرش

قبل از درخواست، مطمئن شوید که این شرایط پذیرش را دارید:

 • همه متقاضیان باید معادل معدل 2.00 ایالات متحده یا بالاتر داشته باشند. برای دانش آموزانی که 18 سال یا بیشتر دارند مدرک دیپلم دبیرستان لازم نیست.
 • تمام متقاضیان باید تا تاریخ شروع ترم اول 17 سال یا بیشتر داشته باشند. دانش آموزان زیر 18 سال باید یک کپی از "فرم های کوچک" زیر را همراه با درخواست خود و یک کپی از دیپلم دبیرستان خود را قبل از تاریخ شروع برنامه ارسال کنند.
 • الزامات مهارت زبان انگلیسی برای پذیرش در برنامه آکادمیک. چندین گزینه برای شما وجود دارد که می توانید شرایط ما را برآورده کنید (به عنوان مثال، دوره، آموزشگاه زبان، آزمون های استاندارد و غیره). ما نیازی به تافل / آیلتس نداریم.
 • دانش آموزان انتقالی از مدارس زبان ایالات متحده باید 80٪ یا بالاتر در مدرسه زبان حضور داشته باشند و یکی از الزامات مهارت انگلیسی را داشته باشند.
 • بودجه کافی برای برآورد هزینه مطالعات.

مهلت های درخواست

نیمه پاییز

برنامه در ژانویه 2023 باز می شود!

آخرین مهلت

1 ژوئن برای دانشجویان جدیدالورود

15 ژوئن برای دانشجویان انتقالی / فعلی F-1 در ایالات متحده

ترم بهار

15 اکتبر برای دانشجویان جدیدالورود

1 نوامبر برای دانشجویان انتقالی / فعلی F-1 در ایالات متحده

جلسه تابستانی

جلسه تابستانی 2023 فقط برای دانشجویانی که از یک مؤسسه دیگر ایالات متحده منتقل می شوند باز است.

1 آوریل

الزامات ویزا

دانشجویان فعلی F-1 در ایالات متحده

اگر از مدرسه دیگری در ایالات متحده به SBCC منتقل می شوید، مراحل بالا را کامل کنید و مدارک اضافی زیر را در برنامه آنلاین خود آپلود کنید:

 • کپی ویزای F-1
 • فرم ورود/خروج I-94 - در پیوند، روی "دریافت آخرین I-94" کلیک کنید.
 • کپی I-20
 • تأیید فرم وضعیت - دانش آموزان باید "در وضعیت" باشند. مشاور مؤسسه فعلی شما باید این فرم را تأیید و امضا کند.

بعد از اینکه درخواست دادید

 • ما رسیدگی به درخواست‌های بهار 2023 را تا 1 سپتامبر آغاز خواهیم کرد. پس از 1 سپتامبر، درخواست‌ها ظرف 3 هفته از تاریخ ارسال درخواست کامل بررسی می‌شوند. مهم: برنامه ها باید آدرس ایمیل شخصی دانش آموز را در برنامه داشته باشند.
 • برای دانشجویان پذیرفته شده، پیشنهاد پذیرش، I-20 و دستورالعمل های ثبت نام از طریق ایمیل ارسال می شود.
 • فرم I-20 یک سند غیر مهاجر است که برای درخواست ویزای دانشجویی F-1 در سفارت یا کنسولگری ایالات متحده در کشور خود نیاز دارید.

بورسیه و بودجه

Santa Barbara City College بورسیه های متنوعی را به دانشجویان فعلی، انتقالی و تازه وارد ارائه می کند.

دانشجویان ثبت نام شده می توانند یک بار در سال در ماه فوریه درخواست دهند. در صورت اعطای جایزه، پول برای سال تحصیلی بعد در دو بخش پرداخت می شود: نیمی در ترم پاییز و نیمی در ترم بهار. مقادیر از بسیار کوچک متغیر است: 100-750 دلار و بزرگتر 1000-2500 دلار با برخی تغییرات در بین

رتبه بندی

SBCC در بین بهترین کالج ها برای مدرک کاردانی بر اساس امتیاز حقوق رتبه بندی شد

در 28 ژانویه 2020، Optimal (گروه آموزش SR سابق) GradReports را منتشر کرد که حقوق بیش از 4.6 میلیون فارغ التحصیل کالج را برای تعیین امتیاز حقوق برای بیش از 885 مدرک کالج مقایسه کرد. سپس از نمرات برای رتبه بندی بهترین کالج های ایالات متحده برای سال 2021 در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد استفاده شد. Santa Barbara City College با خوشحالی اعلام می کند که رتبه 11 را در رده بهترین مدرک کاردانی کسب کرده است.

