Keystone logo
Silesian University - School of Business Administration

Silesian University - School of Business Administration

Silesian University - School of Business Administration

مقدمه

ما به یادگیری حس می دهیم.

در دانشکده مدیریت بازرگانی، تحقیقات پیشرفته با فضای خانوادگی یک دانشگاه دولتی منطقه ای ملاقات می کند. پردیس های ما در منطقه هستند، اما ایده های ما محدود به مکان نیست. با نزدیک به 3000 دانشجو، ما به مؤسسات آموزش عالی نسبتاً کوچکتری تعلق داریم. با این حال، نسبت دانش‌آموز به معلم 15:1 دانش‌آموزان ما را قادر می‌سازد تا با معلمان خود روابط آموزشی فردی سالم ایجاد کنند و به آنها بینش و کمکی را ارائه دهد که در یک کلاس بزرگ‌تر غیرممکن است. در آکادمی Business Gate، دانش‌آموزان هنگام کار بر روی موارد واقعی کسب‌وکار، مهارت‌های عملی و حل مسئله ارزشمندی کسب می‌کنند. در دانشگاه سیلسیا، ما الهام بخش رشد شما و توسعه خلاقیت طبیعی شما هستیم. آینده موفق شما نیروی محرکه ماست!

190437_0I0A98962.jpg

دانشگاه سیلزی در اوپاوا (SU)، که در سال 1991 تأسیس شد، دارای سه دانشکده و دو مؤسسه دانشگاهی است:

 • دانشکده فلسفه و علوم در اوپاوا
 • دانشکده مدیریت بازرگانی در کاروینا
 • دانشکده سیاست های عمومی در Opava
 • موسسه ریاضی در Opava
 • موسسه فیزیک در اوپاوا

دانشگاه سیلزی یکی از اعضای قانونی انجمن دانشگاه های اروپا و دارنده جایزه معتبر HR Excellence in Research است. در سال 2022، SU در رتبه بندی دانشگاه QS EECA رتبه 231-240 را کسب کرد. تمام برنامه های تحصیلی ارائه شده توسط وزارت آموزش، جوانان و ورزش جمهوری چک تایید شده است.

ما به روی جهان باز هستیم.

آیا می خواهید در خارج از کشور تحصیل کنید، کار کنید یا تحقیقات خود را انجام دهید؟ بین المللی شدن یکی از سنگ های اصلی ماموریت ما است، SU SBA با بیش از 60 دانشگاه عمدتا در اروپا و همچنین در ایالات متحده، ژاپن، تایوان یا چین همکاری می کند و فرصت های فراوانی را برای دانشجویان و کارکنان خود فراهم می کند، خواه از طریق Erasmus+. Horizon 2020 یا تعدادی دیگر از برنامه های مبادله و بورسیه های فردی. در سال 2023، اتحادیه STARS EU که SU یکی از اعضای مفتخر آن است، از سوی کمیسیون اروپا، وضعیت معتبر دانشگاه اروپایی را دریافت کرد.

آیا علم می تواند سرگرم کننده باشد؟

جوانانی که در دانشگاه ما تحصیل می کنند با علاقه، نشاط و اشتیاق برای کشف رازها و کشف چیزهای جدید به این سوال پاسخ مثبت می دهند. دانشجویان برنامه های کارشناسی ارشد و همچنین دوره های دکترا می توانند در فعالیت های تحقیقاتی شرکت کنند و برای بورسیه یک ساله در مسابقه کمک هزینه دانشجویی درخواست دهند.

آمار

 • دانش آموزان بین المللی:

  10%

 • 0
 • نسبت دانشجو به هیئت علمی:

  15 به 1

ویژگی های پردیس

پردیس ما بهترین ها را از هر دو جهان ارائه می دهد، تحصیل و همچنین زندگی اجتماعی. دانشجویان می توانند از امکانات دانشگاه مدرن ما از جمله خوابگاه، کتابخانه یا امکانات ورزشی بهره مند شوند.

خوابگاه دانشجویی

همه دانشجویان بین‌المللی ما یک مکان تضمینی در خوابگاه دانشگاه ما Na Vyhlídce دارند که فقط 10 دقیقه با اتوبوس از ساختمان اصلی دانشکده فاصله دارد. دانش‌آموزان می‌توانند اتاق‌های دو نفره را اجاره کنند که مجهز به وای‌فای Eduroam، مبلمان، روتختی یا ظروف آشپزخانه هستند. آشپزخانه کاملاً مجهز مشترک در هر طبقه و همچنین خدمات خشکشویی در دسترس است. پذیرش 24/7 باز است. علاوه بر محل اقامت، پردیس Na Vyhlídce خانه کتابخانه دانشگاه، مرکز حرفه ای گردشگری، گروه گردشگری و فعالیت های اوقات فراغت، دفتر روابط بین الملل، سالن بدنسازی و حتی برخی کلاس های درس است. اسکان برای دانشجویان بسیار معقول است که از 150 یورو در ماه شروع می شود.

