Keystone logo
© Eva Dang
Stanmore School Of Business (SSB)

Stanmore School Of Business (SSB)

Stanmore School Of Business (SSB)

مقدمه

کشف قدرت خود را اهداف خود را به دست آورید خستگی دانش

مدرسه کسب و کار Stanmore یکی از بهترین مدارس کسب و کار آنلاین در لندن است. با بیش از یک دهه تجربه آموزش و یادگیری، ما تمرین کسب و کار و تبدیل شغل در سراسر جهان. قدرت علمی ما الهام بخش یک ذهن تجاری معتبر و تحریک آمیز است، و توانایی دانش آموزان ما برای ایجاد رویکرد واقعا ابتکاری در یک محیط علمی منحصر به فرد است.

ما رهبران اختصاص داده شده با تمایل به یادگیری و تعهد به آموزش در سطح جهانی است. دانشکده بین المللی ما متشکل از کارشناسان با نفوذ برجسته است که با استفاده از ترکیب بهترین مهارت های حل مسائل علمی و زندگی واقعی، ثروت دانش و رهبری را تولید می کنند. آنها به کمک دانش آموزان در کشف نقاط قوت خود فکر می کنند و به خارج از جعبه فکر می کنند. دانش آموزان از تخصص خود بهره مند می شوند، در حالی که یاد بگیرند که چگونه تاثیر مثبتی در نحوه انجام تجارت جهانی داشته باشند.

ما یک سازمان برجسته در زمینه کسب و کار هستیم و مشتاقانه در پیشبرد اهدافمان برای نسل های آینده پیش بینی می کنیم. ما یک مدرسه جهانی با جاه طلبی جهانی است. ما یک تجربه یادگیری نوآورانه ارائه می دهیم که محدودیتی ندارد، که در عوض به ما یک مزیت رقابتی منحصر به فرد می دهد.

ما به طور مداوم به دنبال راه های جدید برای بهبود و پیشرفت برای منعکس کردن دنیای دنیای کسب و کار است. ما پر از شور و شوق، تشویق و مثبت هستیم. اکثر دانشجویان کارشناسی ارشد ما خارج از انگلستان هستند و دانش آموزان اجرایی ما از بیش از 60 کشور مختلف می آیند. تجارب محیط زیست دانشگاهی منحصر به فرد ما و دسترسی به شبکه قوی بین المللی معلمان، همچنان به مردم و کارفرمایان موفق در سراسر جهان بنا شده است.

مکان ها

 • London

  85 Great Portland Street, London, W1W 7LT., W1W 7LT, London

  • UK Online

   UK Online, بریتانیا

   سوالات