Keystone logo
Stanford University

Stanford University

Stanford University

مقدمه

مرکز دانشگاه استنفورد برای آموزش بهداشت، بخشی از دانشگاه استنفورد پزشکی، به منظور توانمند ساختن متخصصان بهداشت جهانی با ارائه آموزش در دسترس است که اهرم Stanford University تجربه و تخصص را در طب.

SCHE بر این باور است که آموزش قدرت می بخشد و آموزش بهداشت زندگی را نجات می دهد.

درباره مرکز آموزش بهداشت استنفورد

مرکز آموزش بهداشت استنفورد (SCHE)، بخشی از پزشکی استنفورد، با هدف حمایت از متخصصان سلامت در هر سطح، چه در ایالات متحده و چه در سراسر جهان، انجام می‌شود. با ارائه آموزش‌های مؤثر و کارآمد، تلاش می‌کند تا دسترسی جهانی به ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی آگاه و بسیار ماهر را که مجهز به ارتقای سطح خدمات در آسیب‌پذیرترین مناطق جهان هستند و تأثیر اجتماعی پایداری دارند، افزایش دهد.

دوره های کوتاه آنلاین مرکز آموزش بهداشت استنفورد

SCHE مجموعه‌ای از دوره‌های کوتاه آنلاین ایجاد کرده است که به پزشکان مراقبت‌های بهداشتی درک بهتری از نحوه مراقبت از سلامت ذهنی و جسمی بیماران خود ارائه می‌دهد و جامعه آگاه‌تری ایجاد می‌کند. این دوره ها رویکردی کل نگر به سلامتی ارائه می دهند که شامل ورزش، تغذیه و سلامت روان است، با محتوایی که توسط اساتید مرکز پزشکی استانفورد برای آموزش سلامت طراحی شده است.

چرا به صورت آنلاین با مرکز آموزش سلامت استانفورد یاد بگیرید؟

SCHE از طریق همکاری خود با GetSmarter، یک برند 2U، Inc، می‌تواند آموزش‌های مرتبط با سلامتی با کیفیت بالا و جذاب را به متخصصان شاغل در سراسر جهان ارائه دهد و بیشترین تأثیر ممکن را بر چالش‌های سلامت و تندرستی جهانی تضمین کند. فراگیران به دارایی های دیجیتالی دسترسی دارند که نشان دهنده دانش و تخصص دانشکده محترم در پزشکی استنفورد است، و همچنین فرصتی برای برقراری ارتباط با اعضای صنعت مراقبت های بهداشتی بین المللی دارند. به لطف مدل یادگیری آنلاین انعطاف‌پذیر، این دوره‌های پاره‌وقت در برنامه حتی پرمشغله‌ترین یادگیرنده‌ها قرار می‌گیرند، در حالی که همچنان تجربه‌ای شخصی با پشتیبانی و بازخورد متخصص ارائه می‌دهند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Stanford

    Serra Mall,450, 94305, Stanford

    سوالات