  پذیرش ها

  درخواست برای برنامه کارشناسی ارشد در اقتصاد و مدیریت (به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود) را می توان به صورت آنلاین ظرف چند دقیقه ارسال کرد. هیچ مدرک اجباری مانند گواهی زبان انگلیسی برای پیوست به برنامه مورد نیاز نیست. به همین سادگی است! در عرض یک هفته از یک کنکور موفقیت آمیز که به صورت آنلاین برگزار می شود، نامه پذیرش صادر می شود.

  مدارک اجباری (در صورت ثبت نام فیزیکی در Karviná، CZE):

  • رونوشت‌های رسمی گواهی شده دیپلم که فارغ‌التحصیلی از دوره لیسانس، یا برنامه‌های بعدی کارشناسی ارشد یا برنامه کارشناسی ارشد را تأیید می‌کند.
  • متقاضیانی که یک برنامه تحصیلی در خارج از کشور را به پایان رسانده اند، باید رونوشت تصدیق شده یا اصل تصمیم مربوط به به رسمیت شناختن آموزش عالی خارجی در جمهوری چک را ثابت کنند ، مگر اینکه در یک توافقنامه بین المللی طور دیگری مشخص شده باشد.

  الزامات ویزا

  دانشجویان کشورهای خارج از اتحادیه اروپا ملزم به دریافت ویزا یا اجازه اقامت هستند. ویزای چک توسط سفارت یا کنسولگری چک در کشور شما صادر می شود که می توانید اطلاعات بیشتری را نیز دریافت کنید. لطفاً توجه داشته باشید که کل پروسه ممکن است تا 60 روز طول بکشد، بنابراین توصیه می شود از قبل برای ویزا اقدام کنید.

  بورسیه و بودجه

  بورسیه تحصیلی

  برای اعطای دستاوردهای برجسته و جذب دانشجویان با بالاترین کالیبر از سراسر جهان، دانشکده مدیریت بازرگانی خرسند است که سیستمی از بورسیه تحصیلی را برای دانشجویانی که در برنامه کارشناسی ارشد در رشته اقتصاد و مدیریت ثبت نام کرده اند ارائه دهد. هر سال تحصیلی، رئیس دانشگاه SU SBA ممکن است به حداکثر 8 دانشجوی خارجی با استعداد، یک بورسیه تحصیلی یکبار با حداکثر 50000 کرون (تقریباً 2000 یورو) اعطا کند. دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد همچنین می توانند برای نتایج تحصیلی سال اول خود بورسیه تحصیلی مبتنی بر شایستگی دریافت کنند که از 10000 کرون تا 40000 کرون (تقریباً 400 تا 1650 یورو) بسته به میانگین وزنی مطالعه آنها که از 1.60 تجاوز نمی کند.

  بورسیه های دولتی

  دولت جمهوری چک سالانه بورسیه های تحصیلی را در چارچوب کمک های توسعه خارجی خود ارائه می دهد. این بورسیه های به اصطلاح دولتی از دانشجویان بوسنی و هرزگوین، اتیوپی، گرجستان، کامبوج، مولداوی، اوکراین و زامبیا که مایل به تحصیل در دانشگاه های دولتی جمهوری چک هستند، حمایت می کند. جمهوری چک برای مطالعاتی که هم به زبان چک و هم به زبان انگلیسی (در برنامه های تحصیلی بعدی کارشناسی ارشد و دکترا) دنبال می شوند، بورسیه تحصیلی ارائه می دهد. آخرین مهلت ارسال درخواست برای سال تحصیلی 2024/2025 30 سپتامبر 2023 است. اطلاعات بیشتر در اینجا موجود است.

  بورسیه های ویزگراد

  اتباع کشورهای V4 ( چک، مجارستان، لهستان و اسلواکی ) و شهروندان آلبانی، ارمنستان، آذربایجان، بلاروس، بوسنی و هرزگوین، گرجستان، کوزوو، مقدونیه شمالی، مولداوی، مونته نگرو، صربستان و اوکراین برای حداکثر 4 ترم تحصیلی واجد شرایط هستند. بورسیه تحصیلی زیر نظر صندوق ویزگراد بورسیه های تحصیلی Visegrad از دانشجویان و محققین لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا در دانشگاه های کشورهای گروه Visegrad از جمله چک پشتیبانی می کند. درخواست ها از فوریه باز است و آخرین مهلت 15 مارس هر سال است. اطلاعات بیشتر در مورد این بورسیه در اینجا موجود است.

  رتبه بندی

  دانشگاه سیلزی یکی از اعضای قانونی انجمن دانشگاه های اروپا و دارنده جایزه معتبر HR Excellence in Research است. در سال 2022، SU در رتبه بندی دانشگاه QS EECA رتبه 231-240 را کسب کرد . تمام برنامه های تحصیلی ارائه شده توسط وزارت آموزش، جوانان و ورزش جمهوری چک تایید شده است.

  توصیفات دانشجویی

  مکان ها

  • Karvina

   Silesian University in Opava School of Business Administration in Karviná Univerzitní nám. 1934/3, 73340, Karvina

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات