Keystone logo
© Eva Dang
ShippingCollege

ShippingCollege

ShippingCollege

مقدمه

واجد شرایط جهانی برای موقعیت های جهانی

کالج حمل و نقل کالج جهانی با دفاتر در لندن است.

ما برای واجد شرایط بودن شرایط جهانی، ارائه می دهیم.

دنیای هیجان انگیز حمل و نقل، حمل و نقل، حمل و نقل، تدارکات و تجارت چند ملیتی را از طریق دوره های آنلاین بین المللی خود پیگیری کنید.

دوره های ما به شما کمک می کند تا دانش حرفه ای خود را برای پیشرفت حرفه ای خود و یا پیوستن به دنیای تجارت جهانی در راحتی از خانه و یا دفتر خود.

مربیان متخصص ما با بیش از 20 سال تجربه در زمینه های خود بسیار ماهر هستند .

هر دانش آموز یک امتحان الکترونیکی شخصی برای راهنمایی و کمک به آنها در زمینه تحصیلات خود اختصاص داده است.

چرا ما را انتخاب کن

1. دوره های ما

دوره ها متناسب با نیازها و سبک زندگی شما اقتباس و شخصی سازی شده اند و از بالاترین کیفیت برخوردار هستند. دوره های ما کاربردی و آسان برای درک و پیاده سازی در محیط کار هستند. دوره آنلاین شما توسط معلم الکترونیکی شخصی شما تسهیل می شود و یک برنامه دوره شخصی هر هفته توسط معلم الکترونیکی شما برای شما ارسال می شود تا به شما کمک کند تا برنامه مطالعه خود را انجام دهید.

2. موفقیت دانشجویان ما

دانش آموزان ما با غنی سازی دانش خود از طریق دوره های ما به اهداف تجاری شخصی خود دست می یابند. این به آنها اعتماد به نفس می دهد تا جاه طلبی های شغلی خود را دنبال کنند و پیشرفت شغلی خود را تسریع کنند.

3. اعتباربخشی جهانی و عضویت

دوره های ما توسط موسسه حمل و نقل جهانی www.worldshippinginstitute.com تأیید شده و به رسمیت شناخته شده اند. ShippingCollege در انگلستان ثبت نام ارائه دهندگان آموزش (UKRL) است.

4. محیط یادگیری منحصر به فرد

در ShippingCollege ، محیط آموزشی منحصر به فرد ما به شما امکان می دهد تا جاه طلبی های یادگیری خود را برآورده کنید و این کار را در زمان و سرعت خود انجام دهید. این در راحتی خانه یا محل کار شما است، جایی که دسترسی آنلاین آسان به ماژول های ما دارید. ما در دسترس همه دانش آموزان در سراسر جهان هستیم.

5. دانشگاه ما و شبکه جهانی

دانش آموزان 24/7 به اطلاعات از طریق پردیس آنلاین ما دسترسی دارند و به پورتال دوره و کتابخانه ما دسترسی دارند. ما اخیراً یک انجمن دانشجویی برای سؤالات و شبکه اضافه کرده ایم. شما بخشی از شبکه جهانی خواهید بود که ما از طریق انجمن دانشجویی آنلاین خود ایجاد کرده ایم.

6. حرفه ای های آموزشی

نویسندگان دوره ما کارشناسان بین المللی با بیش از 20 سال تجربه در این صنعت تخصصی هستند. ما به عنوان متخصصان آموزش شناخته شده ایم. مجوزها، انجمن‌ها و عضویت‌های حرفه‌ای ما به ما کمک می‌کنند تا با جامعه کشتیرانی در ارتباط باشیم، همان انجمن کشتیرانی که ما به شما آموزش می‌دهیم تا به آن بپیوندید یا به رشد خود در آن کمک کنید.

ماموریت و چشم انداز ما

برای یادگیری توانمندتر از آموزش است

ماموریت ما

ماموریت ShippingCollege این است که دانش آموزان را به آموزش پویا بر اساس تعالی و انعطاف پذیری که ارزش پایدار و ارتباط را برای رشد حرفه ای ایجاد می کند.

