Keystone logo
© University Building: CB-RACK: Fotografie
SRH Fernhochschule – The Distance Learning University

SRH Fernhochschule – The Distance Learning University

SRH Fernhochschule – The Distance Learning University

مقدمه

ما به شما قدرت می دهیم تا به اهداف خود برسید

با ما، شایستگی ها و مهارت های دقیق لازم برای مراحل بعدی خود را به دست خواهید آورد. ما فعالانه شما را در طول سفرتان راهنمایی و پشتیبانی می کنیم و در صورت نیاز به شما کمک می کنیم. اشتیاق ما ما را بر آن می دارد تا به شما کمک کنیم هم در تحصیلات و هم در زندگی روزمره خود برتر باشید و به شما امکان می دهد با موفقیت و بدون نگرانی مسیر منحصر به فرد خود را آغاز کنید.

دربارهی ما

SRH Fernhochschule به رسمیت شناخته شده دولتی - دانشگاه آموزش از راه دور در گزینه های مطالعه آنلاین که افراد حرفه ای را در خود جای می دهد تخصص دارد. به عنوان یک رهبر با کیفیت در آموزش از راه دور، دانشگاه یک مدل مطالعه ایجاد کرده است که حداکثر انعطاف پذیری را ارائه می دهد و خدمات عالی را تضمین می کند. پردیس آنلاین نوآورانه ما (E-Campus) به عنوان مرکز مطالعات شما عمل می کند و به شما این امکان را می دهد که در هر کجا و هر زمان که مناسب است موفق شوید، در حالی که به طور همزمان کار، آموزش، خانواده یا تعهدات ورزشی را مدیریت می کنید.

دانشگاه ما مجموعه ای از 70 برنامه آنلاین کارشناسی و کارشناسی ارشد و همچنین بیش از 90 مدرک دانشگاهی را ارائه می دهد. کلاس ها و آزمون های حضوری اختیاری در 21 سایت موجود است. در حال حاضر، بیش از 12000 دانشجو و شرکت کننده گواهی در بزرگترین دانشگاه ایالت فدرال بادن-وورتمبرگ ثبت نام کرده اند که برای ششمین بار در سال 2024 به عنوان محبوب ترین دانشگاه آموزش از راه دور آلمان انتخاب شد.

ما به عنوان یک دانشگاه معتبر سیستم با به رسمیت شناختن ایالتی دائمی که توسط ایالت فدرال بادن-وورتمبرگ اعطا شده است، مهر کیفیت شورای اعتباربخشی آلمان را داریم. تمام برنامه های مدرک و دوره های گواهینامه اعتبار دولتی دریافت کرده اند.

ما شما را به سطح بعدی می بریم

در دانشگاه آموزش از راه دور SRH، ما یک برنامه مطالعاتی متناسب با نیازهای منحصر به فرد شما ارائه می دهیم که انعطاف پذیری و پشتیبانی فردی را ارائه می دهد که با شرایط زندگی شما سازگار است. به عنوان راهنمای شخصی شما، ما در هر مرحله از راه در کنار شما ایستاده ایم، با انگیزه اشتیاق خود برای موفقیت شما.

مکان ها

  • Riedlingen

    Kirchstraße,26, 88499, Riedlingen

سوالات