Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Summer at Smith College

Summer at Smith College

Summer at Smith College

مقدمه

برنامه های تابستانی پیش دانشگاهی در کالج اسمیت فرصت های فکری محرک و منحصر به فردی را برای زنان جوان دبیرستانی که می خواهند علایق تحصیلی خود را در کلاس درس و فراتر از آن دنبال کنند، ارائه می دهد. این برنامه‌ها هر ساله به بیش از 200 زن جوان این آزادی را ارائه می‌دهند که موضوعات چالش‌برانگیز و جذاب را کشف کنند، برنامه‌های کالج خود را تقویت کنند و تجربیات کارشناسی اسمیت را در حین زندگی و تحصیل با سایر دانشجویان با انگیزه و جاه‌طلب از سراسر جهان امتحان کنند. اسمیت به این برنامه ها از زنان جوان با ملیت های مختلف و زمینه های مختلف نژادی و اقتصادی اجتماعی که با هم یک جامعه فکری خارق العاده را تشکیل می دهند، استقبال می کند. محیط یادگیری عملی، مشارکتی، اکتشافی، چالش برانگیز و سرشار از الگوهای نقش است. اعضای هیئت علمی اسمیت توجه شخصی را در کلاس درس ارائه می دهند و در عین حال علایق و علایق دانش آموزان را تشویق می کنند و به آنها کمک می کنند تا مهارت های تحصیلی جدید را توسعه دهند. دانش‌آموزان در طول روز در دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی شرکت می‌کنند و می‌توانند از بین انواع فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و هنری در شب و آخر هفته انتخاب کنند. در اینجا زنان جوان جدی گرفته می‌شوند و الهام می‌گیرند تا به عنوان دانشمند، دانشمند، نویسنده، محقق و رهبر برسند.

برای دانشجویان بین المللی

برنامه های پیش دبستانی کالج اسمیت هر ساله از سراسر جهان به برنامه های ما دانشجویان بین المللی می دهد. شما خواهید دید که کلاس های کوچک ما، شبیه تجربه های دانشجویان در اسمیت، آموزش های استثنایی را در محیطی قرار می دهند که زنان به طور جدی به آن پی می برند و الهام می گیرند که به عنوان رهبران برتر عمل کنند. اسمیت در منطقه شمال شرقی ایالات متحده واقع شده است، منطقه ای با بیشترین میزان دانشجویان بین المللی در هر جای کشور.

زندگی در اسمیت

بخش بزرگی از تجربه شما یک احساس واقعی برای زندگی کالج و زندگی مستقل خواهد بود. خود را در یک محیط دانشگاهی غرق کنید که به شما الهام می بخشد، با اضافه شدن مزایای نظارت و هدایت مراقبین از مدیر مسکونی و کارورزان.

زندگی و غذا در پردیس

لذت بردن از یک اتاق در یکی از خانه های زیبا Smith، هر کدام با یک اتاق نشیمن است که به عنوان یک پایگاه بزرگ خانه خدمت می کند. دانش آموزان در خانه های Talbot، Lamont، Gillett و Northrop قرار دارند. خانه های اسمیت دارای اتاق های تک و دو نفره هستند و بیشتر شرکت کنندگان هم اتاق خود را دارند.

هر خانه دارای سالن غذاخوری خاص خود است و غذای اسمیت خوشمزه و مغذی است. سه وعده غذایی در روز ارائه می شود. کارکنان خدمات ناهارخوری رژیم های غذایی بدون گلوتن، گیاه خواری و وگان را در بر می گیرند. آنها همچنین با شرکت کنندگان که دارای محدودیت های رژیم غذایی هستند نیز کار می کنند.

یک روز معمولی

کلاس ها از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر می باشد. بعد از آن شما می توانید از تمام امکانات دانشگاه استفاده کنید (اسمیت دارای دو ورزشگاه، استخر سرپوشیده، مسیرهای داخل و خارج از فضای باز و امکانات تنیس، دادگاه اسکواش، استودیوی رقص، کروکت و مرکز تناسب اندام اسمیت همچنین به موزه هنرهای برجسته، باغ گیاه شناسی برده شده و گلخانه ای می آید) و به سفرهای میدانی می پردازد که بعدا، شب ها و تعطیلات آخر هفته به عنوان بخشی از آموزش و پرورش (موسیقی، تئاتر) می باشد. همیشه یک فعالیت سازمان یافته برای پیوستن وجود دارد و یا شما می توانید با دوستان خود از برنامه صرف. هر برنامه برخی از فعالیت های خود را خارج از کلاس ارائه می دهد، اما ما همچنین فعالیت هایی را که همه دانش آموزان مایل به شرکت در آن هستند، برنامه ریزی می کنیم. همچنین گارانتی های اختیاری وجود دارد که هزینه های جداگانه ای را نیاز دارند.

تماس

دفتر برنامه های تابستانی

خیابان بلمونت 30
کالج اسمیت
Northampton MA 01063

تلفن: 413-585-4455
فکس: 413-585-4344

مکان ها

  • Northampton

    10 Elm Street, 01063, Northampton

سوالات