Keystone logo
Selinus University Business School

Selinus University Business School

Selinus University Business School

مقدمه

به دانشکده بازرگانی سلینوس خوش آمدید

ما به رهبرانی که تغییر در دنیای تجارت دارند گواهی می دهیم

کار نهادی ما به صدور گواهینامه مهارتهای مدیریتی به دست آمده و مطالعات قبلی برای استفاده حرفه ای در چشم انداز کار بین المللی اختصاص یافته است. دانشکده تجارت دانشگاه سلینوس یک شرکت آموزش عالی از طریق آموزش آنلاین از راه دور است که ارائه می دهد مطالعات لیبرال و جهانی انعطاف پذیر در سطح دانشگاه برای لیسانس مدیریت بازرگانی (BBA) ، کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) ، دکتر مدیریت بازرگانی (DBA) در همه زمینه ها تجارت و مدیریت.

گواهینامه ها و دیپلم های لیسانس ، کارشناسی ارشد و دکترا که توسط دانشگاه سلینوس پس از اتمام پایان نامه نهایی صادر می شود ، گواهینامه ها و دیپلم های حرفه ای و بین المللی هستند که از طرف دفتر مرکزی رزو والولی از طریق یونیسلینوس اروپا ، مقر آن در لندن صادر شده و مجوز توزیع جهانی سلینوس را دارد. برنامه های درسی دانشگاه. مدارک تحصیلی بر اساس اعتبارات بدست آمده و در رابطه با اعتبار برنامه های مطالعاتی و همچنین بر اساس توصیه های مدرسین در پردیس های محلی که اعتبارات اخذ شده است ، اعطا می شوند.

برنامه های ما ، مختص مدیران ، کارآفرینان و حرفه ای ها که جهت توسعه حرفه ای آنها متمرکز است ، با سیستم های آموزشی بین المللی مستقر و کاملاً سازگار است. رهنمودهایی که دانشکده تجارت ما به آنها ارجاع می دهد معادل حداقل 5 سال تجربه حرفه ای در شعبه خاص مدیریتی است که نامزد در آن فعالیت می کند.

سازگاری و مهارت های مربوط به برنامه درسی نامزد از طریق یک روند دقیق تأیید و ارزیابی برنامه های درسی ، جمع مهارت های وی و ارزش پایان نامه نهایی وی ارزیابی می شود.

089photoshootings / Pixabay

چشم انداز شغلی

برنامه های تحصیلی ما دارای گواهینامه شغلی هستند و به کاندیداها با سابقه اثبات شده حداقل 5 سال فرصتی برای به دست آوردن BBA معتبر MBA یا DBA در مدیریت بازرگانی در یک رشته مرتبط با تجربه حرفه ای خود ارائه می دهند. داوطلبان باید از طریق پایان نامه نهایی دقیق ، اصیل و واجد شرایط ، نشان دهند که دانش آنها در زمینه مدیریت تجارت مطابق با مقررات دانشگاهی بین المللی در رابطه با رشته دانشگاهی مورد نیاز است.

دانش آموزان ما با تمرکز بر طیف گسترده ای از موضوعات تخصصی و با سالها تجربه ، به مهارت و دانش لازم برای موفقیت در اقتصاد جهانی امروز مجهز هستند و برای طیف گسترده ای از پیشرفت های حرفه ای و فرصت های شغلی آماده هستند.

برنامه های مدرک تحصیلی Selinus Business Schooll یک انتخاب عالی برای مدیران ، کارآفرینان و متخصصانی است که مایل به پیشرفت و پیشرفت حرفه ای خود در بازار کار امروز هستند. ارزیابی دقیق مشاوران ما ، صلاحیت سرپرستان برای اعطای عنوان علمی ضمانت حرفه ای بودن بالایی است و در صورت عدم قطعیت در زمینه خصوصی مطالعات لیبرال می تواند بسیار مهم باشد.

مدرک بین المللی SBS باید با چشم انداز پیشرفت حرفه ای به سمت مشاغل ارشد شرکت ها و سازمان های ملی و چند ملیتی همزمان شود.

مکان ها

 • London

  Uniselinus Europe LTD 71-75 Shelton Street, WC2H 9JQ, London

  • Ragusa

   Uniselinus Europe Networking University srl Via Roma, 200 – 40122, 97100, Ragusa

   • Panama City

    Selinus University of Science and Literature SA Via Espana, Delta Bank Building 6th floor 604D, , Panama City

    سوالات