Keystone logo
SDA Bocconi School of Management (GetSmarter)

SDA Bocconi School of Management (GetSmarter)

SDA Bocconi School of Management (GetSmarter)

مقدمه

دانشکده مدیریت SDA Bocconi که در سال 1971 به عنوان مدرسه کسب و کار فارغ التحصیل دانشگاه بوکانی میلان تأسیس شد، مدرسه بین المللی تجارت پیشرو در ایتالیا و در میان مشهورترین موسسات اروپا است.

آموزش آنلاین با مدرسه مدیریت SDA Bocconi

برای بیش از 50 سال، SDA Bocconi راه را در آموزش مدیریت در سطح جهانی رهبری کرده است. ماموریت این مدرسه که بر پایه ارزش‌های نیروی کارآفرینی، برتری علمی و سنت دیرینه بنا شده است، کمک به متخصصان امروزی برای پیشرفت در بازار جهانی غیرقابل پیش‌بینی فزاینده است.

درباره مدرسه مدیریت SDA Bocconi

SDA Bocconi رهبران کسب و کار را در سطح جهانی مجهز می کند تا با ترویج دانش پیشرفته، فرهنگ مدیریتی و نوآوری در برنامه های اجرایی، آزمایشگاه های تحقیقاتی و مراکز دانش، به سخت ترین چالش های جهان رسیدگی کنند.

SDA Bocconi یکی از معدود مدارس کسب و کار نخبه است که موفق به کسب "تاج سه گانه" معتبرترین اعتبارنامه های بین المللی جهان (AMBA، AACSB، و EQUIS) شده است. همچنین تنها مؤسسه ایتالیایی است که در تمام رتبه‌بندی‌های بزرگ مدارس کسب‌وکار جهانی، از جمله Financial Times، Forbes، Bloomberg Businessweek و The Economist حضور دارد.

[در وب سایت مدرسه مدیریت SDA Bocconi بیشتر بخوانید]

برنامه های آنلاین SDA Bocconi

مجموعه متنوع برنامه های آنلاین SDA Bocconi طیف وسیعی از موضوعات تجاری مورد تقاضا را در بر می گیرد که مربوط به حرفه ای های امروزی است. این موارد شامل موارد ضروری کسب و کار، مدیریت فروش، بلاک چین و مد پایدار است. هر برنامه ترکیبی منحصربه‌فرد از یادگیری تمرین‌محور و آخرین تحقیقات علمی را ادغام می‌کند و شرکت‌کنندگان را با مهارت‌های مورد نیاز برای رهبری موفقیت‌آمیز شرکت‌ها، سازمان‌های غیردولتی و سازمان‌های غیرانتفاعی آینده مجهز می‌کند.

چرا با SDA Bocconi آنلاین یاد بگیرید

SDA Bocconi با GetSmarter، یک برند 2U، Inc. شریک است تا رویکرد تحقیق و یادگیری متحول کننده و مبتنی بر تمرین را به نسل بعدی رهبران تجاری ارائه دهد. با تمرکز بر شایستگی های کلیدی مانند تفکر خلاق و نوآوری، شرکت کنندگان برنامه توانایی خود را برای هدایت اخلاقی سازمان خود به سمت سودآوری پایدار افزایش می دهند. مدیران و رهبران می‌توانند مهارت‌های آماده آینده را برای هدایت تغییرات مخرب، ایجاد یک شبکه جهانی پویا و دریافت گواهینامه رسمی تکمیل از SDA Bocconi به عنوان تأیید دانش استراتژیک پیشرفته خود کسب کنند.

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

مکان ها

  • Milan

    Via Roberto Sarfatti,10, 20136, Milan

    سوالات