از آنجایی که تحصیلات عالی توسط COVID-19 به شدت تغییر کرده است، فراهم کردن امکان دسترسی به امتیازات حقوق و دستمزد در زمان مناسبی برای دانشجویان آینده نگر است که به گزینه های خود فکر می کنند. پیامدهای اقتصادی ناشی از بیماری همه گیر، نیاز به تجزیه و تحلیل هزینه-فایده تحصیل در مقطع دانشگاهی را تشدید کرده است، به ویژه در سایه بحران بدهی دانشجویان که از قبل در حال ظهور است.

سانگ ری، مدیر عامل Optimal، گفت که سال گذشته فضایی از فشار مالی و عدم اطمینان بسیار ایجاد کرده است و اکنون بیش از هر زمان دیگری، دانش آموزان و خانواده های آنها به داده هایی نیاز دارند که نتایج درآمد را نشان دهد و به آنها توانایی برنامه ریزی برای آینده و آینده را بدهد. همچنین در تصمیمات خود احساس اطمینان کنند.

امتیاز حقوق GradReports بر اساس میانگین درآمد فارغ التحصیلان در سال پس از فارغ التحصیلی، با استفاده از داده های کارت امتیازی کالج وزارت آموزش ایالات متحده است. این امتیاز میانگین حقوق فارغ التحصیلان را برای یک برنامه خاص در یک مدرسه با متوسط حقوق فارغ التحصیلان برای همان برنامه در مدارس دیگر مقایسه می کند، و به دانش آموزان آینده نگر اجازه می دهد تا ببینند کدام مدارس بیشترین درآمد را برای آن برنامه ارائه می دهند. سپس هر مدرسه یک امتیاز کلی حقوق و دستمزد بر اساس سطح مدرک دریافت می‌کند تا کالج‌هایی را نشان دهد که دانش‌آموزان را برای شغلی با درآمد بالا بدون توجه به رشته تحصیلی آماده می‌کنند. این امتیاز کلی بر اساس میزان عملکرد مدرسه در تمام برنامه‌هایی است که ارائه می‌کند، با توجه به ثبت‌نام دانش‌آموزان در هر برنامه.

ارزیابی حقوق فارغ التحصیلان در سطح مدرک کاردانی در نزدیک به 700 کالج محلی، دانشکده فنی و سایر مؤسسات، نشان داد که 87 درصد از 100 مدرسه برتر، کالج های دولتی هستند. فارغ التحصیلان کالیفرنیا عملکرد بسیار خوبی داشتند، به طوری که هشت کالج از 25 کالج برتر در کالیفرنیا قرار دارند.

SBCC بیش از 100 مدرک کاردانی را در زمینه های موضوعی مختلف از حسابداری تا پرستاری حرفه ای ارائه می دهد.

یک بیانیه مطبوعاتی اخیر از Optimal، GradReport را پیش‌بینی‌کننده پتانسیل درآمد و ROI [بازده سرمایه‌گذاری] برای یکی از حیاتی‌ترین سرمایه‌گذاری‌هایی که یک دانش‌آموز انجام می‌دهد، می‌داند.

 • 2020 دارای رتبه شماره 1 از 50 کالج برتر جامعه با ارزش در کشور است.
 • 2019 رتبه 1 از 50 کالج برتر جامعه با ارزش را در کشور دارد.
 • 2018 دارای رتبه 1 از 50 کالج برتر جامعه با ارزش در کشور است.

مکان ها

 • Santa Barbara

  721 Cliff Drive Santa Barbara, CA, 93109, Santa Barbara

 • Santa Barbara

  Cliff Drive,721, 93109, Santa Barbara

  سوالات