Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Spalding University Online

Spalding University Online

Spalding University Online

مقدمه

به ماموریت ما برای خدمت به دیگران بپیوندید

ماموریت ما بیشتر از کلمات روی کاغذ است. ما آن را زندگی می کنیم. ما آن را به اشتراک می گذاریم. ما به آن افتخار می کنیم. ما به عنوان یک دانشجوی آنلاین دانشگاه اسپالدینگ، از شما دعوت می کنیم که ماموریت خود را برای خدمت به دیگران با شما در جهان انجام دهید.

دانشگاه اسپالدینگ جامعه‌ای متنوع از دانش‌آموزان است که به سنت خواهران خیریه ناصره از طریق مطالعات لیبرال و حرفه‌ای با کیفیت در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، مبتنی بر ارزش‌های معنوی، با تأکید بر خدمات و ارتقای صلح، به رفع نیازهای زمانه اختصاص دارد. و عدالت

چرا اسپالدینگ؟

گوناگون، متنوع. شامل. دلسوز.

به جامعه متنوع ما از افرادی بپیوندید که اساساً با یکدیگر متفاوت هستند اما اهداف یکسانی برای یادگیری، رشد و پیشبرد سنت خدمت به دیگران با روحیه دلسوزانه دارند.

خدمت به دیگران

در فرصت‌های زیادی که برای خدمت به دیگران و انجام کارهای خوب ارائه می‌دهیم، غوطه‌ور شوید.

شفقت در عمل

بخشی از اولین مؤسسه در جهان شوید که دارای گواهینامه یک دانشگاه دلسوز است.

ماموریت محور. دلسوز.

Spalding University Online خانه‌ای برای دانش‌آموزان در هر سنی، از هر طبقه‌ای است که گرد هم می‌آیند تا مدرک پیشرفته‌ای کسب کنند تا زندگی خود و دیگران را بهبود بخشند. ما از شما دعوت می کنیم که به جامعه متنوع ما از افرادی بپیوندید که اساساً با یکدیگر متفاوت هستند اما اهداف مشترکی دارند: یادگیری، رشد و انجام مأموریت Spalding در خدمت به دیگران با روحیه ای دلسوز.

دانشگاه اسپالدینگ اولین دانشگاه دلسوز تایید شده در منشور مهربانی است، یک ائتلاف بین‌الادیانی متشکل از سازمان‌ها و افراد که به ایجاد یک اقتصاد عادلانه و یک جامعه جهانی صلح‌آمیز اختصاص دارد.

مکان ها

  • Louisville

    South 4th Street,901, 40203, Louisville

    سوالات