برای یادگیری توانمند تر از آموزش است، به همین دلیل است که ما بر دانش عملا قابل اجرا تمرکز می کنیم. ما مهارت ها را در تلاش برای نتایج قابل استفاده به دست می آوریم.

دیدگاه ما

ShippingCollege رهبر شناخته شده در تکامل یادگیری آنلاین برای حمل و نقل دریایی، پاکسازی و حمل و نقل و صنایع جهانی لجستیک خواهد بود.

زندگی ارزش های ما

ما با ماندن ارزش هایمان، با رسیدن به بالاترین سطوح، ماموریت خود را انجام می دهیم:

 • احترام: دانشکده ShippingCollege و ShippingCollege کالج و کارکنان بالاترین توجه را نسبت به یکدیگر، دانش آموزان، جوامع و محیط زیست ما در نظر می گیرد.
 • نوآوری: ما ارزش ایده های جدید و قابل اعتماد و دقیق آنها را ترویج می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که محتوای درس مربوطه و جذاب است.
 • خدمات گرا: از طریق آموزش و هدایت، ما نیازهای دانش آموزان خود را با دانش و مهارت های خدمت می گیریم، و دیگران را قبل از خودمان قرار می دهیم.
 • کار تیمی: با حمایت از یکدیگر، ما بیش از آنچه که ممکن است به صورت جداگانه امکان پذیر باشد.
 • صداقت: رفتار شخصی و حرفه ای ما با صداقت، اخلاق و وجدان هدایت می شود.

دستیابی به هدف ما

هدف ما این است که دانش و مهارت هایی را که دانش آموزان به رویاهای خود می رسانند، به ارمغان بیاورند. ما برای آموزش و پرورش، تحریک و راحت برای ذهن مشتاق در سطح جهانی، آموزش می دهیم.

اختصاص داده شده به حمایت از هدف و ارزش ShippingCollege ، استاد ما:

 • برای نوسازی مداوم و نوآوری تلاش می کند
 • یک فرهنگ مشارکتی و همکاری ایجاد می کند
 • در حال پیشرفت تحصیلی و حرفه ای است
 • ارزش تنوع و احترام به مشارکت همه فرهنگ ها را تشویق می کند
 • موفقیت را تقویت می کند و کیفیت را حفظ می کند

کیفیت خدمات و انعطاف پذیری گزینه های تحصیل

 • ارائه محتوای دوره ای انعطاف پذیر که عملا در حوزه مطالعه مورد نیاز است.
 • تمرکز بر تسلط بر مهارت ها و تکنیک های عملی
 • ارائه دوره های آنلاین برای رویکرد یادگیری انعطاف پذیر

کیفیت خدمات

ممکن است کسی فکر کند که کیفیت خدمات باید آمادگی قابل مشاهده، تنظیم کلاس درس، بهداشت اولیه، اندازه کلاس یا ساختار دوره به خوبی آماده شده باشد.

با این حال، ما فکر می کنیم کیفیت واقعی خدمات، ویژگی های نامرئی است - توانایی معلمان، سخاوتمندانه حمایت و مراقبت، و قلب کالج برای دانش آموزان، حتی اگر این دو ویژگی باید تعادل داشته باشند.

در ShippingCollege ما این ویژگی های نامرئی را ارائه می دهیم.

انعطاف پذیری گزینه های تحصیلی

روش یادگیری انعطاف پذیر ما، حامی و حمایت ما از دانش آموزان و دانش آموزان ما است.

آموزش های شخصی شخصی که دانش آموزان خود را درک می کنند و گوش می دهند.

درک ما که دانش آموزان ما اغلب تمام وقت کار می کنند و نیاز به انعطاف و درک در دستیابی به اهداف خود دارند.

مکان ها

 • UK Online

  ShippingCollege Suite 19411 20-22 Wenlock Road London, N1 7GU, UK Online

  سوالات