Keystone logo
Saint Mary's University of Minnesota Online گواهی تفکر انتقادی ، خلاقانه و طراحی
Saint Mary's University of Minnesota Online

گواهی تفکر انتقادی ، خلاقانه و طراحی

Winona, آمریکا

12 Months

زبان انگلیسی

پاره وقت

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

آموزش از راه دور

مقدمه

آماده شوید تا از طریق گواهینامه فارغ التحصیل آنلاین تفکر انتقادی ، خلاقانه و طراحی شده در دانشگاه سنت مری مینه سوتا از دیدگاه ها و شیوه های مختلف تفکر استفاده کنید. این ساختار به شما پیشنهاد می دهد تا روی موضوعاتی تمرکز کنید که بر روی حالت های تفکر واگرا ، همگرا ، فراشناختی و ترکیبی متمرکز هستند ، شما مهارت هایی را خواهید داشت که می توانید دیدگاه های مختلفی را وارد کلاس و محیط های آموزشی خود کنید.

برای مدرسان علاقه مند به مهارت های حل مسئله قرن 21 ، این برنامه گواهینامه به شما کمک می کند تا ذغال سنگ شغلی خود را انجام دهید و فرصت های پیشرفت را در محیط های مختلف آموزشی پیدا کنید. از دانشکده متخصص با سالها تجربه تدریس ، مهارتهای لازم را برای راهنمایی دانشجویان خود برای تفکر و شناسایی راه حلهای مختلف در حالی که به طور استراتژیک به مشکلات در محل کار ، سازمان و جامعه می پردازید ، کسب خواهید کرد.

در کلاس کاملاً آنلاین برنامه گواهی ، شما می توانید با سرعت خود پیشرفت کنید. تقریباً در مدت سه ترم یا 12 ماه ، هنگام حرکت در گواهینامه متشکل از 15 اعتبار ، می توانید تعادل کار و زندگی خود را حفظ کنید.

با تقاطع های تفکر انتقادی ، خلاقانه و طراحی برای بهبود حل مسئله و ارتقا promote فرصت های یادگیری در دسترس برای دانش آموزان خود درگیر شوید.

درباره برنامه گواهی فارغ التحصیل آنلاین انتقادی ، خلاقانه و طراحی امروز بیشتر بیاموزید.

درباره مدرسه

سوالات